Tanio skóry nie sprzedam

0:31 - "to nie mma" "walki w klatce kurwa"

mma przebija się po woli do świadomosci spolczenstwa



Zawsze mam mieszane uczucia , oglądając tego typu wstawki. Ale:
Strażnik może użyć lub wykorzystać środki przymusu bezpośredniego, do celów określonych w ustawie z dn. 24 maja 2013 r. o środkach przymusu bezpośredniego i broni palnej w zakresie realizacji zadań ustawowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o strażach gminnych. Środkami przymusu bezpośredniego, o których mowa powyżej, są:
  1. siła fizyczna w postaci technik:
    a) transportowych;
    b) obrony;
    c) obezwładnienia;
  2. kajdanki zakładane na ręce;
  3. siatka obezwładniająca;
  4. pałka służbowa;
  5. pies służbowy;
  6. chemiczne środki obezwładniające w postaci ręcznych miotaczy substancji obezwładniających;
  7. przedmioty przeznaczone do obezwładniania osób za pomocą energii elektrycznej;
Strażnik może stosować jedynie środki, wykazane powyżej, odpowiadające potrzebom wynikającym z istniejącej sytuacji i niezbędne do osiągnięcia podporządkowania się wydanym poleceniom. Środki te powinny być stosowane w sposób możliwie najmniej naruszający dobra osobiste osoby, w stosunku, do której zostały podjęte.
Nie chce mi sie wnikać , co tam małolat zrobił, ale patrząc na to , ilu cwaniaczków w takich gimbazach, czy lickach, tudzież zedziach przesiaduje, czasem żal mi troche takich funkcjonariuszy. Szczzególnie w sytuacji, gdy tłum brechta się w tle.
Ciekawe, czy gdyby kuty kolo był sam, czy też by stawiał taki opór.. ?
Dwa, ciekawe, czy kolesie z tłumu, w pojedynkę byliby tacy odważni??

Imo SM zachowała się właściwie. Jedyne co bym zmienił, to do skucia w miarę wyrośniętego kolesia, podsyłałbym nieco młodszych i większych funkcjonariuszy (choć wiem, e wszystkich sytuacji, przewidzieć się nie da ) .
 
Za te bluzgi wobec nich to ich i tak więcej chyba powinni powinąć... W tylu stoją i się śmieją jak kolegę im zawijają zamiast ich tam wgnieść w ziemię jeśli robią coś faktycznie nadużywając władzy. Rozumiem, że interwencję można nagrywać, ale oni ją utrudniają swoim zachowaniem raczej...No i zawinięcie tez trwa i trwa, zamiast szybko doprowadzić gościa do auta i pojechać. Kpina normalnie. Co za kraj.
 
11036722_490400264461923_5221483116617404763_n.jpg
 
Strażnikom ewidentnie przeszkadzał nadmiar masy. Co nie?
Przeszkadzał im brak ogarnięcia raczej ;] No i może praw...Jak dochodzi do zatrzymania z jakiejś słusznej podstawy to powinni móc zrobić wszystko by delikwent się im poddał, a nie tyle czasu stawiał opór. Jeśli zatrzymali, bo mieli "zły humor" to powinni zostać wzięci na buty przez broniących niewinnego, a potem dodatkowo wydaleni ze służby za nadużycie władzy.

@Scurvol, to chyba fake, co:D?
 
"Strażnik może stosować jedynie środki, wykazane powyżej, odpowiadające potrzebom wynikającym z istniejącej sytuacji i niezbędne do osiągnięcia podporządkowania się wydanym poleceniom. Środki te powinny być stosowane w sposób możliwie najmniej naruszający dobra osobiste osoby, w stosunku, do której zostały podjęte."
Wszystko w temacie. J
Jestem za rozwiązaniem Straży Wiejskiej i to już nie chodzi o ten filmik ;)
 
Kwasy tak nie wykrecaja. Nie na tyle, ze ma się takie nerwowe ruchy. Moim zdaniem to jakieś grochy, albo mocne , albo zezarte w większej ilości.
 
Pamietajcie! Jak stoicie gdziekolwiek w wiecej niz dwie osoby to potrzebne jest zezwolenie! Gruby jest dobry :lol:

to jest zmontowane... prawda? nie chce mi sie wierzyc az :| gruby jakas szycha, st sierzant sztabowy chyba :D
edit
jego stopien podawalem zanim powiedzial na filmie
 
o kurde paliłem to raz jak jeszcze dopalacze były :lol:
Znajomy amator tego typu środków mówił że ten stuff robią coraz mocniejszy.W tym dokumencie co wrzuciłem jest scena kiedy kolo mówi że ćpuny ,tym nawyk heroinowy są w stanie przepalić.
Robi wrażenie co ?

COjUjPyWsAAnil8.jpg
 
Back
Top