Tanio skóry nie sprzedam

Ktoś gdzies kiedyś napisał "Voranek jest robotem"



Grubo sie mylił



Choć z drugiej strony jeśli czegoś nie mogę znalęźc to jest to temat nie związany z MMA :-)
 
Moje dwie ulubione bestie :)



1779757_525540460881931_2611318294101742075_n.jpg
 
Czekoladka EXTRA u nas byłaby rozchwytywana nawet ze stawką 1000 za h :-)



Pajacyk ze srebrnym łańcuszkiem figaro za 70 pln i rzemykiemtu nasmiewa się z wszystkich a on kim jest i co sobą reprezentuje ... niestety polaczkostwo
 
Ogladam jego vloga i fakt, tu trochę niepotrzebnie z laski bekę jedzie, ale nie przesadzałbym, że znów tak wszystkich wyśmiewa. A już na pewno sie nie wywyższa jakoś ponad miarę.



Gada jak jest w tych Stanach całych. Dla mnie ciekwe materiały
 
@up - Właśnie, po czym twierdzicie, że ten gość to pajac i wieśniak ? Mnie właśnie jego filmiki bardzo pozytywnie zaskoczyły formą i treścią. Widać, że od dawna mieszka w usa, nie ma kompleksów i "polaczkostwa" właśnie. Fakt, to jego pierwszy materiał, w którym trochę kozaczy i naśmiewa się z innych, ale wszystko w granicach przyzwoitości. Może obejrzyjcie inne jego filmy najpierw, zanim powierzchownie go ocenicie, bo ja też się na tym przejechałem...
 
@Tytus, fakt, że może wygląda trochę jak amerykański "douche bag", ale materiały ma ciekawe i fajnie się go słucha. Peace!
 
z Polaków mieszkających w Stanach dla mnie i tak mistrzem jest Testo i jego wrzuty :]



https://www.youtube.com/watch?v=fNi08F0czwc
 
Ten wyżej wrzucony koleś pod względem śmieszności w ogóle niczym nie umywa się do Testovirona (i raczej nie ma co porównywać, bo on nie odpierdala takiej wiksy), ale jak dla mnie to nie wieje od niego takim amerykańskim polaczkostwem, do którego często Testo nawiązywał w swoich tekstach. A łańcuszek... no cóż, ja w ogóle nie wiem po co kolesie to noszą :-)
 
No wlasnie nie oglądałem innych filmików ale na tym to takie typowe polaczkostwo na emigracji, łańcuszek figaro, obowiązkowo ciemne okulary i pierdolenie jakby był nie wiadomo kim bo wyjechał do stanów i bedzie tam mega kozakiem niby bardziej świadomym i pouczajacym innych, jak dla mnie styl bycia typowego wieśniaka. jesli komus ta forma odpowiada to spoko, dla mnie burak. Tak czy inaczej wrazenie wyciagnalem tylko po tym jednym filmie, wiec nie oceniam go odrazu też, moze na innych jest inaczej to luz.
 
@Keylock Może nie pamiętasz tych czasów "skóra, fura i komóra" Kiedyś obowiązkowym gadzetem każdego szanującego się gangstera był Lakierowana czarna skóra, minimum 3 telefony z klapka najlepiej róznych kolorów i oczywiście fura ...w markę nie będę się zagłębiał. Ponadto o synonimem statusu był GOLD czym grubszy tym lepszy. Srebrny figaro to była namiastka którą nosili "rozbójnicy" z wieskich remiz HE HE :) Pół zartem pół serio
 
W środowisku szeroko pojętych dresiarzy i innych ulicznych twardzieli nadal srebrne łańcuszki (do tego obowiązkowe tribale) wiodą prym :-)
 
No coż, najwidoczniej każdy ma jakieś "wpadki" w ubiorze, które inni komentują a jemu nie przeszkadzają. Dla mnie kajdany, łańcuchy na szyi, a ponadto złota biżuteria, szczególnie zegarki to totalna wioska.
 
Przecież ten cały Niegowski w Stanach siedzi chyba ze 2-3 lata. Jeszcze niedawno pomagał organizować jakieś gale w Polsce.



Początkowo wydawał się być spoko gostkiem, ale jak ktoś słusznie zauważył - słoma mu zaczęła z butów wychodzić. Za dużo mentorzy i cwaniakuje.



A na murzynki (jak i na żadne inne kobiety) nie leci, bo ma żonę i dziecko...
 
Jak miałe 19 lat kupiłem sobie wtedy golda 80 g królewski splot to było coś ... teraz wstyd to nosić. Jak Rom
 
Ehh zdrajcy rasy. Murzynkę propsują, rodaka obrażają. Multikulti nawet na cohones. Co za czasy











edit. To tylko taki żarcik. Żeby zaraz się nikt nie unosił.
 
Ja też wolę nasze dziołchy ale ta jak na czekoladkę to jest ewidentnie super.
 
Back
Top