Tanio skóry nie sprzedam

:D @HubiSSJ3 to Twoje szalety były?



B8OY2RPCQAAqcu1.jpg
 
film z poboru do woja w 1967:

chłopy na schwał : ) zero nadwagi, jeden grubas, czasy że głód jak w kawałach o Litwie : D
 
#oszukują
no nic poczekam z tydzień i zgłosze na policje, numer konta jest, jak nie na słupa to ktoś będzie miał problemy
Ja miałem problem przy zakupie przez Allegro. Przelałem prawie 1000 a gość wysłał mi coś innego podobnych gabarytów. Fotografowałem przy kurierze spisałem protokół. I dzwonie do typa (okazało się że Ukrainiec z polskim obywatelstwem) a on do mnie że mam spierdalać i mam to co zamówiłem. Żadne argumenty nie trafiały i się rozłączył. Jadę na Psiarnie oni nie mogą przyjąć zgłoszenia muszę jechać albo pisać pismo do Bydgoszczy (Bydgoszcz to adres z Allegro). Oni będą prowadzić sprawę albo miasto gdzie logował się komputer sprawcy wyłudzenia....
Ukrainiec wysłał paczkę przez kolege który handluje cząściami samochodowymi i na paczce był też jego dodatkowy adres i tel. Jak do niego zadzwoniłem i powiedziałem że byłem już na Policji to się" zesrał". On odkręcił sprawę odesłali mi kasę na konto i przysłali kuriera po zły towar.
P.S temat do HP
 
Ja miałem problem przy zakupie przez Allegro. Przelałem prawie 1000 a gość wysłał mi coś innego podobnych gabarytów. Fotografowałem przy kurierze spisałem protokół. I dzwonie do typa (okazało się że Ukrainiec z polskim obywatelstwem) a on do mnie że mam spierdalać i mam to co zamówiłem. Żadne argumenty nie trafiały i się rozłączył. Jadę na Psiarnie oni nie mogą przyjąć zgłoszenia muszę jechać albo pisać pismo do Bydgoszczy (Bydgoszcz to adres z Allegro). Oni będą prowadzić sprawę albo miasto gdzie logował się komputer sprawcy wyłudzenia....
Ukrainiec wysłał paczkę przez kolege który handluje cząściami samochodowymi i na paczce był też jego dodatkowy adres i tel. Jak do niego zadzwoniłem i powiedziałem że byłem już na Policji to się" zesrał". On odkręcił sprawę odesłali mi kasę na konto i przysłali kuriera po zły towar.
P.S temat do HP
no chociaż dane miałeś, ja mam dane pewnie fejkowe i tylko numer konta, brałem to pod uwagę, ale jeszcze nikt mnie nie oszukał, więc wpłaciłem, mam nauczke, gość pewnie cięszy się, że interes życia za 80zł zrobił, poczekam z tydzień, mam kilka opcji mogę w banku reklamować jak dane fejkowe to mi zwrócą zapewne
 
Tu jest dłuższy wycinek tego programu, w którym Luke Rockhold "szuka żony". Niezłe gówno nagrywają w USA dla znudzonych gospodyń, zresztą w PL to samo. 15-minutowy rozpierdol mózgu...o_O...chociaż wybranka Luke'a bardzo spoko :cool:

 
Podobno już nim jest w Finlandii, tylko skill (jeszcze?)nie ten ;) A pytanie dziennikarza o rewanż było takie w stylu Mrozowskiego o pas UFC w Europie ;)
 
Back
Top