Tanio skóry nie sprzedam

Pomyliła pianki ?
CPHunCaUcAAyBem.jpg
 
ja w błotku za małolata w samych gaciach się bawiłem, a potem siup do rzeki się umyć! Good times!
Albo po deszczu się chodziło bawić w kałuży i się drążyło patykiem jakieś kanały etc. Piękne chwile :D
 
My mielismy błoto, kałuże , nature i wolność teraz dzieci ( w większości) mają GTA chipsy i Fejsbuka
 
w gta tez sie gralo, ale z umiarem
moja pierwsza gra komputerowa za dzieciaka byl... soldier of fortune @Gaara a na zwyrola nie wyroslem :D
 
Soldiers of Fortune? GTA? To Wasze 1 gry? Ale ja jestem stary. To moje pierwsze na Atari.

zorro_3.gif
Zorro
bruce_lee_3.gif
Bruce Lee
KOMPUTEROWE
a wczesniej pegazus, wiadomo, na inne konsole rodzice nie mieli kasy, a tutaj mozna bylo za grosze konsole i tysiac gier na jednej plytce (chuj tam, ze 990 to byly rozne odmiany mario) :lol:

contra na dwoch to bylo mistrzostwo
albo batman i robin czy zolwie ninja
 
KOMPUTEROWE
a wczesniej pegazus, wiadomo, na inne konsole rodzice nie mieli kasy, a tutaj mozna bylo za grosze konsole i tysiac gier na jednej plytce (chuj tam, ze 990 to byly rozne odmiany mario) :lol:

Teenage Mutant Ninja Turtles - kozak. Adventure Island - kozak x2. Contra, Mario, różne wersje, kozak! Monster in the Pocket - kozak x100 :D jeszcze jakieś samolotówki typu 1942 i w ogóle. Good times!
 
  • Like
Reactions: mat
Back
Top