Tanio skóry nie sprzedam

najprostsze rozwiązania są najlepsze :
11025788_840304409369121_1136220419688736030_n.jpg
 
NO NIE WSTAWIE TEGO DO NEWSY MMA USERÓW CHOĆBY CHUJ STRZELIŁ!!!







I KURWA KLASYK NA KONIEC :lol::lol::lol:

 
Właściciele FEN mają swój pomysł na organizację gal i - niestety dla nas - zawiera on show w postaci tańców czy występów muzycznych. Póki to się sprawdza i hale są wypełnianie, to wątpię, aby włodarze tej organizacji odeszli prędko od takich pomysłów.
 
lepiej to siano na bonusy było przeznaczyć
Panie, fen to jest festyn dla Sebixow i Andzelik. To, ze czasem wpadnie fajna walka lub chociaz fajne zestawienie to jest przypadek. Oni maja za cel sprzedanie biletow. A ich odbiorcami sa klubowicze baunsowicze z prywatnych uczelni. Telewizje maja tylko dlatego, ze tato jedego z wspolzalozycieli jest dobrym towarzyszem Solorza.
Taki polski Oplot troche, tance na rurze, kurewki na castingach i te sprawy...
 
Chyba lepiej by gość muzyczny był między walkami niż musiał ktoś z takiej branży wyjęty walczyć na zasadach MMA...A jednak ludzi trzeba na halę przyciągnąć czymś. Wszyscy zrażeni po tej reklamie widzę za którą bankę zarobiła podobno (kto by nie chciał być wkurwiaczem przez miesiąc, a tyle zarobić;]), ale Ewelina ma fajny głos, dobrze wygląda i tyle.
 
oj pamietam Pierwszą Miłość. Jestem w takiej samej sytuacji, że jeszcze 4 lata temu mega fan a teraz ni chuja nie kojarzę nikogo jak przypadkiem wlaczylem Polsat. W ogole zdziwilem sie, ze to jeszcze leci... A wczesniej? Pawel we wiezieniu, sztosowa akcja, best of the best wsrod wszystkich polskich seriali. Paweł na ustawkach! Paweł strażak przygnieciony gruzem! Potem jeszcze jakiś tam kolo się napierdalał w klatce nielegalnie. Kiedyś to był genialny serial, a teraz jakieś młodzieniaszki tam latają : c

 
Co do Lisowskiej , to przypomnijcie sobie ilu z was narzekało na wiesc o walkach rycerzy na galach M1 :tease:

Jakoś taki występ między walkami mi bardziej pasuje do przyciągnięcia innej nieco maści widzów na halę niż walki rycerskie w ringu. Oczywiście sam występ Eweliny też nie powinien być w klatce, a gdzieś obok, jak na KSW bywało. W ringu/klatce się walczyć powinno tylko na sportowo ;]
 
Wczoraj oglądałem cały ten materiał to muszę powiedzieć że zrobiła wrażenie... ale urodą. xD
 
Jeszcze tego brakuje, zeby nam prezydent dawal dupy na zagranicznych spotkaniach. Jak ktos na nia glosuje to ma nierowno pod sufitem.
 
Tak jest ten świat skontruowany, że więcej w taki sposób mogłaby dla Polski zdziałać niż nie jeden biznesmen czy prawnik na tym stanowisku ;]
 
oj pamietam Pierwszą Miłość. Jestem w takiej samej sytuacji, że jeszcze 4 lata temu mega fan a teraz ni chuja nie kojarzę nikogo jak przypadkiem wlaczylem Polsat. W ogole zdziwilem sie, ze to jeszcze leci... A wczesniej? Pawel we wiezieniu, sztosowa akcja, best of the best wsrod wszystkich polskich seriali. Paweł na ustawkach! Paweł strażak przygnieciony gruzem! Potem jeszcze jakiś tam kolo się napierdalał w klatce nielegalnie. Kiedyś to był genialny serial, a teraz jakieś młodzieniaszki tam latają : c


 
Ucieczka Pawla z wiezienia to bylo to. Jeszcze jak mieli mu wpierdolic ale okazlo sie, ze to ziomki z ustawek. Na koniec okazal sie zajebistym ziomkiem i pojechal. Zdecydowani dopoki byl Pawel ten serial jakos sie trzymal.
 
Przygody Pawla to bylo mistrzostwo


Apropo przygod z Manuelem to pamietam, ze Kinga wtedy dobra dupeczka byla.
 
Właściciele FEN mają swój pomysł na organizację gal i - niestety dla nas - zawiera on show w postaci tańców czy występów muzycznych. Póki to się sprawdza i hale są wypełnianie, to wątpię, aby włodarze tej organizacji odeszli prędko od takich pomysłów.

A ja po kilku galach live na których, pomiędzy walkami wieje wiatr po trybunach, zacząłem doceniać takie pomysły. Może to i śmieszne, ale mimo wszystko, w jakiś tam sposób zabija czas, choćby kręcąc sobie z tego bekę :)
 
Yagiel ma rację, nie jest to do końca taki głupi pomysł, trzeba to odbierać jako dopełnienie oprawy i zawsze czas między walkami ucieka szybciej :D
 
Back
Top