Starsze, klasyczne gierki

Jeszcze bym dodał soundtrack z Kyatttou Ninden Teyandee czyli ninja cat, czy coś takiego. @szplin jakiś remix? Jest potencjał?

 
Mógłbym spróbować, ale nie teraz, bo robotą zajebany jestem i nie mam weny i sił
Zajebisty potencjał mają niektóre soundtracki ze starych gierek. Chyba sobie ogram te koty znów.

A z gier nieco nowszych ale już też starych to mega są soundtracki z tekkena. Często cisnę do treningów. Chociażby ta nuta..



Przecież to jest jakieś mistrzostwo świata...
 
Najlepsza ścieżka dźwiękowa moim zdaniem na NES była w TMNT: tournament fighters



O panie na muzykę z 8 bitowców to osobny temat można by założyć.
Teraz już człowiek tak nie pamięta ale jakby zaczął grzebać na yt to playlista konkretna by wyszła.
 
Jak ośmiobitowce to Commodore miał najlepsze syntezatory czy co tam kręciło, potem klasę wyżej to najlepsze przetworniki dźwięku miała Amiga - w szczególności Amiga 1200 i ta dziwna, CDTV czy jak jej tam. Tam to już kompletnie odjebało, nie wiadomo po co. Jak na pierwszych PC były chujowe zgrzyty z głośnika, tak na Amidze było jakieś dojebane próbkowanie dźwięku i nie było problemów z choćby wokalem czy jakimkolwiek instrumentem muzycznym.

 


:antonio:
Ścieżki z 80. gier z Amigi 500 i mocniejszych... Flashback brzmi prawie jak ścieżka z Terminatora, którego efekty specjalne były zresztą robione na Amigach właśnie. To był sprzęt.

Edit: @szplin @Leto - sprawdźcie sobie ścieżkę z The Chaos Engine... Toż to kurwa żywcem do Prodigy była inspiracją 2:23:00
 
Last edited:
Ja wczoraj ściągnąłem ppsspp na androida, czy jakoś tak, emulator psp. Romy za free w sieci, wystarczy w google wpisać psp roms. No i śmigają gry, tylko wiadomo, sterowanie... Ale może coś ogram. :)

Amigę 500 też miałem i pamiętam dobrze cannon fodder. Gralo się fest!
 
jak dla mnie warto. Nie jest to majstersztyk (w sumie żadna część nie była) ale jak ktoś lubi serie gothic to jest to ostatnia dobra odsłona.
Mi się podobał, kwestia gustu. Wiadomo że to nie jest klimat jak 1 czy 2 ale fajny mocno rozbudowany świat i spoko system walki np. dwoma mieczami. No i to ostatni prawdziwy gothic więc warto dokończyć historie.
dzięki:conorsalute:
jak przejdę arkham knight i metro exodus to sobie kupię
 
siema, czy warto kupować gothic 3?
Mi też jakoś szczególnie nie podeszło. Znaczy muzyka, krainy i zamysł fabuły mi się podobał ale ogółem to nie ten klimat dla mnie trochę. Pamiętam jak pierwszy raz ją włączyłem, nie zaczęła się walka nawet dobrze a już trza było kompa resetować :DC:
 
a dwojka?
Grałem od razu w Noc Kruka czyli dwójkę z dodatkiem i miód.
Ale nie zapominajmy o tym arcydziele
 
Back
Top