Szklana Szczęka - pytania, propozycje

https://www.youtube.com/watch?v=7Ocu6xL84yE







utworek do najblizszej szczeki.



Jak poleci cos innego to kasuje konto.
 
Mam takie pytanie do was. Patrząc na wczorajszą/dzisiejszą wygraną Marcina i to jak się rusza w oktagonie, jaką ma kontrolę i pewność siebie, odniosłem wrażenie że to chyba jest coś czego brakuje Piotrkowi w UFC. Czy waszym zdaniem gdyby Held trafił do organizacji Dany to czy radził by sobie lepiej niż nas marynarz?
 
Już nie wiem gdzie pytać żeby mi ktoś w końcu odpowiedział.



Kiedy będą dostępne damskie koszulki w waszym sklepie?
 
Tak na prawde to powinny byc ze cztery Szczeki w nadchodzacym tygodniu: wydania specjalne po tryumfie Marcina, zapowiedz KSW, zapowiedz UFC w Sztokholmie i regularne podsumowanie tygodnia :) Tematow az nadmiar, wiec licze po prostu na rekordowo dlugie nagranie.
 
podbijam, liczę na 2 szczeny co najmniej - jedna podsumowująca i jedna zapowiadająca - mega dużo do podsumowania, a chciałbym, żeby nie było to po łebkach, bo i triumf Helda i gala UFC wymaga dużej ilości czasu do poświęcenia, a zapowiedzi KSW i polskie UFC to wiadomix
 
Dokładnie - nie po łebkach panowie, nie po łebkach! No i żeby tego nie nagrywał sam Tidżej z Wojkiem, bo się o KSW za dużo nie nasłuchamy :).
 
Nie wiem gdzie zapytać więc pytam tu:



Planowany jest jakiś videoblog z KSW? Tylko niech za oprawę weźmie się pan od ostatnich filmów. Niestety nazwiska zapomniałem ale vb były kozackie. Pozdrawiam.
 
a ja prosze zeby w vblogu bylo jak najwiecej jakosci realnej a nie wstawek z muzyka, ktora psuje vblogi ;p
 
Profeska, wiedziałem że nie zapijecie :D Jeszcze do tego goście specjalni, bravo!!! Czekamy już wszyscy :D
 
Back
Top