Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

A Ty się nabijasz, że stary passat i telefon za jedną czwartą @andrzejowego? Teraz już wiem, że żartowałeś...ale będę miał Twoje żarciki na oku:watchingyou::putinlaugh:
Masz mylne przekonanie o andrzejowym telefonie.
:putinlaugh:
Baby-Toy-Phone-Kid-Mobile-Phone-Electronic-Musical-Cellphone-Telephone-Children-Cheap-Smartphone-Educational-Toy-baby.jpg_640x640q70.jpg_.webp
 
@Drzewo zaczynam się martwić :damjan:


Nie nabijam, bo wyjebane, a jak Ci sprawia radość to na plus. Sam pisałeś o wyższym poziomie życia i o trochę innych rzeczach wcześniej, stąd pytania :)

Disposable czyli mogę komuś zajebac, wyjebać za okno lub jak się rozjebie to nie będę płakał tylko kupię kolejny :beczka:

Oczywiście dysonem nie bede nikogo lal :lesnarhappy:

Jakieś $ jeszcej Ci zostały/wpływają?


Żeby nie byko offtopu - @andrzej_t. Słuchawki wybrane?
 
@Drzewo zaczynam się martwić :damjan:


Nie nabijam, bo wyjebane, a jak Ci sprawia radość to na plus. Sam pisałeś o wyższym poziomie życia i o trochę innych rzeczach wcześniej, stąd pytania :)

Disposable czyli mogę komuś zajebac, wyjebać za okno lub jak się rozjebie to nie będę płakał tylko kupię kolejny :beczka:

Oczywiście dysonem nie bede nikogo lal :lesnarhappy:

Jakieś $ jeszcej Ci zostały/wpływają?


Żeby nie byko offtopu - @andrzej_t. Słuchawki wybrane?
Lubię i lans na Bahamach, i urlop na ranczu w Wilkowyjach czy u @andrzej_t. Po prostu wszystko ma urok. Tak jak i Azjatka i Europejka będą ciekawe, ale jak się pokłócisz z polską pann@,to wiesz że żyjesz :antonio:
Co zrobić? Wiele próbowałem, ale to nasze klimaty są najbardziej wyjątkowe dla mojego serca. Ta różnorodność, ta wielobarwność uczuć Polek jest czymś unikatowym:jimcarrey: nic, tylko kosztować, i mlaskać przy tym głośno. W końcu się delektujemy. ::snoopd::
 
@Drzewo zaczynam się martwić :damjan:


Nie nabijam, bo wyjebane, a jak Ci sprawia radość to na plus. Sam pisałeś o wyższym poziomie życia i o trochę innych rzeczach wcześniej, stąd pytania :)

Disposable czyli mogę komuś zajebac, wyjebać za okno lub jak się rozjebie to nie będę płakał tylko kupię kolejny :beczka:

Oczywiście dysonem nie bede nikogo lal :lesnarhappy:

Jakieś $ jeszcej Ci zostały/wpływają?


Żeby nie byko offtopu - @andrzej_t. Słuchawki wybrane?
Nie jeszcze, wciąż myślę. Czekam na nadajnik BT z Aliexpress, a to chwilę potrwa, przez ten czas dumam i obserwuję
 
Wyślą mi nową.

Próbowałem coś działać ze starą, za pomocą apki
- włączyłem bluetooth
- podałem email (!)
- kliknałem link z emaila (!!), oczywiście z TORa
- aby sparować urządzenie aplikacja potrzebuje dostęp do lokalizacji urządzenia (!!!)
- GPS musi być włączony (!!!!)
- po włączeniu nie chce dodać urządzenia dopóki GPS nie złapie lokalizacji (wiadomo, odpalałem z wnętrza ołowianego zbiornika) (!!!!!)

No naprawdę? Żeby k*a sparować szczoteczkę do zębów z telefonem?
ali2tinfoil.jpeg


Cholerny świat, widzę że to za mało, oni - "ludzie cienia" ;) - naprawdę chcą mnie dorwać.
Nie dam się:
d411b11c4018b6572d736d27ed81b647f2ac8aff.jpg
Beka. W końcu zgasło ledowe podświetlonie włącznika - bateria zeszła do zera.
Podładowałem i... ...działa :)

Co za czasy, trzeba resetować szczoteczki do zębów :)
 
Chciałem zmienić dysk w laptopie na SSD. Sklonowalem sobie system, podmienilem dyski ale bios nie widzi go. Jakieś porady? Jak podłącze przez kabelek USB to normalnie wykrywa.
 
Panowie, potrzebuję jakiś sprawdzony model powerbanka do 5000 mAh. Jedyne na czym mi zależy to ... rozmiar ... musi być jak najmniejszy ;)
Znalazłem takie modele:
-Platinet PMPB52LB 5200 mAh
-Hama Power Pack "Joy" 5200 mAh
-e5 RE02526 6000 mAh
 
Panowie, potrzebuję jakiś sprawdzony model powerbanka do 5000 mAh. Jedyne na czym mi zależy to ... rozmiar ... musi być jak najmniejszy ;)
Znalazłem takie modele:
-Platinet PMPB52LB 5200 mAh
-Hama Power Pack "Joy" 5200 mAh
-e5 RE02526 6000 mAh
Hama i Platinet to straszne gunwo.
AUKEY
BLITZ WOLF
GREEN CELL
Sprawdź te marki bo stosunek jakość/cena mają rewelacyjny.
 
Ktoś ogarnia temat tabletów? Chciałbym dla ojca kupić tablet tak do 1000zl, myślę że 10 cali wyświetlacz, jakieś pomysły?
Myślałem o Mi Pad4 od Xiaomi, ale on chyba nie ma oficjalnej dystrybucji na Europę?
 
Jak wiecie Cyfrowy Polsat zainwestowal w telewizję IPTV ktora jest nadawana nie satelitarne, lecz dzięki internetowi, myślicie zatem ze będzie mieć opóźnienia wzgledem zwykłej telewizji jak np. ipla czy raczej obraz będzie współmierny do satelitarnej ?

@lugasek
 
Smartfon w okolicach 500zl. Najlepiej pyło/wodoszczelny (jesli w tej cenie sa). Chodzi o solidna konstrukcje,
Co polecacie?
 
Jakiś głośnik BT tak do 600zł? Żeby w miarę czysto i głośno grało i dobry bass.
Manta spk 5003, warte rozważenia czy olać?
 
Jakiś głośnik BT tak do 600zł? Żeby w miarę czysto i głośno grało i dobry bass.
Manta spk 5003, warte rozważenia czy olać?
Nie warte. Jak chcesz takiego dużego kurwia +/- w tych pieniądzach to lepiej weź Blaupunkt PA10 (https://www.morele.net/blaupunkt-pa10-1479410/ )
albo jak trochę dołożysz to PA15.

Ja mam PA15, jeździ ze mną często na imprezy/jeziora/ogniska i daje radę, polecam. W tej chwili jest po 699 w Neonecie ( https://www.neonet.pl/blaupunkt-pa15.html?utm_source=ceneo.pl&utm_medium=spo&utm_campaign=Ceneo )

image;s=644x461


Pewnie jak poszukasz na Allegro czy olx to znajdziesz taniej tez nowe
 
Back
Top