Tanio skóry nie sprzedam

nie chce mi sie teraz szukac ale widzialm filimk z innych kamer, sytuacja chwile przed tym wyhaczeniem , jak kopie małą dziewczynkę w noge, raz front na kolano raz low kick zewnętrzny :)
Ogladałem tylko ten filmik:shy:
 
The Guradian dał tylko 2 gwiazdki i pojechał ostro w recenzji po Legend, autorom plakatu w niczym to nie przeszkodziło aby w sprytny sposob umiescic o tym informacje :)

 
Wyglada to conajmniej dziwnie niewiem o huj jej biegało moze odruchowo widziała ze policjant goni kogos to pomogła:lol:( chciałbym w to wieżyc)
Ale Czemu skurwiałe??

Dla mnie podcinanie nóg, oraz kopanie ludzi, którzy jej bezpośrednio nei zagrażają, to czyste skurwyństwo. Od utrzymywania porządku to są odpowiednie służby, a nie dziennikarze.
 
Zle zrobila, bo jako dziennikarz nie powinna sie wtracac, ale rozumiem, ze reakcja chwili i wyszedl jej wlasny sprzeciw/grupizm. Setna sekundy na reakcje, a wiec malo czasu na przemyslenie konsekwencji. Nie robcie afery oceniajac z pozycji fotela.
 
Zle zrobila, bo jako dziennikarz nie powinna sie wtracac, ale rozumiem, ze reakcja chwili i wyszedl jej wlasny sprzeciw/grupizm. Setna sekundy na reakcje, a wiec malo czasu na przemyslenie konsekwencji. Nie robcie afery oceniajac z pozycji fotela.


Ile setnych? Kopała ojca z dzieckiem, potem dziewczynkę i chyba jeszcze kogoś. To jakaś debilka jest.
 
To ludzie mają się cieszyć, że im najeżdżają, w dodatku w taki sposób uchodźcy? Minus taki, że była w pracy, więc nie powinna się angażować. No, ale widać, że raczej ci co powinni reagować tego nie robią.
Ja jestem dość tolerancyjny. Na wakacje sobie mogą wpadać w moje rejony, ale nie masowo by żyć. tu i tak za mało mieszkań i pracy dla nas samych.
 
To ludzie mają się cieszyć, że im najeżdżają, w dodatku w taki sposób uchodźcy? Minus taki, że była w pracy, więc nie powinna się angażować. No, ale widać, że raczej ci co powinni reagować tego nie robią.
Ja jestem dość tolerancyjny. Na wakacje sobie mogą wpadać w moje rejony, ale nie masowo by żyć. tu i tak za mało mieszkań i pracy dla nas samych.


A piwnica ciasna:ashamed:
 
Z jednej strony też bym kopał(gazował, pałował), ale tak naprawdę powinna się tym zająć policja/straż graniczna. Głupie zachowanie głupiej piczy dziennikarskiej, nawet moim skromnych rasistowskim okiem ;)
 
pHY3QEFOkiQ.jpg


Sporooooo jeszcze do zrobienia/zrzucenia
k1W62XFE9uM.jpg


Uwaga drastyczne :lol:
Ct9QUaaPt1w.jpg

Ciekawy plakacik chociaż mogliby zrobić Asi nową fotke z pasem
DspfFzyRCPM.jpg
 
Nie wiem czy ktos pamieta ta rozbieznosc zdan miedzy Joshem Barnettem a Johnem Waynem Parrem a propos ich sparingu (zaczelo sie u Rogana). Znam tlumaczenie Josha, ale to video mi akurat umknelo
 
Back
Top