Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

@Mnichu dobre promo aktualnie:

w razie czego w cenie poniżej:

Mimo wszystko moim zdaniem na dłuższą metę lepiej dorzucić do Samsunga, ale w tej cenie Xperia też nie wygląda źle.
@Mnichu bo nie wiem czy wyświetliło Ci wpis. Ponawiam, bo oferta dobra, a może niedługo zniknąć.
@spontan jak wyżej. Jedyny minus, że oprogramowanie aparatu Samsunga czasem ma laga i może nie złapać ostrości (jednak przytrzymanie przycisku tworzy serię z której już można wybrać). Podobne do zdjęć w ruchu lepszy soft ma Pixel, ale tutaj brak wsparcia dla PL i brak VoLTE VoWIFI i 5g. Oferta trochę z górką, ale:
Można też polować na podobne ceny:
 
Jest jakiś sensowny laptop do 3k na którym można pograć w najnowsze gierki na ultra?

W tym budżecie raczej nie kupisz sprzętu do grania w najnowsze gry w maksymalnych ustawieniach (bez RT). Pograsz co najwyżej na wysokich.
Za 3k dostaniesz lapka wyposażonego w Ryzena 5 lub Intela i5, 16GB RAM, ekran IPS 120/144Hz, dysk 500GB i RTX'a 3050 (jak Ci się poszczęści, to na jakiejś fajnej promocji możesz wyrwać coś z RTX'em 3050 Ti).

Tu masz przykładowe laptopy: >KLIK<
Nie sugeruj się cenami. Na promocjach można je czasami kupić w okolicach 3k.

Panowie, szukam telefonu dla małżonki.
Wymagania:
-Android
- wyświetlacz max 6.5 cali
-ma przetrwać wpadnięcie do kibelka (powód kupna nowego)

Telefon do użytku codziennego. Bez miliarda dziwnych aplikacji czy jakichś gier. Najważniejszym punktem telefonu ma być aparat, żeby ładne zdjęcia bombelka wychodziły. No i żeby się nie zawieszał jak odpali 1000 stron na raz.
Cena do 2.5k
Z góry dziękuję ekspertom.

1. Samsung S21 FE (~2000-2200zł w promocjach)
2. Google Pixel 6a (~1500zł w prom.; telefon w Polsce nie obsługuje 5G, VoLTE i VoWiFi)
3. Samsung A52s 5G (~1200zł w prom.)
4. Samsung A33 5G (~1200zł w prom.)
 
  • Like
Reactions: Olo
Sorry, pisząc ogólnie praca biurowa miałem na myśli najprostsze czynności na programach typu excel i word. Głównym zastosowaniem ma być podpięcie do laptopa w celu stworzenia drugiego ekranu do pracy na wielu dokumentach jednocześnie
To jeszcze kwota i jaki laptok aby dał radę wyświetlić obraz :awesome:
 
To jeszcze kwota i jaki laptok aby dał radę wyświetlić obraz :awesome:
Coraz trudniej kurła:joe: laptopy to jakieś lenovo służbowe t14s czy coś takiego. A do gier mam PS’a. Budżet damy radę coś koło 1500? Wiadomo, im mniej tym lepiej:awesome:
 
Coraz trudniej kurła:joe: laptopy to jakieś lenovo służbowe t14s czy coś takiego. A do gier mam PS’a. Budżet damy radę coś koło 1500? Wiadomo, im mniej tym lepiej:awesome:
To może być tamten wyżej co polecałem.
Rozmiar monitora musisz sam dobrać, na obecnym lapku cudów nie będzie.
Dwa warte rozwagi:
Iiyama g master GB2470hsu (dopłata do 27" to okolo 150 zł)
AOC 27" 27G2U5/BK
Samsung zakrzywiony, tylko laptop pewnie nie da rady z rozdzielczością, smużenie monitorów VA to marginalny problem, to opcja bardziej pod konsolę.
Monitor Samsung 27" Odyssey G5 (LS27AG550EUXEN)
 
Czy znajdę coś lepszego od redmi note 11 do 1000zl + -? Obecnie używam poco X3 ale chcę coś mniej klocowatego teraz. 180g vs 220 i ekran 6.5 vs 6.7
 
Czy znajdę coś lepszego od redmi note 11 do 1000zl + -? Obecnie używam poco X3 ale chcę coś mniej klocowatego teraz. 180g vs 220 i ekran 6.5 vs 6.7
Używam 11S i sobie chwalę, bardzo dobry telefon, po przesiadce z Redmi 9 Pro różnica jest bardzo duża. Po pierwsze genialny aparat, po drugie szybki procesor. Minus - ma problemy z łapaniem zasięgu.
 
co teraz najlepiej z grafy dobrze cenowo wychodzi? Raz na ten miesiac czas sie znajdzie by cos pykanc moze... SC2 wewnętrzna (Intel(R) UHD Graphics 770) pociągnie, ale niestety Mutant Year Zero już się tnie :/

Code:
Płyta główna MSI MPG Z690 EDGE WIFI DDR4
Pamięć G.Skill Ripjaws V, DDR4, 32 GB, 3200MHz, CL16
Procesor Intel Core i7-12700, 2.1GHz, 25 MB
Intel UHD Graphics 770
Chłodzenie CPU SilentiumPC Fortis 5 Dual Fan
Zasilacz SilentiumPC Supremo FM2 Gold 750W

EDIT
Z ciekawosci luknalem co tam w kopaniu slychac, widze ze najlepsze karty zwracaja sie po ~10 latach kopania 24/7 XD

EDIT
ku pamieci

 
Last edited:
Elo! Jaki teraz telewizor kupic zeby sobie np. zainstalowac przegladarke swoja 'Brave' i odpalic streama z neta, jakiegokolwiek?
Sprawdzalem na starszym Philipsie i jest to mocno zablokowane na android TV. Jak to wyglada u Was na TV?
 
Elo! Jaki teraz telewizor kupic zeby sobie np. zainstalowac przegladarke swoja 'Brave' i odpalic streama z neta, jakiegokolwiek?
Sprawdzalem na starszym Philipsie i jest to mocno zablokowane na android TV. Jak to wyglada u Was na TV?
To ja całe życie zapierdalam i mnie na telewizor nie stać a taki co na bonach z OPSu leży to jakieś wypasione odbiorniki kupuje :płacz:
 
Elo! Jaki teraz telewizor kupic zeby sobie np. zainstalowac przegladarke swoja 'Brave' i odpalic streama z neta, jakiegokolwiek?
Sprawdzalem na starszym Philipsie i jest to mocno zablokowane na android TV. Jak to wyglada u Was na TV?
Ja mam na Sony wrzucone smarttube do oglądania jutuba. Przez apk mirror instaler to robisz (dostępny w sklepie Google)
Inne apki też tak można wrzucać, będę w chacie to sprawdzę czy Brave ruszy bo nie wyszstkie się dobrze skalują na tv i czasem ich nijak nie da rady obsługiwać.
 
Elo! Jaki teraz telewizor kupic zeby sobie np. zainstalowac przegladarke swoja 'Brave' i odpalic streama z neta, jakiegokolwiek?
Sprawdzalem na starszym Philipsie i jest to mocno zablokowane na android TV. Jak to wyglada u Was na TV?
A nie lepiej coś takiego?


IMG_20230221_073929.jpg


Ja kupiłem tego większego za nie całe 300 zł bodaj.
To z kuroniówki 3 sztuki kupisz.
:roberteyeblinking:
 
np. zeby zwykla antene podlaczyc t2 albo satelitarna s2. To odpada. szukam sprzetu zeby zwykla telewizje moc wlaczyc jak i strima z neta jechac. netflixy i inne tego typu platformy nie sa mi potrzebne bo niby jeszcze mam za to placic? niedoczekanie :lol:
Pisałeś tylko o BRAVE. Teraz anteny, strimy i huj wie co jeszcze.
Typowy roszczeniowy bezrobotny.

:matt:
 
Last edited:
Siemanko! Potrzebuję wybrać nowe słuchawki nauszne/wokół uszne z BT oraz możliwością podpięcia Jack'a. Poprzednie Philipsy TAPH802 popękały. Budżet mniej więcej 500-600 PLN ale jeśli uda się wybrać coś tańszego bez znaczącej utraty jakości brzmienia to tylko na plus. Moje wstępne typy to:
Sony WH-CH720 (599 PLN)
Sennheiser HD450/458BT (499 PLN)
Audio-Technica ATH-M20XBT (379 PLN)
Czy ktoś miał do czynienia z tymi powyżej lub ma do polecenia jakieś inne propozycje? Jeśli chodzi o brzmienie to nie jestem audiofilem ale słuchawki muszą grać czysto z ciepłym, mięsistym i nie dudniącym basem. Dobre mikrofony mile widziane.
 
@Krzysiekguziec
Ja do teraz mam Sennheiser HD 4.40 BT kupione w 2017r i co prawda pałąk delikatnie mi puścił i musiałem go czarną taśmą izolacyjną spiąć na nowo to poza tym jest naprawde elegancko. Lekko skruszył się materiał na osłonach dookolnych. Grają tak samo jak grały, bateria to trzyma chyba z tydzień grania po kilka h dziennie. Słuchawki sprawdzają się do telefonu i do kompa. Nie potrafie ich ocenić audiofilsko, bo mi Bóg gdzie indziej dał XD

Pany ja mam z kolei chciałem zapytać o czytnik, żonka ciśnie na Kindla. Co tam teraz warto kupić? Nie znam się w ogóle.
 
Pany ja mam z kolei chciałem zapytać o czytnik, żonka ciśnie na Kindla. Co tam teraz warto kupić? Nie znam się w ogóle.
Mam kindla paperwhite 4, więc zbytniego porównania z innymi czytnikami nie mam, mi się sprawuje dobrze, choć ciągle wolę "analogowe" książki to brak miejsca mnie zmusił. Leci już 4 albo 5 rok i dalej hula
 
Back
Top