Szklana Szczęka - pytania, propozycje

1359573371sherdog.jpg

Ten pan bardzo chce być twarzą ss :lol::lol:
 
Ja bym proponował temat tej IFN co do płatności względem zawodników i sędziów bo coś piotr pedziszewski sugerował na twiterze.
 
a później się pojawiła czyjaś wypowiedź , że to jakieś grosze jedynie wypłacono, dlatego też proponowałem taki temat
 
a później się pojawiła czyjaś wypowiedź , że to jakieś grosze jedynie wypłacono, dlatego też proponowałem taki temat
Eh 2 raz tego samego dnia mi się nie chce. Ok rozmawiajcie o tym, 2 dni po gali. Enjoy.
 
a później się pojawiła czyjaś wypowiedź , że to jakieś grosze jedynie wypłacono, dlatego też proponowałem taki temat

Jest już temat to tam się wypowiadaj, Szlana Szczeka nie zrobi audycji o sprawie, o której jeszcze nie wiemy czy jest.
 
Przypominam , że dałem tylko propozycję, bo jestem ciekawy tego zagadnienia, nie mam żadnej wiedzy na ten temat poza pogłoskami na twitterze i nie uzurpuje sobie prawa do decydowania o tematach audycji. Over and out.
 
Tidzej a w tym tygodniu robicie jedną dużą Szczękę czy osobno robicie z zapowiedzią KSW?
 
Czy zastanawialiście się kiedyś czy by nie wprowadzić do Heraklesów kategorii "Najlepszy wywiad po walce"?
 
Pogadajcie o tym czemu w Londynie było najsłabsze otwarcie w historii ksw, i czym może być ten tajemniczy projekt telewizyjny w 2016 roku. Czy taki TUF w wykonaniu KSW jest naprawdę możliwy .
 
J.McS pytany o przyszłość w KSW stwierdził, że chętnie zmierzyłby się z Grahamem choć najlepiej czuje się w LHW. I tu dwa pytania:
1) W której z dywizji Anglik bardziej przydałby się KSW?
2) Anglik i Australijczyk świeżo po odprawieniu Różala i Pudziana. To chyba odpowiednia pora na to by sprawdzić czy widownia KSW dorosła do tego by kupić produkt, którego jedną z głównych atrakcji byłoby starcie bez udziału Polaków?
 
Co sie stało z kondycja Pudziana ? pod koniec pierwszej rundy opadł zupelnie z sil ( jeszcze przed tymi ciosami na kooniec rundy), przeciez z Nastula i Olim spokojnie dał rade 2 rundy wytrzymac w lay and pray
 
@Wojsław Rysiewski czy jest możliwość dostania listy mediów akredytowanych na KSW 32? Chodzi mi zwłaszcza o zagraniczne media. Jestem bardzo ciekawy ich relacji a taka lista ulatwiłaby ki dotarcie do takich materiałów. Do tej pory widziałem materiały z Whoa oraz mmaPlus.
 
otwarcie było żenujące, nie mówie już o odbiorze ludzi w średnim wieku ale także młodzieży z która tez ogladałem....
Dokładnie. Dzięki takim otwarciom, ludzie będą ciągle utożsamiali mma z patologią. Wcześniej o jakiś więzieniach, w sobotę cmentarze...
Pytanie w tej kwestii do dyrektora sportowego/ustawiacza walk ksw, czy planujecie wyeliminować kiedyś te otwarcia gal? Jak dla mnie im gala szybciej się odbywa tym lepiej. Chociaż trzeba pochwalić ksw, że już jest pod tym względem zdecydowanie lepiej niż było jeszcze pare gal wcześniej.
 
@pawcio71 @Grzechu i pozostali

Z powodów logistycznych Szczęka pojawi się wyjątkowo w Czwartek. Co prawda mieliśmy "okno" do nagrania dziś ale byłaby to audycja ograniczona czasowo a podsumowanie KSW i zapowiedzi intensywnego weekendu dla polskiego MMA zasługują na więcej uwagi tak więc proszę o cierpliwość. Mogę powiedzieć, że planujemy udział gościa spoza obecnej i byłej redakcji więc mam nadzieję, że uznacie, że warto poczekać.

Nie planuję częstszego wydawania audycji w czwartki - ot wyjątkowa sytuacja a środę zabukowałem sobie myśląc, że wyrobimy się dzisiaj.
 
Back
Top