Tanio skóry nie sprzedam

Holly Holm at her best


może nie znam sie na K1 ale, dlaczego to nie zostało przerwane?

Co do Pudla, delikatności i wizerunku - omdlenia, krew złamane kości to część MMA od zawsze wiec nie ma co tego rozdzielać. Czaje,że januszowate media to wykorzystują, ale to tak, jakby Peterowi z Vader kazać śpiewać o miłości w rytmach death metalu. Nasz sport to nie piłka nożna gdzie nokauty są udawane.
 
Delikutaśni, a kto się fuckiem Mameda przejmował ;-) Chodzi o wizerunek MMA jako sportu, a nie, że ktoś by przegrać mu stracić przytomność w ringu/klatce. Laicy jak na to zerkną to pomyślą, że nie ma opcji klepania. Musiał po prostu zemdleć by ten drugi mógł być uznanym za wygranego ;-) No, ale oczywiście to foty na potrzeby branży, choć pewnie nie jednemu by zależało na tym by dowalić MMA jako sportowi i może wykorzystywać takie sytuacje, a zwykli ludzie to łatwierne masy. Tyle.
Twoim tokiem rozumowania to w ogole nie pokazywać zakrwawionych twarzy bo jaki to wizerunek MMA jako sportu będzie. To są rzeczy, które naturalnie sie zdarzają i nie ma co pudrować i udawać, że tego nie ma. A fuckiem co prawda sie nie przejmowałem, ale jest to zwyczajne buractwo i nazywajmy to po imieniu.
 
Po raz kolejny przypominam sobie ,że oglądałem M jak miłość jak byłem mały i potem troche starszy aż przestałem a tu taki sztos :

Herakles dla Kuby ! balaszka pierwsza klasa
 
Po raz kolejny przypominam sobie ,że oglądałem M jak miłość jak byłem mały i potem troche starszy aż przestałem a tu taki sztos :

Herakles dla Kuby ! balaszka pierwsza klasa



O skurwysyn! Też oglądałem (piona!) i kojarzę, że ten koleś był policjantem czy innym specem :boss:
 
No i jak to sie skonczylo. Nie zostawil tak tego ?

Przeca nie oglądałem :lol: pamiętam jedynie ,że Ci obaj którzy się pobili przez jakiś czas byli tatusiami tego małego chłopca.Pierwsza miłość też była sztos i sporo waleczek :lol: kiedyś były nawet jakieś sceny na yt ale usunęli.Byłem serialowiczem ale brakuje czasu na wszystko niestety żeby wy nadrabiać setki odcinków.Ograniczyłem sie do Na dobre i na złe bo jest raz w tygodniu.
 
jakby Peterowi z Vader kazać śpiewać o miłości w rytmach death metalu.
I dlatego ich nie ma zbytnio w mediach mimo wszystko, a MMA chcieliśmy popularyzować, choć mi to w sumie niepotrzebne, ale telewizje i organizacje do tego dążą by zawodnicy mogli zarabiać sowicie ;-)

Charles, jeśli sport polega na trafianiu w głowę to oczywiste, że krew jest już przyjęta, jak w boksie. Chcesz by tak samo oczywiście traktowano, że w każdej walce jeden łamie coś drugiemu itp.? To już nie brzmi sportowo za bardzo ;-)
 
I wzorem muzułmanów powinniśmy zabić prezesa Sat1 jak rozumiem ;-) Można mieć dystans do siebie i się z tego śmiać, ale są też pewne granice. Ciekawe jak odbieraliby Niemcy nasze szydery, że u nich więcej już obcokrajowców niż ich rodowitych. Że sami staruszkowie czy, że każda Niemiec to nazista ;-)
 
I wzorem muzułmanów powinniśmy zabić prezesa Sat1 jak rozumiem ;-) Można mieć dystans do siebie i się z tego śmiać, ale są też pewne granice. Ciekawe jak odbieraliby Niemcy nasze szydery, że u nich więcej już obcokrajowców niż ich rodowitych. Że sami staruszkowie czy, że każda Niemiec to nazista ;-)
albo,ze przecietna krowa jest ladniejsza od Niemki
 
Kurwa orange ? WTF ?
eb8meo.jpg
 
Pierwszą miłość oglądałem dobre 7 lat temu jakby to liczyć. Teraz jak siostra czasem włączy, to nie poznawałem 90% postaci. Zawsze lubiłem Olę chyba. I pamiętam jak ten Paweł (PAweł? Od blndyny Majki bodajze) był strażakiem, pojechał na akcję, coś tam się zawaliło, on został uwięziony i miał halucynacje :D A potem były jeszcze jakieś akcje z gangsterem i porwaniem.
 
Back
Top