Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Tylko żeby mi J&J jutro nie spamowali na KSW o wynikach ze Szwecji. ;) Oj czekam na tą szczenę.
 
Jak to nie będą? Specjalnie zrobili galę w tym samym terminie to i spamowac bedą. Jak wojna to wojna. Nawet poziom walk obniżyli żeby Janusze wybrały UFC. A tak serio to sam nie wiem jak to jutro ogarnę. W dodatku pracuje do 19. Masakra.
 
Ja się martwię, że poleci spoiler w postaci wyników ksw, kiedy będę wchodził na chat po źródło na UFC :P W końcu przy zakupie ksw jest napisane 72h VOD, więc wolę chyba obejrzeć ksw dopiero później. Może jest tu ktoś, kto będzie obecny na czacie i byłby jednocześnie tak dobry podesłać link do ufc, chociażby na priv?
 
Ja jutro pracuje do 13, w domu o 15. I ...

Jak to nie będą?




Jestem pewien, że na UFC nie będą spamować wyników z KSW...








Może jest tu ktoś, kto będzie obecny na czacie i byłby jednocześnie tak dobry podesłać link do ufc, chociażby na priv?


FightPass 7 dni za darmo.
 
Nagrywa się, feat. Janisz i Juras.


WOW Pozdrowienia dla Pana Janisza i Jurasa, proszę przekazać ze bardzo bedzie mi ich brakowalo przy ogladaniu UFC z udziałem tylu Polaków, z ich komentarzem emocje byłyby zwielokrotnione!!
 
skunx oglądaj UFC a KSW z powtórki, na UFC na pewno nie będą spamować KSW :P


Ja jutro mam w planach: kocyk, herbatka, KSW w tv i UFC dla 3 walk w necie. #Będzie_zabawa_będzie_się_działo!!
 
Juras pisał, że na jedną godzine transmisji z KSW przypada 12 min reklam. Wtedy będą obczajać UFC, czy będą spoilery? Wątpie
 
@Grzechu



Wystarczy zarejestrować się przez facebooka? Bo z tego co słyszałem to trzeba się tam pobawić z numerem karty itd.
 
Dzięki za pomoc ;) Zaryzykuję jednak oglądanie na tradycyjnym streamie ;)



Edit: coś wspólnego jednak ma, bo można za jego pomocą usprawnić logowanie.
 
Innego składu niż - Tidżej, Wojek, Eskobar, Piotrek P., w najbliższej szczęce sobie nie wyobrażam.



:-)
 
Może warto podyskutować o tym, czy KSW powinno wrócić do Szczecina? :-) W końcu mamy tutaj trzech mistrzów, a ogólnie dosyć pokaźna gruba Berserkerów gości w klatce Konfrontacji.
 
Trzy duże gale - jest co omawiać panowie. Ps. Możecie o Bellatorku coś wspomnieć, bo nawet ja już nie mam siły by nadrabiać braki ;-)
 
koniecznie musi być jedyny prawilny skład (TJ, Wojek, Piotrek i Kowal), ewentualnie uzupełniony przez kogoś - Marcin, Dominik, Logan? koniecznie musi być Kowal z infem z pierwszej ręki ze Sztokholmu i koniecznie szczena musi trwać 2,5h co najmniej, żeby o wszystkim opowiedzieć
 
@Wojsałw



Jakbyś mógł to w nabliższej szczęce mógłbyś coś powiedzieć o sytuacji Borysa w KSW. Jak wygląda sytuacja i jakie są ogólne plany wobec niego. Czemu na KSW 29 go nie zobaczymy ?
 
podbijam pema,bo jeśli Borysa nie uda się wcisnąć na KSW to jak sytuacja wygląda z zagranicznym startem ? Boria wspominał coś w wywiadzie ,że sytuacja nie jest taka prosta ale jeśli K&L nie są w stanie go wcisnąć na rozpiske to mogliby go puścić gdzieś za granice akurat w podobnym terminie jest chyba Cage Warriors ,Żmija z przyjemnością pomógłby Borysowi a sami organizatorzy byli by zadowoleni bo jedna walka w roku dla kolesia który jest w mocnym treningu co więcej jest mistrzem to śmiech z deczka.



ps.jak dla mnie 9 czy 10 walk na fightcardzie to żadna różnica bo zakładam z góry ,że Borys na decyzje by nie poszedł to tak a propo 'czasu antenowego'
 
a co ma do tego czas antenowy skoro to jest ppv?



patologia i tyle.



ile walk zostało w kontrakcie Borysowi? bo przykro się na to patrzy, niech ucieka czym prędzej, właśnie niestety nie zdziwie się jakby to było specjalnie robione żeby podpisał nową umowe.
 
Podbiajam o pytanie odnośnie Borysa. Może jak środowisko fanów upomni się o Borysa to włodarzom KSW przypomni się, że mają świetnego zawodnika który chce walczyć.
 
Podejrzewam, że chodzi o targowanie się o warunki nowego kontraktu, więc Wojsław i tak nic nie powie.



Borys nie może walczyć poza KSW, przynajmniej to dla mnie jasno wynika z tej wypowiedzi.



http://youtu.be/xS1ROQtWRb0?t=1m57s
 
Instinct



to,że nie możesz szastać czasem antenowym na lewo i prawo i nie ważne czy gala jest w polsacie otwartym czy w ppv ,Martin z resztą o tym kiedyś wspominał w wywiadzie ale jak wnioskuje nie jesteś w temacie.
 
Martin mówił, że nie chcą robić więcej walk bo to będzie przesyt dla ludzi oglądanie tyle godzin MMA podczas 1 gali, a nie że czasem antenowym nie mogą szastać podczas PPV bo to bzdura, a nie argument.
 
Instinct



1 walka więcej do fightcardu to przesyt ? nie rozpierdalaj mnie, na UFC przeważnie jest 12 walk a na KSW 9 a różnicy większej nie ma ;).Nie chce mi się szukać wywiadu koleszko ale Martin wyraźnie mówił ,że nie mają wykupionego czasu antenowego tylko tyle ile daje im polsat mają do dyspozycji :)



@koniec offtopu bo to nie ten temat
 
Back
Top