Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Jeżeli jeszcze to przeglądacie... Ciekawi mnie jak oceniacie przerwy na opatrywanie/badanie zawodników w trakcie rund na Bitwie warszawskiej. Na KSW takie klopsy też się zdarzają, ale gdy zawodnik mocno krwawi. To co widziałem w walce Walusia i Orłowskiego było mocno irytujące.
 
Emocje opadly , niesmak pozostal !!!!!!!!!!!!!!!



Czy po wystepie Mariusza mozna miec jeszcze jakiekolwiek watpliwosci ze treningi w USA sa 100 razy bardziej efektywniejsze niz te w Polsce , czego Janek jest tego dobitnym przykladem.



Jestescie w firmie gdzie ma miejsce przekret. Dwie osoby maja w tym duzy interes , wiadomo ze ten przekret pozwoli tym ludziom zarobic duzo kasy .



Czy mielibyscie watpliwosci ze to oni maczali wtym palce ????



Czy waszym zdaniem to byl wal czy nie (licze na szczera odpowiedz ) ;-)
 
Porownujac poziom na MMA Attack z tym z KSW to czy widzicie jakas roznice , jezeli tak to na czyja kozysc.



Sorry za ta lamiglowke wyzej.
 
Problemem Zikicia i Thompsona się pewnie zajmiecie... jeśli mogę prosić to weźcie puśćcie ten kawałek co DVD powiedział... Venom podeśle ci go jak go tylko potnę...



Moje pytania:



- Czy sądzicie, że Kułak - po deklaracji w Magazynie KSW dowiedział się o czymś nowym u lekarza i stąd decyzja o przerwie?



- Kornik - KO roku w Polsce?



- Pudzian zasłużył na dogrywkę, czy jednak nie?



- Hipokryzja, czy babol? Decyzja sędziowska w 2 walkach?
 
Jak widzicie rozwiązanie sytuacji w 85? Kto powinien odpuścić (jeżeli w ogóle) i jacy potencjalni rywale? Może Lombard - Khalidov powinno być o pas, a wtedy Materla np. dostałby w ramach rekompensaty Evangelistę Santosa, jako że ten ma jeszcze 'stary' kontrakt ze Strikeforce.



Następny rywal dla Janka... Babalu, Reljić, Prangley?
 
Czy byłaby taka masowa histeria, gdyby błędny werdykt dotyczył kogoś innego niż Pudzian?
Czy nie smuci Was fakt, że pod takimi werdyktami podpisują się autorytety polskiego MMA?
Czy jesteście zdumieni postępami jakie poczynił Pudzianowski?
 
Jak sądzicie, czy decyzje sędziowskie na KSW mogą się przyczynić do tego, że teraz zagraniczni zawodnicy rozważając występ w PL będą myśleć: jedyna szansa aby wygrać z Polakiem na KSW to skończyć go przed czasem - (podobnie jak na niemieckich galach bokserskich)
 
CZY TO CO MIAŁO MIEJSCE NA GALI - dziwne decyzje w kilku walkach walkach, brak klatki, brak 3x5 min w połączeniu z tym co się stało z Pudzianem i Thompsonem oraz kolejnymi problemami z przeciwnikiem dla Mameda (Irvin -za ciezki, Lindland-emeryt, Filhio-...) JEST NAJLEPSZA MOŻLIWOŚCIĄ DLA MMA ATTACK? Jako organizacji robiącej walki, a nie szum w koło Pudziana. Po prostu czy MMAA zyskało w sobote więcej niż możemy przypuszczać na pierwszy rzut oka.



Pozdro.
 
Nie na stałe... ale od czasu do czasu... Dobrze się go słucha ;)


To fakt. Ale to audycja tematyczna i - z całym szacunkiem dla Razora oraz jego pracy - wątpię by miał w niej wiele sensownego do powiedzenia.
 
-Zikic i Thompson w MMAA ?



-Co dalej z Moksem i Saidovem, czy uważacie ze Aslambek jest już gotowy na europejską czołówkę ?



-Kto z KSW 17 mógłby na 18 się pojawić - dla mnie np. Irokez ( chociaż nie wiem czy po takim KO nie ma jakichś dłuższych przerw medycznych)
 
Ciekawe czy Irokez myśli rzeczywiście o tym by zmienić kategorię wagową do 77 kg... - a propo tego co Bagi mówił...
 
O Pudzian - Thompson wiadomo, że żal i kilo mułu ale powiedzcie jak to jest z sędziami na KSW, czy są oni niezależni czy "połączeni" z organizacją jako jej część, bo jeśli ta druga opcja to jak Lewandowski i Kawul mogą kłamać w żywe oczy, że dziwi ich decyzja sędziów i będą się odwoływać.



Jak punktowaliście walkę Pudziao z Thompsonem.



Czy MMA Attack ma teraz szansę na szybki krok wprzód czy Polacy dalej będą łykać papkę jaką daje ten cyrk w KSW? Czy Janek nadaje się w ogóle do UFC? Mamed znów dostał średniaka i wygrał.. Kto następny dla Mameda?



I PRZEDE WSZYSTKIM: Jak oceniacie publiczność na hali i ich pijaństwo/krzyki/przekleństwa/obrażanie zawodników i innych ludzi, bo doszły mnie słuchy, że był jakiś sektor w którym siedzieli jacyś poyebani huligani i nic tylko bluzgali na lewo i prawo, a także podobno kogoś wynieśli z trybun na noszach bo został ciężko pobity. O kogo chodzi? Może to kaczka dostał ostro wpierdziel od was? :-)
 
O Pudzian - Thompson wiadomo, że żal i kilo mułu ale powiedzcie jak to jest z sędziami na KSW, czy są oni niezależni czy "połączeni" z organizacją jako jej część, bo jeśli ta druga opcja to jak Lewandowski i Kawul mogą kłamać w żywe oczy, że dziwi ich decyzja sędziów i będą się odwoływać.


Sędziowie są pracownikami Komisji Sportowej Stanu Alaska... C'MON SON!
 
Mam pytanie:



Jaki sens ma przy przedstawianiu zawodników wspominanie, że są oni (oprócz macierzystych klubów) w KSW Team? Pamiętam to przy Mamedzie, ale pewnie też było przy Antku. Po pierwsze już było gdzieś wspominane, że ta formacja się naturalnie rozwiązała i nie jest utrzymywana w praktyce. Po drugie brzmi to okropnie kiedy przyjeżdża fighter na galę z zagranicy a jego przeciwnik jest w jakimś teamem, który nazywa się tak samo jak organizacja.
 
Po drugie brzmi to okropnie kiedy przyjeżdża fighter na galę z zagranicy a jego przeciwnik jest w jakimś teamem, który nazywa się tak samo jak organizacja.


Po trzecie, dziwnie to wyglada, ze decyzje sedziow sa skorelowane z byciem w tym teamie :-)
 
Venom - wspomniałeś, że Escobar wyjechał na urlop... więc jak redakcja rozwiąże kwestię SSS w tym tygodniu?


Dzięki za info...
 
byłoby super gdybyscie poruszli sprawę pokazywania się sędziów ringowych i punktujących w naroznikach zawodników



Wiadomo przecież, że polscy zawodnicy jeżdzą na obozy w różne miejsca, do różnych klubów, są organizowane międzyklubowę sparingi, wspólne wyjazdy itd wszyscy się znają pewnie w większości lubią i jak to wygląda kiedy np. Bagi w jednej walce sędziuje w ringu a w następnej stoi w narozniku zawodnika z Polski?



Wtedy kibic zagraniczny lub zawodnik walczący pomyśli np. "już wiem dlaczego walka była podnoszona do stójki bez powodu, kiedy Polak był na plecach"



a co za tym idzie poruszcie prosze temat zatrudniana sędziów zagranicznych
 
a ja z wielką chęcią, chciałbym się dowiedzieć kogo redakcja chciałaby zobaczyć w roli anonsera na MMAA
 
Back
Top