Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.


Drogie ale zajebiste
nie-no-tyle-to-nie-wojny-samochodowe-tvn-turbo.jpg
 
Pany ja mam z kolei chciałem zapytać o czytnik, żonka ciśnie na Kindla. Co tam teraz warto kupić? Nie znam się w ogóle.
Moja żona jest molem (e)książkowym. Zaczynała to pocketbook touch lux (nie wiem która wersja) i była z niego całkiem zadowolona do momentu kiedy kupiłem jej Kindle Paperwhite 5. Mówi, że jakość i komfort czytania na Kindle jest nieporównywalny do innych czytników a jedyny minus to, że nie które formaty ebooków trzeba konwertować do .mobi. Warto czekać na promocję i kupić bezpośrednio na amzonie.
 
Moja żona jest molem (e)książkowym. Zaczynała to pocketbook touch lux (nie wiem która wersja) i była z niego całkiem zadowolona do momentu kiedy kupiłem jej Kindle Paperwhite 5. Mówi, że jakość i komfort czytania na Kindle jest nieporównywalny do innych czytników a jedyny minus to, że nie które formaty ebooków trzeba konwertować do .mobi. Warto czekać na promocję i kupić bezpośrednio na amzonie.
czy ma to filtr dla oczu, w sensie zmiania swiatlo na cieple?
 
czy ma to filtr dla oczu, w sensie zmiania swiatlo na cieple?
Nie ma filtra, emituje za to jedynie minimalne ilości niebieskiego światła a jego ledy są skierowane do środka urządzenia (na tekst) a nie na zewnątrz. Wg. mądrych głów z internetu ta emisja jest na tyle minimalna, że żadne filtry nie są potrzebne.
 
Nie ma filtra, emituje za to jedynie minimalne ilości niebieskiego światła a jego ledy są skierowane do środka urządzenia (na tekst) a nie na zewnątrz. Wg. mądrych głów z internetu ta emisja jest na tyle minimalna, że żadne filtry nie są potrzebne.
podaj linka w wolnej do modelu ktory macie. :beer:
 
czy ma to filtr dla oczu, w sensie zmiania swiatlo na cieple?
To właściwie nie ma światła na zewnątrz bo świeci jak to @Mnichu napisał - do wewnątrz :suchykarol:

Czyta się bardzo wygodnie, choć bez formatowania do mobi czasem jest ciężko czytać. Teraz wyszedł nowy kindle, kolorowy i można w nim rysować na książkach i notatkach, więc wkrótce wszystkie kindle stanieją ponownie.

Ja tylko chciałem dopytać bo rozrzut masz tu zbyt duży by o niego nie zapytać :awesome:

Mianowicie - gdzie kurwa Wacom a gdzie Kindle??? :waldeklaugh:

Ty chcesz rysować czy kurwa czytać książki jak emeryt? I ciekawe skąd ma na to pieniążki???

:jarolaugh:
 
Dla mnie najlepszy tel to Samsung. Kilka lat miałem Samsunga a20e. Teraz od roku Samsung a22 5g. Wszystko płynnie. Oczywiście też zoptymalizowałem i delikatnie zboostowalem tel ,) dbanie o czystość i sztosiwo, po co przepłacać
 
Mam paperwhite 4 i 5. Z 4 nie ma problemu, ale 5 komputer nie rozpoznaje po podpięciu przez usb. Miał ktoś tak?
@Mnichu żona przesyła mailem czy kablem? Mam za dużego pdfa żeby mailem przeszedł i się wkurwiam, bo będę musiał czytać na 6 calach a nie na 6,8 :lol:
 
Back
Top