Tanio skóry nie sprzedam

Kimura?



https://www.facebook.com/video.php?v=856378177714710&set=vb.739586189393910&type=2&theater
 
Ja tam oglądam wszystkie filmiki Sebastiana. Częściej to on krytykuje USA niż wychwala w swoich filmikach. I żadnego wywyższania i wieśniactwa tam nie wyczuwam.
 
10402788_936460153049713_8444602227366398004_n.jpg
 
Walka nic nie warta tym bardziej boksu zawodowego. Adamek już tylko dla kasy idzie przy "Mistrzach" sie skończył.
 
Czarne laski są popierdolone. Niestety w takich sytuacjach należy im się gong w ten głupi ryj.
 
@midern - ten filmik jest na poprzedniej stronie. Słabą formę masz, drugi raz łapię Cię na wrzucaniu tego co już było


Koleś prawidłowo zrobił.
 
@midern bylo,doslownie kilka postow wczesniej. Co do sytuacji to nierozumiem wtracania sie innych.Laseczka uderzyla pierwsza zostala skarcona i slusznie.Denerwuje mnie to przeswiadczenie,ze przeciez mnie nie mozna uderzyc bo jestem kobieta. Jak laska pierwsza rzuca sie z lapami,do tego jeszcze obca to jestem zdania,ze mozna oddac,w koncu nie chemy byc przeciez posadzani o nie rowne traktowanie :-). Ja rowniez zauwazylem,ze te czarne baby to sa jakies takie waleczne i pokurwione strasznie no nie jestem rasista ale przypominaja mi takie walczace,w klatce,w zoo malpiatki. BTW listek soczysty:-)
 
Fakt, któryś raz już powtarzam linki. Ostatnio mniej tu bywam i część rzeczy mi umyka, soreczka.
 
Szkoda,ze nie jestem z Krakowa,wiedzilabym na kogo glosowac.Porwala mnie ta jakze blyskotliwa odpowiedz pana Graniwida Sikorskiego.
 
Back
Top