Tanio skóry nie sprzedam

@halibut oglądałeś może ten cykl "narkotyki" na national geographic? Zastanawiam się czy warto, a jak warto to szukam jakiegoś dojścia, żeby ten serial pobrać. Odpisz w HP, pomyliłem tematy.
 
@halibut oglądałeś może ten cykl "narkotyki" na national geographic? Zastanawiam się czy warto, a jak warto to szukam jakiegoś dojścia, żeby ten serial pobrać

Ogladalem tylko o mecie bo w to sie bawilem. Chyba kiedys na yt. Warto o ile o tym samym mowimy. Bylo z kilku perspektyw. Bylego cpuna z korpo, ludzi wciagajacych dla gargantuicznych doznan seksualnych(piekne ale ryzykowne), kucharzy i szpitali ktore przyjmuja ofiary poparzen od gotowania. I policji polujcej na mrowki aptekarskie. Plus medyczne wytlumaczenie dzialania. Wiec warto bo wiele roznych perspektyw
 
  • Like
Reactions: mat
@halibut oglądałeś może ten cykl "narkotyki" na national geographic? Zastanawiam się czy warto, a jak warto to szukam jakiegoś dojścia, żeby ten serial pobrać. Odpisz w HP, pomyliłem tematy.
Odpusc sobie. Populizm i sensacja. Malo prawdy a duzo przejaskrawiania.
 
  • Like
Reactions: mat
że gruby jestem? takiś kolega? :(

Wódki jeszcze razem nie piliśmy!
Ale jak się napijemy to będę jeszcze wredniejszy ; p

Odpusc sobie. Populizm i sensacja. Malo prawdy a duzo przejaskrawiania.

@mat01 z populizmu są te przerysowane motywy bezzębnych mord i zaropiałych. Czzęsto krążą po sieci takie zdjęcia, najczęsciej są to zdjęcia heroinistów na wylocie. Prawda jest taka, że to nie narkotyki niszczą lecz ich brak, lub brak kasy na nie - wtedy zwyczajnie żyjesz ja żyl i nie dbasz o siebie, zamianiasz się w tego "zombiaka z dworca". Oczywiście zależy jakie. Jak chcesz mieć fajny obraz np mety - obejrzyj genialny film fabularny "Spun" z Mikey Rourke.
 
  • Like
Reactions: mat
A coś podobnego godnego polecenia znasz?
Louis Theroux mial fajny dokument o metaamfetaminie. Ogolnie polecam jego filmy.

A zamiast filmow to zapal sobie szalwii albo ogarnij dmt to sie wiecej dowiesz o zyciu niz bys chcial ;)
 
  • Like
Reactions: mat
Louis Theroux mial fajny dokument o metaamfetaminie. Ogolnie polecam jego filmy.

A zamiast filmow to zapal sobie szalwii albo ogarnij dmt to sie wiecej dowiesz o zyciu niz bys chcial ;)

Heh, jeszcze parę lat temu szałwia legalna.
Ale w necie droga nie jest. Skun - a żułeś też szałwie?
 
Louis Theroux mial fajny dokument o metaamfetaminie. Ogolnie polecam jego filmy.

A zamiast filmow to zapal sobie szalwii albo ogarnij dmt to sie wiecej dowiesz o zyciu niz bys chcial ;)
Palić i ogarniać nie zamierzam, ale dzięki za dokument ;)
 

mqdefault.jpg
 
Louis Theroux mial fajny dokument o metaamfetaminie. Ogolnie polecam jego filmy.

A zamiast filmow to zapal sobie szalwii albo ogarnij dmt to sie wiecej dowiesz o zyciu niz bys chcial ;)
no ale szalwia dziala tylko chwile, choc bania niesamowita
 
Szukam typa coś a'la stand up z Angli? Irlandii? filmik trwał ok 50min i ktoś tutaj kiedyś to wrzucał. Gość ostro leciał i był dosyć zabawny ; - )
 
Jak będę miął jeszze psa to nazwę ją Rivia. Potem urodzi syna i szczeniaka nazwę Gerald.
Dobrze kombinuje, że będę miał wtedy własnego Geralda z Rivii?
 
Back
Top