Tanio skóry nie sprzedam

ktoś wrzucił na czata podczas gali :D

B8JqxdUCUAADgAI.jpg
 
e oszukali mnie na olxie
przelałem hajs i gość usunął konto
podał jakieś dane swoje i numer konta, w sumie tylko za 80zł i brałem to pod uwage, ale uwierzyłem
czy za 80zł warto iść na policje?
 
e oszukali mnie na olxie
przelałem hajs i gość usunął konto
podał jakieś dane swoje i numer konta, w sumie tylko za 80zł i brałem to pod uwage, ale uwierzyłem
czy za 80zł warto iść na policje?

Poniżej 500zł policja ma w dupie. Ale kto wie, może takich ludzi jest więcej i się uzbierałaby jakaś większa suma, wtedy policja mogłaby się zainteresować ...
 
może ktoś z WWA podjedzie i wyjaśnie sprawe XD? ale to musiałby być idiota jakby mi swoje prawdziwe dane wysłał(adres itd), numer konta pewnie też ściema
chociaż płytke którą chciałem miał, bo mi fote wysłał ze swoim imieniem i nazwiskiem na kartce, a tu zonk usunął konto na olx
obstawiam jakiś dzieciak bo mało kto słucha takiej muzyki, płyte miał, a kosztuje normalnie powyzej 200zł, więc pewnie myśli, że interes życia zrobił
dopiero wczoraj wpłaciłem, ale konta bez powodu nie usuwa
jak zgłoszę to chyba muszą się tym zająć, co to ma być, a jak nie to powód musza mi podać odmowy 80zł przecież mógł oszukać więcej
a do baku mogę iść żeby zrobili zwrot? coś tak kiedys było, ale to chyba o karty chodziło
 
Mnie raz też wykiwali, zgłosiłem na policję... Sprawa w toku około rok, jakiś tydzień temu przyszło pismo, że wstrzymują postępowanie z powodu długoterminowego dochodzenia. Wyszło tak, że gość podał swoje dane, a nr konta kogoś z Niemiec...
Teraz jak kupuję przez olx to tylko płatność przy odbiorze.
 
Mnie raz też wykiwali, zgłosiłem na policję... Sprawa w toku około rok, jakiś tydzień temu przyszło pismo, że wstrzymują postępowanie z powodu długoterminowego dochodzenia. Wyszło tak, że gość podał swoje dane, a nr konta kogoś z Niemiec...
Teraz jak kupuję przez olx to tylko płatność przy odbiorze.
no u mnie jakiś dzieciak na 100%, bo towar fizycznie miał, a nikt powyżej 25 by tego nie kupił
jeszcze poczekam dopiero wczoraj kupiłem, jak usunął konto pewnie ściema
zawsze można kogoś namierzyć ip, jak numer konta z Niemiec to na kogoś one są, jeszcze do banku można reklamacje, jak dane nie są te same co na właściciela. policji po prostu się nie chce ot cała filozofia
już kilka razy tak miałem zawsze straszenie policją wystarczyło, ale tutaj nie mam nawet do kogo pisać
 
Back
Top