Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Pytanie, czy będzie w tym tygodniu podcast jest dla mnie trywialne. Miło, jeśli załatwicie ją do wtorku wieczór :P
 
Jak duży wpływ na to, że D. Omielańczuk dostał się do UFC ma postać jego managera w osobie Norberta Sawickiego? Czy macie jakieś informacje czy to UFC zgłosiło się do Daniela, czy było odwrotnie i jak mniej więcej wygląda oferta finansowa?
 
W oczekiwaniu na SzSz mam kilka pytań:



1. Czy uważacie, że waga średnia jest w tej chwili najmocniejszą dywizją w UFC?



2. Jakie szanse dajecie nowemu, lepszemu Belfortowi w ewentualnym pojedynku z mistrzem (i tu chciałbym żebyście przedyskutowali to dla obu możliwych opcji; Anderson Silva lub Chris Weidman)
 
Starcie Weidman - Belfort byłoby bardzo ciekawe i dałoby odpowiedź kto jest wicemiszczem :)



Ale dziś trolluję :)
 
Ja bym zapytał o Daniela Omielańczuka włodaży KSW i MMA Attack dlaczego tak długo czekali nad zakontraktowaniem go jako zawodnika swoich federacji? Wychodzi na to, że matchmakerzy zawiedli.
 
Garść pytań:



- Co myślicie o fotkach, które pojawiły się w internecie prezentujące Reema w formie dalekiej do perfekcji, rzekłbym nawet zmierzającej do formy Walusiowej. Czy wyjazd do USA nie zepsul tego zawodnika, na twitterze ani słychać o treningach nie mówiąć już o fotkach z nich. I czy pojawiajace sie ostatnio coraz częściej zdanie, że jego stójka jest przereklamowana i mocno średnia pod MMA jest prawdziwe wg Was? Jak widzicie go przeciwko Travisowi Browne, do którego jest rzekomo przymierzany.



- Zamieszanie z przeciwnikiem Pudziana, czy to że przeciwnik po raz kolejny nie jest wiadomy tuż przed galą, nie jest jawną interpynencją wobec fanów? Jestem daleki do hatowania KSW, jestem ich zagorzałym fanem, ale poprostu WKURWIA mnie ten sam scenariusz któryś raz z rzędu.



- Jak widzicie Chyrka pod wzgledem poziomu w Polsce w 84 po tak udanym debiucie i czy nie jest to zbyt wysoka waga, 77 jest słabiej obsadzne a warunki fizyczne podobne do Saidova



- Kowalkiewicz vs Jędrzejczyk, czy wiadomo coś o planach zakontraktowania Aśki przez KSW/MMAA i/lub doprowadzenia do walki obu zawodniczek?



- Opinia o TRT i Belforcie. Czy odgórne zezwolenie na posiadanie stężenie tescia 6:1 nie jest poprostu jawnym zezwoleniem na koksowanie a TRT to poprostu rozdmuchany problem? I dlaczego to jest wlasnie te 6:1 a nie 2:1, max 3:1 co jest już przecież przekorczeniem normy o 300%
 
- Co do pytania jeszcze o Kowalkiewicz vs Jedrzejczyk: czy zrobienie z kobiecej walki wizytówki gali to dobry pomysl? Fight wg mnie byl bardzo chaotyczny, widać było spore braki parterowe Jedrzejczyk i praktycznie brak gnp przy zdobyciu pleców [pomijam, ze mogla wlezc dla Brytyjki za grzbiet z dobre dziesiec razy]. Jak widzicie ja na Polskiej scenie bo wg mnie z 1 plaszczyzna nie ma szans z Kowalkiewicz, nie wiem jak z Chojnowska.
 
Co myślicie o fotkach, które pojawiły się w internecie prezentujące Reema w formie dalekiej do perfekcji, rzekłbym nawet zmierzającej do formy Walusiowej.


O jakich to zdjęciach mowa?
 
Chyba te:



13686258269f03fcc79b.jpg




136862583049a62ab0e3.jpg




13686258269f03fcc79b496.jpg
 
Czy wiadomo cokolwiek co się dzieje z Kharitanovem? Słuch o nim zaginał po ostatnie walce w Strikeforce i wyskoku w RMMAC...
 
1. Jaka waszym zdaniem może być najwyższa cena PPV w przypadku KSW, żeby ludzie chcieli to kupić? Czy ewentualne 50 zł w przypadku KSW 24 nie okaże za dużą sumą jak na kieszenie polaków?
2. Zapewne znacie właścicieli polskich organizacji. Czy na prawdę tak ciężko wręczyć obcokrajowcowi pas mistrzowski i pogratulować mu dobrej walki? Nie mówię o jakiejś tam radości z porażki polaka tylko szacunku dla fightera. Żaden z właścicieli ksw nie pogratulował w ringu Soko na KSW 15, a pas zakładał mu kolega z teamu. Zachowania właściciela FA nie ma nawet co komentować.
Pytanie do P.Kowalika. Czy Dariusz Cholewa będzie miał podobne problemy z uczynieniem tego niby prostego ale jakże trudnego dla polskich organizatorów gestu?
 
Back
Top