Szpachlowanie, szalety i inne - temat mahonka

Status
Not open for further replies.
Ostatnia domówa bo wraca matka koleżanki, ale na dziś się dogadali :D

72178570388237470729.png

HAHAHA PO TYM PIZDA, NO JEST KORBA, HAHA SMIESZKI!!! DOBRE!!!
 
A wiesz, że to możliwe. Bo ciężko mi uwierzyć, że ktoś może być aż takim debilem :D Ale cóż, mało życie znam chyba...
 
Debilem jesteś Ty a.k.a typowy pozer. Pojechali Cię jak młodego, taki ruchacz byłeś do niedawna.
Mahonka jaka ty męska jesteś. Ale spokojnie, mnie nie oszukasz. Z dala wyczuwam pizdę :> Fapuj się dalej i ciesz internetowym fejmem, bo w życiu niestety jesteś (po)zerem z toytoya :)
 
A no właśnie, specjalnie stworzony temat dla mahonka, żeby nie psuć hp i dla tych komu mahon nie przeszkadza, a wchodzą tu osoby, które ciągle mają jakieś pretensje i dogryzają - szczególnie ostatnio.
 
@Grzechu zrob z tym porzadek, wywal wszystkich hipokrytow!
BTW te piwka co polecales troche drogie w warszawskich lokalach, ale cud, miod i orzeszki.
 
Posty obrażające Mahonka, wyzywające go od debili będą leciały do kosza. Jeszcze większym absurdem od imprezowego stylu Mahonka jest dla mnie to, że przychodzą tu osoby i wyzywają go. Po to stworzony został ten temat byście NIE MUSIELI oglądać jego wpisów i ich komentować, by zniknął z Waszego forumowego życia. Są ignory, są osobne tematy, a mimo to nadal niektórzy nie mogą powstrzymać się od ostrych komentarzy w stronę Mahonka. Panowie, proszę wyluzujcie trochę.
 
ponad 12 i pół tysiąca wyświetleń. będzie temat roku o ile Adi aka Denzel aka Mahoń będzie regularnie się udzielał.
rzadko udzielający się mahon też ma swój klimat, oczekujemy na jego posty jak na dobry serialik po cliffhangerze
 
Tak fajnie było na forum, to serio musieliście otworzyć ten debilny temat dla tego nicponia?
 
Last edited by a moderator:
mahon dawaj na szybko jakiś update z ostatnich szpachli

Mam już 4 gały na osi, a to dopiero koniec lutego ^^ Ale nie chodzi o bzykanie, tylko ręka cycek ślina ślina ;d

Do tego w Pile pobiłem rekord, na drugi dzień zapro na FB a tam typiara Pani Magister 26 lat :D

16879754070705395304.png


Przed szaletami wariaty, Karol kradnie teksty :c

77951525755968237653.png
 
NIE PODOBA SIĘ- NIE WCHODZIĆ!
takie to trudne?
pojawia mi sie to skurwysyntwo w najnowszych komentarzach i nawet to mi sie juz 'nie podoba'. nie podoba sie = moge sobie o tym napisac, jak mowi temat 'i inne'. HEHE.

kosteczke wrzucaj przeszczepie!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top