Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

I znowu zęby nie myte 4 tygodnie . . .
A jeszcze tak ci powiem, ze generalnie to ja cale zycie nie dbalem o zeby. Zapewne nie raz takie 4 tyg sie zdarzyły :D :D :D

No urodzilem sie z konskimi, to jeszcze niby mam o te chujozy dbac? A duszek leń ino zacierał rynce.

Ostatnio nowa dentystka je pochwalila, po dość cięzkich kilku latach - "bo takie twarde" (bez skojarzen!), "bo male plomby" (tym bardziej bez skojarzen!!!), "bo pan sie dobrze musi odzywiac"... Oczywiscie musial sie monolog niemile zakonczyc - "w pana wieku"... Mimo wszystko mnie troche wzielo na rozmyslania.

Całe życie w sumie się ich wstydzilem, bo kuńskie, ale moze jednak sie z nimi przeprosić? Są jakie są, ale twarde sku*syny.

Tożem postanowił w chińskie wibracje zainwestować, i co? Kto mnie teraz moje cebuliony odda?

PS. Nie ma to jak uronić łezkę w temacie o smarfonach, heheheh.
 
A jeszcze tak ci powiem, ze generalnie to ja cale zycie nie dbalem o zeby. Zapewne nie raz takie 4 tyg sie zdarzyły :D :D :D

No urodzilem sie z konskimi, to jeszcze niby mam o te chujozy dbac? A duszek leń ino zacierał rynce.

Ostatnio nowa dentystka je pochwalila, po dość cięzkich kilku latach - "bo takie twarde" (bez skojarzen!), "bo male plomby" (tym bardziej bez skojarzen!!!), "bo pan sie dobrze musi odzywiac"... Oczywiscie musial sie monolog niemile zakonczyc - "w pana wieku"... Mimo wszystko mnie troche wzielo na rozmyslania.

Całe życie w sumie się ich wstydzilem, bo kuńskie, ale moze jednak sie z nimi przeprosić? Są jakie są, ale twarde sku*syny.

Tożem postanowił w chińskie wibracje zainwestować, i co? Kto mnie teraz moje cebuliony odda?

PS. Nie ma to jak uronić łezkę w temacie o smarfonach, heheheh.
O kurła, ale ja żem teraz z Tobą więź poczuł.

No ja tak nie chciałem się tu chwalić po tym jak Bastiana mało nie ukamienowali, że nie myje zębów 2 razy dziennie, ale ja tak samo jak Ty mało o nie dbam. Myję bo myję, ale i to nie co dzień zwłaszcza w weekendy :awesome:
Kilka miesięcy temu byłem ściągać kamień (bo raz w roku chodzę i od razu pełna kontrola) i pani dentystka też mówi: o tutaj mały ubyteczek, ale to następnym razem (do dzisiaj nie byłem) :awesome:
opowiadam to Żonie a Ona prawie czerwona ze złości, bo myje co chwile, dba i. . . . lata co chwilę do dentystów bo non stop jakieś ubytki (czy co tam się robi) :beczka:

dodam, że mój Ojciec to samo co ja, ale ona ma (i mi przekazał) parodontozę :lesnarhappy: bywało tak, że siedzimy na grillu, jemy i pijemy a ten cyk, całego zęba wyciąga z dziąsła. . . i to ładnego, zdrowego (ponad 65 lat już ma i rok czy dwa lata temu wyciągnął chyba ostatniego swojego).

Mi pani dentystka powiedziała, że na to nie ma lekarstwa ani sposobu więc lipa, jedynie podobno kasę się trzepie na różnych środkach, ale efekt będzie taki sam. . .

więc już zapowiedziałem, że co wypadnie. . . to wstawiam złote :pjelen:
 
Wyślą mi nową.

Próbowałem coś działać ze starą, za pomocą apki
- włączyłem bluetooth
- podałem email (!)
- kliknałem link z emaila (!!), oczywiście z TORa
- aby sparować urządzenie aplikacja potrzebuje dostęp do lokalizacji urządzenia (!!!)
- GPS musi być włączony (!!!!)
- po włączeniu nie chce dodać urządzenia dopóki GPS nie złapie lokalizacji (wiadomo, odpalałem z wnętrza ołowianego zbiornika) (!!!!!)

No naprawdę? Żeby k*a sparować szczoteczkę do zębów z telefonem?
ali2tinfoil.jpeg


Cholerny świat, widzę że to za mało, oni - "ludzie cienia" ;) - naprawdę chcą mnie dorwać.
Nie dam się:
d411b11c4018b6572d736d27ed81b647f2ac8aff.jpg
 
Wyślą mi nową.

Próbowałem coś działać ze starą, za pomocą apki
- włączyłem bluetooth
- podałem email (!)
- kliknałem link z emaila (!!), oczywiście z TORa
- aby sparować urządzenie aplikacja potrzebuje dostęp do lokalizacji urządzenia (!!!)
- GPS musi być włączony (!!!!)
- po włączeniu nie chce dodać urządzenia dopóki GPS nie złapie lokalizacji (wiadomo, odpalałem z wnętrza ołowianego zbiornika) (!!!!!)

No naprawdę? Żeby k*a sparować szczoteczkę do zębów z telefonem?
ali2tinfoil.jpeg


Cholerny świat, widzę że to za mało, oni - "ludzie cienia" ;) - naprawdę chcą mnie dorwać.
Nie dam się:
d411b11c4018b6572d736d27ed81b647f2ac8aff.jpg
:putinlaugh:
 
@majkelo89 @resztaswiata coś moze wiesz jak tam idzie na cle WAWA czasowo? Słuchawki z massdrop.

Odpowiedzi w stylu "zadzwoń i zapytaj" będą ignorowane :latajacaslomkaptysiowa:


:beczka:
 
Wyślą mi nową.

Próbowałem coś działać ze starą, za pomocą apki
- włączyłem bluetooth
- podałem email (!)
- kliknałem link z emaila (!!), oczywiście z TORa
- aby sparować urządzenie aplikacja potrzebuje dostęp do lokalizacji urządzenia (!!!)
- GPS musi być włączony (!!!!)
- po włączeniu nie chce dodać urządzenia dopóki GPS nie złapie lokalizacji (wiadomo, odpalałem z wnętrza ołowianego zbiornika) (!!!!!)

No naprawdę? Żeby k*a sparować szczoteczkę do zębów z telefonem?
ali2tinfoil.jpeg


Cholerny świat, widzę że to za mało, oni - "ludzie cienia" ;) - naprawdę chcą mnie dorwać.
Nie dam się:
d411b11c4018b6572d736d27ed81b647f2ac8aff.jpg
Chińczyki to dobre ludzie, jak jakiś problem to go rozwiązują. Nie to co Alledrogo i janusze(specjalnie z małej).

Do takich rzeczy jak aktywacja mailem chińskiej apki to warto mieć mail na protonmail.
 
Wyślą mi nową.

Próbowałem coś działać ze starą, za pomocą apki
- włączyłem bluetooth
- podałem email (!)
- kliknałem link z emaila (!!), oczywiście z TORa
- aby sparować urządzenie aplikacja potrzebuje dostęp do lokalizacji urządzenia (!!!)
- GPS musi być włączony (!!!!)
- po włączeniu nie chce dodać urządzenia dopóki GPS nie złapie lokalizacji (wiadomo, odpalałem z wnętrza ołowianego zbiornika) (!!!!!)

No naprawdę? Żeby k*a sparować szczoteczkę do zębów z telefonem?
ali2tinfoil.jpeg


Cholerny świat, widzę że to za mało, oni - "ludzie cienia" ;) - naprawdę chcą mnie dorwać.
Nie dam się:
d411b11c4018b6572d736d27ed81b647f2ac8aff.jpg
Mail oczywiście z https://temp-mail.org/pl/
 
@majkelo89 @resztaswiata coś moze wiesz jak tam idzie na cle WAWA czasowo? Słuchawki z massdrop.

Odpowiedzi w stylu "zadzwoń i zapytaj" będą ignorowane :latajacaslomkaptysiowa:


:beczka:
Jak to w urzędzie, jak nie ma kolejki pójdzie szybko.
Przygotuj sobie dowód zakupu bo będzie ich interesować kwota. Cła nie naliczą bo po pierwsze to jest elektronika, po drugie z tego co pamiętam to kupiłeś słuchawki w kwocie poniżej 150€. Pewnie będziesz musiał zapłacić VAT i chcą sprawdzić czy deklarowana wartość przesyłki to faktycznie tyle ile zapłaciłeś, bo retail na te słuchawki jest 1000 zł wyższy.
 
Jak to w urzędzie, jak nie ma kolejki pójdzie szybko.
Przygotuj sobie dowód zakupu bo będzie ich interesować kwota. Cła nie naliczą bo po pierwsze to jest elektronika, po drugie z tego co pamiętam to kupiłeś słuchawki w kwocie poniżej 150€. Pewnie będziesz musiał zapłacić VAT i chcą sprawdzić czy deklarowana wartość przesyłki to faktycznie tyle ile zapłaciłeś, bo retail na te słuchawki jest 1000 zł wyższy.
Właśnie coś się nie spieszą chamy...
 
No ale co by zmienil protonmail przy klikaniu w url aktywacyjny? I tak musialby byc jakis vpn, no chyba ze tam maja wbudowanego webowego klienta odpalanego gdzies w chmurze
Jeśli się bałeś kliknąć to właśnie lepiej z szyfrowanego maila + VPN od nich.
 
Back
Top