Tanio skóry nie sprzedam

Jadłem raz takie coś zamawiane z neta i miało być śmiesznie. Nie było. Było tragicznie. Nie polecam jak ktoś w ogóle tak jak ja nie je ostrych rzeczy :lol: To jest serio masakra :lol:

Morde mi zaczęło wykręcać w jakis dziwny sposób jakbym był po dragach.
Kurwa, dla mnie jalapeno to już dużo - a ma ona 2000 pkt ostrości w skali Scoville
To gówno ma 1,5 miliona w tej skali! :joe:



14222362_10154623918424284_1282465441048206242_n.jpg
 
Żeby zrozumieć to co się wydarzyło na tym gifie zacząłem szukać w internecie o co chodzi.To był największy mój błąd w życiu.


Pływam w zbyt płytkim brodziku intelektualnym, nie ogarniam tej kultury ... to jest jakaś forma pojebania z popierdoleniem podwójnym.



Polecam od 2:02 do 2:05

9c8d8b34f13066d40edd3b0c2792be69.jpg


444c4b20fe8557ff1e04bb5e1eb30aaa.jpg
 
Last edited:
To nie jest konto prezesa FEN. Jakiś idiota się podszywa
Piszczek nie ma co robić to stworzył konto prezesa i robi syf. LFN w dzień gali się nabrało na taki jeden wpis, ale w komentarzu Paweł szybko zdementował. Nagranie niestety jest prawdziwe, ale to obyczajówka bez wpływu na sport czy federację.
 
A ci Jamajczycy to chyba dawno trawy nie jarali, że im tak odpierdala zamiast się schillować i porobić coś fajnego :)
Kiedyś miałem znajomą co się jarała Jamajką, ich kulturą i w ogóle. Latała tam i podobno pewnego razu trafiła na taką "imprezę" i zainteresowanie Jamajką minęło :lol: Nie słyszałem tego od niej, ale tak mi się przypomniało bo na filmiku co zapodał @ScoTT też jest jakaś biała dziewka.
 
przeciez jamajka to sa jeszcze bardziej popierdolone czarnuchy niz w usa, bo tam jest dzicz. mieszka tez tam duzy procent inteligentnych, kulturalnych bialych ludzi i to z nimi trzeba sie zadawac, a nie chodzic na jakies murzynskie wiksy
 
przeciez jamajka to sa jeszcze bardziej popierdolone czarnuchy niz w usa, bo tam jest dzicz. mieszka tez tam duzy procent inteligentnych, kulturalnych bialych ludzi i to z nimi trzeba sie zadawac, a nie chodzic na jakies murzynskie wiksy
Raz napisałbyś coś dobrego o osobnikach rasy negroidalnej
 
Back
Top