Tanio skóry nie sprzedam

1410650823_olybch_600.jpg
 
Z czego Ty to wrzucasz Dzihados. To z Radwańską i to poprzednie, bo nie odpala się. Nie ma jakichś bardziej ogólnodostępnych linków ;)?
 
Co za idioci, po 5 dni śpią na ulicy tylko po to, żeby kupić buty :lol::lol: Najlepsze, że jednego z nich kiedyś poznałem :lol:
 
Co za idioci, po 5 dni śpią na ulicy tylko po to, żeby kupić buty :lol::lol: Najlepsze, że jednego z nich kiedyś poznałem :lol:

Ziomuś ode mnie wynajął typka, który stoi/ stał za niego pod tym sklepem. Płacił mu 200zl za dzien . Pojebani :D

Ale i tak dla mnie jest mistrzem ziomek, który stał kilkakanascie godzin w Warszawie pod PKiN po to zeby dostać od RMF FM za darmo choinkę i puszkę coli. :crazy:
 
Pojebani? te buty mozna potem odsprzedac za 1000$ - calkiem dobra przebitka jak na 5 dni stania - spac nie spia bo ich na noc puszczaja do domow tak samo na obiady itd. Swoja droga cale to stanie to dobra akcja marketingowa bo wszyscy o tym teraz mowia wiec ile tam osob jest podstawionych, a ile osob naprawde czeka na buty - tego nikt nie wie. ;)

Najlepsze jest to ze do stania mozna nawet menela zatrudnic - wszyscy pomysla ze to zaawansowany hipster. :lol:
 
Last edited:
Pojebani? te buty mozna potem odsprzedac za 1000$ - calkiem dobra przebitka jak na 5 dni stania - spac nie spia bo ich na noc puszczaja do domow tak samo na obiady itd. Swoja droga cale to stanie to dobra akcja marketingowa bo wszyscy o tym teraz mowia wiec ile tam osob jest podstawionych, a ile osob naprawde czeka na buty - tego nikt nie wie. ;)

Najlepsze jest to ze do stania mozna nawet menela zatrudnic - wszyscy pomysla ze to zaawansowany hipster. :lol:
i po premierze nie da sie z usa zamowic?
 
Pojebani? te buty mozna potem odsprzedac za 1000$ - calkiem dobra przebitka jak na 5 dni stania - spac nie spia bo ich na noc puszczaja do domow tak samo na obiady itd. Swoja droga cale to stanie to dobra akcja marketingowa bo wszyscy o tym teraz mowia wiec ile tam osob jest podstawionych, a ile osob naprawde czeka na buty - tego nikt nie wie. ;)

Najlepsze jest to ze do stania mozna nawet menela zatrudnic - wszyscy pomysla ze to zaawansowany hipster. :lol:
Dla mnie pojebani Ci co siedzą tam i śpią dla kogoś a nie Ci co robią deal na butach.
Takiego menela to słabo trochę, bo mu sie znudzi, pójdzie w pizdu i tyle z butów :D
 
No, ale rozumiem jakby tam stali w kolejce, a skoro się rozchodzą do domów to jaki to ma sens? I tak pewnie ograniczona ilość butów przyjdzie i starczy dla konkretnej ilości osób, więc wiadomo, że jeśli przyjdzie 100 par butów to nie ma sensu by stało 150 osób...A co jeśli pierwsza osoba kupi wszystkie pary? To byłby sensowny deal ;) A chyba nie ma prawa do zabronienia zakupu większej ilości towaru.
 
E tam, jedne z ciekawszych entranceów w MMA były jego autorstwa lub przy jego udziale ;)
Pamiętam Mira wychodzącego przy Amazing czy Aldo do Run this town ;)

Nie mówiąc o najsłynniejszej zapowiedzi z 2015 roku walki Aldo vs McGregor ;)

No, ale tu chodzi o buty i stanie pare dni, chuj z nim ;)
 
Back
Top