Starsze, klasyczne gierki

a mam pytanko
Z tym doadtkiem Noc Kruka to on jest fabularny, czy wprowadza jakieś zbroje itp. czy gra go się osobno czy jest jak w wieśku 3?



Klasyk. Odpalaj
 

Klasyk. Odpalaj
za 40 złotych jest ten gothic 2 z nocą kruka, także chyba się skuszę :fjedzia:
 
a mam pytanko
Z tym doadtkiem Noc Kruka to on jest fabularny, czy wprowadza jakieś zbroje itp. czy gra go się osobno czy jest jak w wieśku 3?
Masz tam wszystkiego więcej, zbroje, broń, inne bestie. Dodatek z podstawą tworzy jedna całość, zlewając i przenikając się ze sobą, oczywiście wydłużając rozrywkę.
Polecam grać odrazu z dodatkiem. Ja przeszedłem tą grę niezliczoną ilość razy, jestem wręcz jebnięty na jej punkcie
 
Jak sie idzie po ornamenty to tam trzeba do lasku z laresem iść po jeden, a już nie mogę bo za szybko coś zrobiłem
A to akurat bug tej gry. Pewnie spytałeś czy zaprowadzi Cię na farmę Onara...
Ale bez niego też można sobie poradzić. Fakt, trochę jest trudniej ale do ogarnięcia. Ja też jak się nie zajebałem w akcji to pamiętałem o tym bugu a jak nie to poszedłem sam.
 
A to akurat bug tej gry. Pewnie spytałeś czy zaprowadzi Cię na farmę Onara...
Ale bez niego też można sobie poradzić. Fakt, trochę jest trudniej ale do ogarnięcia. Ja też jak się nie zajebałem w akcji to pamiętałem o tym bugu a jak nie to poszedłem sam.
to trzeba będzie poexpić :fjedzia:
@B.I.G Makumba poczekaj aż trójkę odpalisz. Tam to się dzieje z błędami. :beczka:
a to słyszałem że pobugowane jak skurwesyn
 
@B.I.G Makumba poczekaj aż trójkę odpalisz. Tam to się dzieje z błędami. :beczka:
Oj tam. Grałem ostatnio w Assasins Creed Valhalla to tam więcej bugów było najebane niż we wszystkich gothicach razem wziętych, kilka nowszych gier które próbowałem też się znajdzie pobugowanych. Nie ma idealnych gier a bomba najczęściej najeżdża na gothica że drewniany, że bugi bo chcą sprawić wrażenie że niby ich pokolenie lepsze i jak nie masz kompa za 30 koła od rodziców to jesteś pizda nie gejmer. Gothic ma ponad 20 lat a ludzie grają w najlepsze a o tych nowych grach to za 5 lat nie będą pamiętać.
 
Oj tam. Grałem ostatnio w Assasins Creed Valhalla to tam więcej bugów było najebane niż we wszystkich gothicach razem wziętych, kilka nowszych gier które próbowałem też się znajdzie pobugowanych. Nie ma idealnych gier a bomba najczęściej najeżdża na gothica że drewniany, że bugi bo chcą sprawić wrażenie że niby ich pokolenie lepsze i jak nie masz kompa za 30 koła od rodziców to jesteś pizda nie gejmer. Gothic ma ponad 20 lat a ludzie grają w najlepsze a o tych nowych grach to za 5 lat nie będą pamiętać.
akurat mechanika walki to jest coś popierdolonego w gothicu :beczka:
 
pojebana ta gra jest
te orki to chyba trzeba mieć 20 lvl by coś zdziałać
To prawda, ork to wymagający przeciwnik. Jeden jest problemem na początku rozgrywki nie mówiąc o kilku przed którymi trzeba po prostu spierdalac. Pewnie nie napisze nic odkrywczego ale z jednym najlepiej walczyć (jesli chodzi o walke w zwarciu) nie od przodu. Oni non stop parują ciosy wtedy. I wtedy jak to robi, oblatujesz go w koło i napierdalasz go po plecach. Bo zanim się zdąży obronić to już sprzedajesz mu trochę obrażeń. Jest to czasochłonne na wczesnym etapie ale jak dla mnie skuteczne. Bo z frontu to zawsze wleci ten krytyczny i chuj z naszego napierdalania go dłuższą chwilę.
Pod koniec gry również stosuje tą metodę z tą różnicą, że biorę ich 6, 7 czy 8 nawet i biegając w koło nie mogą mnie za chuja praktycznie trafić a Ty ich metodycznie rozkurwiasz.
 
pojebana ta gra jest
te orki to chyba trzeba mieć 20 lvl by coś zdziałać
To jest piękno Gothica. W tej grze większość przeciwników na początku uzmysławia nam, że jesteśmy nikim. Niektóre rejony na początku się omija, często się ucieka no i trzeba kombinować, levelować i ...często zapisywać stan gry. Dzięki temu uczysz się tego świata gry, poznajesz mechaniki i na końcu masz satysfakcje gdy wbijesz odpowiedni level. Przejdziesz pierwszy raz i za kolejnym już będziesz wiedział, gdzie zdobyć lepszy pancerz, lepsza broń itp.
W przyszłym tygodniu aż sam sobie odpalę
 
Back
Top