Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

@szplin @lugasek
Znalazłem zasilacz do lapka :awesome:


Intel Core i7-2630QM. 2 GHz
8 GB RAM
Windows 10 oryginalny
17"
Obudowa nosi ślady użytkowania, lewy guzik touchpada nie działa :usunto:
Nawet nie widziałem go używam myszki bezprzewodowej, ale na pewno da się to naprawić.

Jak sprawdzić jaka to karta graficzna? Jakie jeszcze dane są ważne?
 
@szplin @lugasek
Znalazłem zasilacz do lapka :awesome:


Intel Core i7-2630QM. 2 GHz
8 GB RAM
Windows 10 oryginalny
17"
Obudowa nosi ślady użytkowania, lewy guzik touchpada nie działa :usunto:
Nawet nie widziałem go używam myszki bezprzewodowej, ale na pewno da się to naprawić.

Jak sprawdzić jaka to karta graficzna? Jakie jeszcze dane są ważne?
Przy używanych laptopach to głównie stan techniczny i czy bateria coś trzyma.

Zainstaluj sobie

to będziesz wiedział co masz w kompie.
 
@szplin i reszta Cohones, jest lapek na sprzedaż
A więc tak:
1617125108190.png

1617125249204.png


Karta sieciowa Broadcom 802.11n -DZIAŁA ALE MOIM ZDANIEM DO WYMIANY
poczytałem o niej i wszystkie opinie takie są (net na wifi chodzi powoli)

ogólnie stan ŚREDNI, koło touchpada troszkę przetarty w jednym miejscu, lewy guzik klika (i słychać klik) ale nie reaguje, małe wgięcie między U a I na klawiaturze

@lugasek powiedz mi, sam Hardware chyba nie najgorszy, nie? ale chodzi tak trochę powoli, myślę, że Format C i nowy system na bank trzeba zrobić, dawno go nie używałem

ODDAM za 700 zł. + koszty przesyłki (dorzucę myszkę bezprzewodową Genesis (kółko już nie skroluje)

do przeglądania Cohones i internetu, grania w gry typu Diablo II albo Settlers II idealny,
może dla jakiegoś gówniaka jako pierwszy laptop albo dla żony żeby przeglądała Vinted itp. :awesome:

jakieś opinie?
 
@szplin i reszta Cohones, jest lapek na sprzedaż
A więc tak:
View attachment 19010
View attachment 19011

Karta sieciowa Broadcom 802.11n -DZIAŁA ALE MOIM ZDANIEM DO WYMIANY
poczytałem o niej i wszystkie opinie takie są (net na wifi chodzi powoli)

ogólnie stan ŚREDNI, koło touchpada troszkę przetarty w jednym miejscu, lewy guzik klika (i słychać klik) ale nie reaguje, małe wgięcie między U a I na klawiaturze

@lugasek powiedz mi, sam Hardware chyba nie najgorszy, nie? ale chodzi tak trochę powoli, myślę, że Format C i nowy system na bank trzeba zrobić, dawno go nie używałem

ODDAM za 700 zł. + koszty przesyłki (dorzucę myszkę bezprzewodową Genesis (kółko już nie skroluje)

do przeglądania Cohones i internetu, grania w gry typu Diablo II albo Settlers II idealny,
może dla jakiegoś gówniaka jako pierwszy laptop albo dla żony żeby przeglądała Vinted itp. :awesome:

jakieś opinie?
jaki to model i ile bateria trzyma?

70 stopni na pulpicie, może być powodem, że przymula :)
 
A tu PC, prawdziwa bestia, aż sam się waham czy go sprzedawać... ale kurła, muszę przeskoczyć na lapka :usunto:

1617126569064.png


1617126599027.png


:antonio:

+ monitor Iiyama ge2488hs

tu myślę, że poniżej 4K nawet nie ma co schodzić... :einsteinsmoke:
 

Attachments

  • 1617126579584.png
    1617126579584.png
    102.1 KB · Views: 5
jaki to model i ile bateria trzyma?

70 stopni na pulpicie, może być powodem, że przymula :)
Model jest taki, że to kiedyś był Acer (nie pamiętam już jaki) ale padła w nim płyta główna i w serwisie wymienili na inną i wymienili obudowę (bo coś tam z matrycą nie pasowało, stąd te śladu użytkowania, mój był w idealnym stanie, pomimo dobrych kilku lat na karku) i coś tam jeszcze, natomiast dodali dysk SSD itd. trochę go unowocześnili, ale sam nie wiem, na moje oko chodzi gorzej niż przed tą "naprawą", no chyba, że teraz po przesiadce z tego PC takie wrażenia...
Bateria nie wiem ile trzyma bo na nim nie siedzę, ale szału bym się nie spodziewał, chociaż ja i tak zawsze miałem wyjętą i na kablu siedziałem.

edit:
monitor 21:9 dałem bratu
 
@lugasek Czy za 2-2.5k z naciskiem na 2k dostanie się teraz jakiegoś sensownego lapka? Może być używany/po wystawowy. Czy procek i5 minimum czy i3 też sie do czegoś nadają jeszcze? Internet, filmy i jakieś podstawowe programy wordowskie

Z systemem ofc
 
@lugasek Czy za 2-2.5k z naciskiem na 2k dostanie się teraz jakiegoś sensownego lapka? Może być używany/po wystawowy. Czy procek i5 minimum czy i3 też sie do czegoś nadają jeszcze? Internet, filmy i jakieś podstawowe programy wordowskie

Z systemem ofc
Coś takiego bym atakował.


A system Ci pomogę ogarnąć :)


Jakbyś miał voucher od hp to jeszcze można cenę zbić.
 
@lugasek Czy za 2-2.5k z naciskiem na 2k dostanie się teraz jakiegoś sensownego lapka? Może być używany/po wystawowy. Czy procek i5 minimum czy i3 też sie do czegoś nadają jeszcze? Internet, filmy i jakieś podstawowe programy wordowskie

Z systemem ofc


od biedy taki

lub coś z i5-1035G1


W jednym sklepie patrzyłem. Generalnie w takim budżecie to najlepiej
1.ryzen 4500u
2.ryzen 3500u
3.i5-1035G1

Matryca ips
16gb ram ( może być 8gb jak jest możliwość dołożenia)
dysk 512gb ssd

złącza porty to zależy co potrzebujesz.


hp voucher

 
Panowie telewizor do sypialni. Znalazłem 2 modele:

Telewizor SAMSUNG LED UE50TU8502

Telewizor PHILIPS LED 50PUS7855/12

Telewizor ma służyć tylko do oglądania tv ( kablówka upc), Netflix, ipla i np. strony filmowe typu ekino-tv. Który polecacie ?
Kolego, jeżeli jeszcze nie kupiłeś, to nawet za darmo nie bież Philipsa. Miałem ten złom na Androidzie, nic nie działa, zacina, piksele wypalają się.
Teraz kupiłem LG 55" nanocell i sobie chwalę śmiga jak trzeba, wszystkie aplikacje działają, przeglądarka spoko, a obraz cud miód.
 
Back
Top