Sport

16 letni rekord świata Pieczonkiny złamany!




A Kendricks na tych mistrzostwach miał drugi wynik w historii na stadionie - 6,06. Z naszego punktu widzenia to na MŚ będzie kosmiczny poziom zarówno w kuli jak i tyczce.

---
Współczuję Heynenowi wyboru 14-tki na kwalifikacje (a jeszcze bardziej współczuję gdy na IO będzie musiał odrzucić dwóch kolejnych). Będą decydowały niuanse, właściwie do odstrzału będzie prawdopodobnie środkowy i przyjmujący - obstawiam Szalpuka i Kochanowskiego.
 
obstawiam Szalpuka i Kochanowskiego.

Tak samo, tyle, że Szalpuk ostatnio najmniej grał to jeszcze idzie jakoś zrozumieć ale eliminacja Kochanowskiego to cięzka sprawa. Mamy czterech bardzo dobrych środkowych i co, kogoś trzeba było odstrzelić. Życie
Nowakowski pewniak, o drugie miejsce w szóstce będzie się bił myśle Bieniu z Kłosem.

Tak bym to widział
Drzyzga
Nowakowski, Bieniek
Leon, Kubiak
Konarski
Zatorski

Z tym, że najczęstsza roszada może być właśnie na ataku z Muzajem. Daje większe szanse Konarowi z racji ogrania, obycia i doświadczenia na większych imprezach
 
Rozgrywający: Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz.
Atakujący: Dawid Konarski, Maciej Muzaj.
Środkowi: Piotr Nowakowski, Mateusz Bieniek, Karol Kłos.
Przyjmujący: Wilfredo Leon, Michał Kubiak, Bartosz Kwolek, Aleksander Śliwka, Artur Szalpuk.
Libero: Paweł Zatorski, Damian Wojtaszek.


No troche zaskoczenie, że zrezygnował z Bednorza
 
No troche zaskoczenie, że zrezygnował z Bednorza
Też jestem zaskoczony, choć jeśli przeanalizować wypowiedzi Heynena to wielokrotnie powtarzał, że na kwalifikacje weźmie tych sprawdzonych, a teraz tłumaczy, że Bartek ma mniejsze doświadczenie kadrowe niż Kwolo, Śliwka i Szalpuk - ma to jakiś sens. W prawdzie siatki mówili, że Bednorz od początku nie był brany pod uwagę i do Zakopanego na obóz pojechał wyłącznie dzięki występom w Final Six LN.

Wspomniał też, że zarówno Kochanowski i Bednorz dalej są brani pod uwagę na ME.

---
Caster Semeny/a nie wystartuje na MŚ, sąd orzekł, że chłop jednak nie powinien startować z kobietami :happy dance:
 
Serbia ograna jutro chwila prawdy jak stoimy z formą. My jak i Brazylia jesteśmy w tym samym położeniu przygotowań, za tydzień gramy kwalifikacje i jutro pójdą najcięższe działa na parkiet. Mam tyle szczęścia, ze się wybieram na Tauron i obejrzę live :bayan:
 
W okolicach Gdańska grupa francuskich turystów padła ofiarą gwałtu. W gronie podejrzanych jest siedmiu Polaków oraz Kubańczyk z polskim obywatelstwem. Nieoficjalnie mówi się, że grupą kierował obywatel Belgii.

Sprawcy pozostają na wolności i już zapowiedzieli, że następni będą Słoweńcy.
 
W okolicach Gdańska grupa francuskich turystów padła ofiarą gwałtu. W gronie podejrzanych jest siedmiu Polaków oraz Kubańczyk z polskim obywatelstwem. Nieoficjalnie mówi się, że grupą kierował obywatel Belgii.

Sprawcy pozostają na wolności i już zapowiedzieli, że następni będą Słoweńcy.

:antonio:
 
Nie chce zapeszać przed Słowenią, ale oni tym składem robia każdego w tej chwili:antonio:

No Drzyzga mnie jedynie jakos nie porywa, niby jest ok, ale nie ma błysku dla mnie.

Jakby ta ekipa miała Zagumnego... :brainoverload:
 
Nie chce zapeszać przed Słowenią, ale oni tym składem robia każdego w tej chwili:antonio:

No Drzyzga mnie jedynie jakos nie porywa, niby jest ok, ale nie ma błysku dla mnie.

Jakby ta ekipa miała Zagumnego... :brainoverload:
A moim zdaniem Drzyzga to jest top sypacz. Bardzo dobra dystrybucja i tempo gry, a do tego przyzwoita zagrywka i blok. Dzisiaj też kilka ekstra piłek, lepsze tempo z Leonem, trudny serwis i rozsądny rozkład ataku.

12 do 5 w blokach, przyjęcie na poziomie 71-72% (Francja: 63/48/43), świetna taktyka z tą różnorodną zagrywką. Mecz kosmiczny. Jutro wystarczy wygrać jednego seta i możemy myśleć o ME.
 
A moim zdaniem Drzyzga to jest top sypacz. Bardzo dobra dystrybucja i tempo gry, a do tego przyzwoita zagrywka i blok. Dzisiaj też kilka ekstra piłek, lepsze tempo z Leonem, trudny serwis i rozsądny rozkład ataku.

12 do 5 w blokach, przyjęcie na poziomie 71-72% (Francja: 63/48/43), świetna taktyka z tą różnorodną zagrywką. Mecz kosmiczny. Jutro wystarczy wygrać jednego seta i możemy myśleć o ME.
Dokładnie. U nas urosła jakaąś leganda "Gumy" ale Fabian jest najlepszy rozgrywającym w historii naszej reprezentacji. Chłop nie robi spektalularnych akcji, ale jest ZAJEBISTY. I prawdziwi fani siaty to docenią :bye:
 
A moim zdaniem Drzyzga to jest top sypacz. Bardzo dobra dystrybucja i tempo gry, a do tego przyzwoita zagrywka i blok. Dzisiaj też kilka ekstra piłek, lepsze tempo z Leonem, trudny serwis i rozsądny rozkład ataku.

12 do 5 w blokach, przyjęcie na poziomie 71-72% (Francja: 63/48/43), świetna taktyka z tą różnorodną zagrywką. Mecz kosmiczny. Jutro wystarczy wygrać jednego seta i możemy myśleć o ME.
Dla mnie nie ma tego „czegos”, stara sie grać kombinacyjnie, ale czasami ciutkę za duzo niedokładności w tym jest. Z Leonem musza sie jeszcze dotrzec, ale to jest normalne i nie ma chuja zeby w tak krótkim czasie znaleźli wspólny język, ale bedzie tylko lepiej.

Wszystko to nie zmienia jednak faktu, ze Fabian jest bardzo dobry i nie ma co narzekać.

To bylo tylko luźne gdybanie z Zagumnym, z mojej strony, bo gdyby babcia miała wąsy to by dziadkiem była.

Cała ekipa jest mocna - razem z „rezerwowymi”
 
Back
Top