Sport

Są tu jeszcze jacyś entuzjaści golfa? @VoRaNeK Ty lubisz sporty uchodzące na forum za niemęskie. Nie pamiętam - w tym trochę też siedzisz?

Nie mam z kim cieszyć się z splendoru Adriana Meronka. Wygrał kolejny turniej touru i jest jednym z faworytów na wygranie turnieju w Dubaju, jednego z najważniejszych turniejów na świecie. 3 w rankingu DP, niedługo wskoczy znowu do 50tki rankingu PGA.

I w jakim pięknym stylu wygrywa! Po pierwszym dniu był na 50 miejscu z wynikiem 0. Drugiego wskoczył na -6, z jednym pięknym eaglem, by trzeciego i czwartego odjebac do -16, i to często będąc w niezłych tarapatach, z piłkami w lesie, poza polem
 
Są tu jeszcze jacyś entuzjaści golfa? @VoRaNeK Ty lubisz sporty uchodzące na forum za niemęskie. Nie pamiętam - w tym trochę też siedzisz?

Nie mam z kim cieszyć się z splendoru Adriana Meronka. Wygrał kolejny turniej touru i jest jednym z faworytów na wygranie turnieju w Dubaju, jednego z najważniejszych turniejów na świecie. 3 w rankingu DP, niedługo wskoczy znowu do 50tki rankingu PGA.

I w jakim pięknym stylu wygrywa! Po pierwszym dniu był na 50 miejscu z wynikiem 0. Drugiego wskoczył na -6, z jednym pięknym eaglem, by trzeciego i czwartego odjebac do -16, i to często będąc w niezłych tarapatach, z piłkami w lesie, poza polem

Wyjebane w golfa. Ze znanych golfistów znam tylko Tadeusza Drozde i Wiktora Zborowskiego
 
Z jakich stron dotyczących wiadomości sportowych korzystacie? Jest jakaś jedna porządna, które zawiera informacje z szerokiego świata sportu?
 
Z jakich stron dotyczących wiadomości sportowych korzystacie? Jest jakaś jedna porządna, które zawiera informacje z szerokiego świata sportu?
Sport.pl :lol: ale czy jest porządna:confused: ale ma plus że są komentarze :boss:
Przegladsportowy.onet.pl
Tutaj też są stronki...
 
Screenshot_2023-11-05-20-56-17-535~2.jpg
 
Skróty meczów Igi Świątek (2) w grupie w trakcie WTA Finale '23 :boss:
- Marketa Vondrousova (CZE, 7) :bye:

- Coco Gauff (USA, 3) :bye:

- Ons Jabeur (TUN, 6) :bye:
 
Siatkalenka rozjechana.

::snoopd::
Kurwa jak mnie ta Arabia Saudyjska już wkurwia w sportach. Podobno WTA finals się odbywa teraz w cancun bo jako jedyni zgodzili się podpisać umowę tylko na jeden rok. W przyszłym już u sąsiadów, a ja przez to czekam na dokończenie meczu 20h...
A Iga jak terminator gra teraz. Wjeżdza i rozjeżdza
 
Kurwa jak mnie ta Arabia Saudyjska już wkurwia w sportach. Podobno WTA finals się odbywa teraz w cancun bo jako jedyni zgodzili się podpisać umowę tylko na jeden rok. W przyszłym już u sąsiadów, a ja przez to czekam na dokończenie meczu 20h...
A Iga jak terminator gra teraz. Wjeżdza i rozjeżdza
Oprawa tego turnieju wygląda jak Paluszki Beskidzkie Cup dla młodzieży, kuriozalna sytuacja.
 
1/2 WTA FInals 2023 :boss:
Jessica Pegula (5) VS Coco Gauff (3)

Iga Świątek (2) VS Aryna Sabalenka (1):bye::dance:

Teraz finał z dwiema najlepszymi zawodniczkami z Cancun, które wygrały wszystkie 4 mecze bez straty seta.
Iga walczy o to by zostać Nr 1 na koniec roku :boss:
 
Iga "Demolka" Świątek :bye::beer::yahoo::applause:
Pegula grała bardzo dobrze w WTA FInals, aż trafiła na Igę i był nokaut... :boss:
 
@Tar-Ellendil Raducanu to miała jednorazowy wystrzał jak ślepa kura, która nadepnęła na ziarno, więc nie miała się z czego wypalić. Ale co zarobiła na kontraktach to jej. Osaka wygrywała tylko na jednej nawierzchni, jak się wszyscy połapali i zaczęli pytać czemu nie wygrywa na trawie i cegle to walnęła focha, zaszła w ciążę, a teraz też zostało jej liczenie milionów. Tam nie ma pasji do sportu, a forsy i tak ma dość, więc jej powrót w 2024 to będzie jedno wielkie rozczarowanie (o ile nie walnie kolejnego focha).
 
Tylko 20 gemów straconych w 5 meczach, poprzednio było 34... w 2007 r (Henin) licząc od 2003 r.:boss:
Screenshot_2023-11-07-12-49-02-030~2.jpg
 
Last edited:
Mecze Nole z Alcarezem przypominają mi stare pojedynki z Nadalem czy Federerem. Ilość wymian i atrakcyjnych akcji nieporównywalna do innych meczów :tellmemore:
 
Back
Top