Tanio skóry nie sprzedam

Z deka wygląda jak fejk, że niedźwiedź nagle zgubił trop, gdy ten zsiadł z roweru ;-)
Aż mi się to przypomniało :D
 
@Scurvol przeciez to fake jest... nie widzisz jak miś jest wklejony w ten filmik, zbyt wyraźne kolory i jaskrawość, aż kłuje w oczy,
 
Fejk, nie fejk,ale nie raz,jak lazilem gdzies w gorach z rodzinką, to wlasnie niedzwiedzia boje sie najbardziej,ze mi gdzies wylezie z lasu. Dodatkowo,tez jezdze na rowerku, wiec jakby mnie taki potwór gonił, rekord trasy by pękł na pewno! :D
 
pierdole jadę windą.


oURKF1m.jpg
 
Gabi wysikała sporo koksu.Zaczyna wyglądać bardziej jak kobieta.

X65nPgs.jpg
wielka zagadka pozostaje dla mnie motywacja kobiet by zrobic z siebie takie monstrum jak ta Gabi z pierwszej fotki od lewej. (kulturystki) a po co to komu? a dlaczego?
 


Jebaniutki, lata praktyki wyrobily w nim szybki odbior kopert ;)
Z drugiej strony ciekawe ile zgarnal tego wieczora. Hajs na czysto bez podatku - zyc nie umierac!
 
Sporo przeróbek JBMNT i ogólnie nie śledze poczynań niejakiego Bonza jak i Kobry ale rozjebało mnie mega :
 
Spoko, cały internet robi się po prostu wtórny. Wykop miał chyba jakiś dłuższy opis całej akcji jeśli dobrze pamiętam.
 
Cos pieknego. Widzialem, ze to lata po sieci ale jakos nie bardzo mi sie chcialo obejrzec. Wkoncu sie przelamalem i nie zaluje. Mega wiedza o suplementacji i cwiczeniach :D
 
Back
Top