Szklana Szczęka - pytania, propozycje

@Madzer



widziałem jeszcze, że kiedy zawodnik trzyma linę, pomaga sobie tym, biją go po rękach lub wyginają palce żeby puścił linę :)
 
Coolwiek o MMA ATTACK, jakieś wieści z podwórka, może jak się odnoszą do tej niby możliwej fuzji z ProFight'em? Co w sprawie Burneiki itd, liczę, że coś w końcu się dowiemy bo po gali cisza i cisza
 
Wiem, ze tradycyjnie omowicie doglebnie kazda walke ale nurtuje mnie jedna kwestia i ciekawi mnie wasza opinia na ten temat, wiec mimo wszystko zapytam • tak dla pewnosci, ze nie pominiecie tematu :)



Chodzi mi o walke Diaza i kwestie przygotowania Kowboja. Pomijajac fakt, ze Donald popelnil kardynalny blad dajac sie wciagnac Natowi w jego gre i niepotrzebna pyskowke, to mimo wszystko Cerrone wygladal fatalnie. Jeszcze podczas walki, na forum znowu zaczely się pojawiac komentarze jak to fatalnie był przygotowany Cerrone • znowu bo podobne glosy pojawialy się przy walce Nicka z Pennem. Majac na uwadze to, ze Nate coraz bardziej zaczyna przypominac Nicka stad moje pytanie, jaki wplyw waszym zdaniem na taki przebieg walki ma styl braci, a jak duza role moglo rzeczywiscie odegrac potencjalnie slabe przygotowanie rywali.



Zarówno Penn jak i Cerrone mieli ogromne problemy z zasiegiem, a 238 ciosow które doszly Kowboja na pewno nie pozostaly bez wplywu na szybkie wyczerpanie • ktore moim zdaniem nie było efektem slabego przygotowania.
 
Nie wierzę w to, że Cerrone mógł być słabo przygotowany do tego pojedynku.



Ciekawi mnie inna kwestia - czy komisja stanowa tylko desygnuje sędziów na dany event, czy również wybiera, który sędzia ma sędziować poszczególne pojedynki? Dziwi mnie wybór Yamasakiego do nadzorowania walki wieczoru.
 
To może jak rok temu powiecie dla was ktora walka ,ko,sub,gala itp itd była najlepsza w minionym roku :)
 
Koniecznie wypowiedzcie się nt. projektu C+ oraz gal ONE FC (tu szczególnie prośba do TJ)
 
+Może mała wzmianka o poczynaniach GG wobec Reema,bo już się pogubiłem ile od niego hajsu chcą i za co.Za walke z brockiem tez chcą coś dla siebie?
 
Też, wtf co oni mają do walki z Lesnrem? przeciez juz nic nie mają wspolnego z nim.Na początku zrozumialem ze nie dostali chyba kasy z walke z werdumem i bonus za podpisanie kontraktu z ufc?
 
Co sądzicie o zakazie udziału Niko na KSW 18? ( z tego co pamiętam po poprzednim niedopuszczeniu go do gali przez Polsat- niektórzy redaktorzy tego portalu stwierdzili, że znajdzie się kilku lepszych od niego w Europie) . Chciałbym poznać zdanie prowadzących w kwestii:


  • wartość Niko jako zawodnika,,

    samej decyzji władz odnośnie niedopuszczeni go do KSW 18 .
 
Back
Top