Suplementacja i odżywianie przeciętnego człowieka

Tak możesz sobie tłumaczyć jeżeli Ci lżej :mamed:


Punktem zaczepnym, z tego co czytalem i ogladalem o tym materialy to żeby rzeczywiście działał mit soy boya to człowiek by musiał w siebie wlewać soje i tylko tym karmić a i tak by mogło to nie zmienić znacznie wyników a może by nie zmieniło wcale.

Poza tym, najczęściej o tym micie piszą chłopaczki którzy prowadzą sie w ten sposób ze ten teść jest obniżany a sama "groźna" soja juz nie musi im w tym pomagać :fjedzia:

Także jakis trop jest ale jednak w sumie to nie wiadomo.
Złota zasada.

Jesz gówno, wyglądasz i czujesz się jak gówno. Amen
 
@Grubas pamietam mowiles ze lutowales animal packi...
podobno duzo tam tego jest do lykania codziennie i kozy straszne piguly, prawda?
Prawda! Ale nie ma tragedii! Ale cena tez wyjebana za te witaminy ja w takiej cenie nie bralem wtedy. I jak za duzo to bierz ta paczuszke na 2 dni ja tak tez robilem po jakims czasie.
 
Prawda! Ale nie ma tragedii! Ale cena tez wyjebana za te witaminy ja w takiej cenie nie bralem wtedy. I jak za duzo to bierz ta paczuszke na 2 dni ja tak tez robilem po jakims czasie.
Jeszcze nie kupilem bo wlasnie cena odstrasza w opor, ale przejrzalem troche for i polecaja mocno na stawy.
 
pilem zelatyne codziennie przez trzy miesiace... :jimcarreyvomit:
i nie chcialbym do tego wracac.. :płacz:
Kolagen jeszcze jest do wyboru ale nie wiem na ile rzeczywiście daje on efekty na stawy. Ludzie biorą ale badan żadnych nie czytalem czy suplementacja kolagenem cos daje jeżeli ma sie odpowiednią ilość białka w diecie

Spróbować nie zaszkodzi, tanie jak barszcz a i smakowe to nie bedzie cofac przy piciu
 
Kolagen jeszcze jest do wyboru ale nie wiem na ile rzeczywiście daje on efekty na stawy. Ludzie biorą ale badan żadnych nie czytalem czy suplementacja kolagenem cos daje jeżeli ma sie odpowiednią ilość białka w diecie

Spróbować nie zaszkodzi, tanie jak barszcz a i smakowe to nie bedzie cofac przy piciu
no wlasnie, jeden rabin powie tak a inny nie.
 
Back
Top