Szpachlowanie, szalety i inne - temat mahonka

Status
Not open for further replies.
pojawia mi sie to skurwysyntwo w najnowszych komentarzach i nawet to mi sie juz 'nie podoba'. nie podoba sie = moge sobie o tym napisac, jak mowi temat 'i inne'. HEHE.

kosteczke wrzucaj przeszczepie!

ale po co sie jeszcze bardziej denerwować i wchodzić?

mozna to porownać do sytuacji ze stoisz na przystanku i czekasz na autobus a obok zesrał sie pies i zamiast odejść gdzieś gdzie nie czuć, to stoisz w miejscu i narzekasz cały czas ze śmierdzi
 
a nie jest najlepiej poprosic wlasciciela zeby posprzatal? bylo 'posprzatane' na cohones przez dlugi czas, dlaczego zostalo znowu nabrudzone?

swietne porownanie, naprawde. :)
 
@baju, złóż szefostwu propozycję dodania możliwości ignorowania tematów (także wśród najnowszych komentarzy), może przejdzie. Może też, by nie wyświetlało informacji o postach ignorowanych osób (tj. gdy ignorujesz osobę która napisała post, temat w najnowszych komentarzach nie pojawia się na górze).
 
@baju, złóż szefostwu propozycję dodania możliwości ignorowania tematów (także wśród najnowszych komentarzy), może przejdzie. Może też, by nie wyświetlało informacji o postach ignorowanych osób (tj. gdy ignorujesz osobę która napisała post, temat w najnowszych komentarzach nie pojawia się na górze).

chyba juz to sugerowalem. :)

@kapusta wiem kiedy marudze, to nie byl ten moment. to raczej krytyka i zapytanie - po chuj to znowu otworzono?
 
ale po co szukać na siłe problemow tam gdzie ich nie ma. ja nie gram na konsoli to po prostu nie wchodze w temat co sie kreci w nośniku, tak samo nie ogladam seriali to tam nie wchodzę.
 
Cloud się wkurwi ale zamykam.
giphy.gif
 
Cześć @mahonek odblokowałem Ci temat, co tam? Umówiłeś się w końcu na randkę z którąś z tych dziewczyn, które nagrywałeś?
 
Dziękuje @Mr. Cloud
Na początek siema i dodaje filmik, żeby ludzie wiedzieli o czym gadamy a nawet premierowe dodam dwa.

Z tą co tak miota tyłkiem to trochę pogadałem i tylko tyle. Za to spotkałem znajomą, której nie widziałem z pół roku, powiedziałem jej, że nie poznałem w pierwszej chwili, ale jak zawsze piękna. Ona podpalona już, ale była z chłopakiem. Dzisiaj po baletach wchodzę na fejsa a tam:

Bekłem
T4WiIfT.png






 
Ajajajaj mahon, przejrzałem cały temat - gościu :D też byłem w tym miejscu co Ty. :D Kiedyś zobaczysz, że to jest ulotne i długo nie trwa, zostaniesz sam i będzie Ci smutno, bo jedyne co miałeś to koleżków i koleżanki od melanży, a jak skończysz melanżować, zmęczony tym (oby), nagle zobaczysz, że masz zaledwie garstkę przyjaciół. Życie to nie ćpanie, chlanie i ruchanie, są rzeczy bardziej istotne od tego i nie mówię o niczym co jest z tego świata, mam nadzieję, że odnajdziesz właściwą drogę.

PS. Nie powinieneś nagrywać tych 'foczek' z rąsi tańcząc z nimi, zamiast pod ścianą stać? :p /joke :)
 
Oj tam, oj tam. Sam pewnie teraz maltretujesz klawisz F5 i czekasz na wpis mahonka tutaj.

giphy-facebook_s.jpg
 
Panowie, ja wiem, kupa śmiechu i tak dalej. Ale... zamknijcie ten temat w cholerę albo zostawcie ciągle otwarty, bo to już się nudne robi.
 
O 20:00 zamykam i nigdy więcej nie będę otwierać. On jeszcze nic tu nie napisał, a wy się spinacie.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top