Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Nie musisz, możesz wypłacić sobie w bitomacie, co jest najbardziej opłacalne.
Tak. Ale mało ich jest w Polsce z tego co patrzyłem.
Chłopaki poczytajcie najpierw więcej o temacie zanim się za to weźmiecie.
@lugasek na legitnych giełdach krypto nie masz prowizji od wypłaty (tylko np stała opłatę niezależnie od kwoty - na bitbay to 6 zł). Prowizje masz za zakup/sprzedaż czyli tak jak na giełdzie normalnej. Plus trzeba się z tego rozliczyć normalnie przez pit-38. Przy sprzedaży wykopanych krypto masz koszt 0 a zysk 100% wiec na dzień dobry odejmujesz od tego 19%. Do tego koszt rachunków za prąd, który wzrośnie przy ciągłym kopaniu. Oczywiście nie mówię ze kopanie krypto nie jest opłacanie ale trzeba do tego podejść z głową.
O pit i o prądzie wiem(podawałem kwoty po odliczeniu prądu). O prowizji przy wyplacie gdzieś mi coś migneło ze jest 100zł na binance. Może coś pomieszałem. Nie robię z tego biznesu. Odpaliłem sobie po prostu na prywatnym pc. Jak nie gram to parę groszy wpadnie.
 
Andrzeju, jak już masz w coś inwestować, to polecam dzieła sztuki. Znam artystę, świetny jest, na pewno perspektywiczny, ale się ceni.

08a89ba4d8a26.jpg
jaka cena kierowniku?
 
  • Like
Reactions: Evo
A mam 980 gtx
980 jeszcze daję radę. Nawet w cybera byś na tym zalutował. Jak masz dobry zasilacz to bym sobie podłączył obie karty i na jednej grał, a drugiej kopał :).
To może lepiej poczekać ten miesiąc jak nowe legiony się pokażą?
Nie wiem. Zależy jak bardzo potrzebujesz. Mnie się nie widzi praca na takim małym ekranie. Ale jak chcesz laptop to nic nie zrobisz. Chyba, że monitor dokupisz do niego :). Może lepiej kupić coś ze słabszą grafiką, a za różnice w cenie kupić monitor? Chyba, że chcesz też grać na laptopie.
 
@szplin
Dobrze mowi @lugasek, jezeli cokolwiek chcesz robic z projektowaniem, grafiką, a nawet programowaniem, to 17" (najwieksze laptoki) będzie za mało. Teraz programy sa tak projektowane, ze na FHD polowe ekranu bedziesz mial w paskach narzędziowych.

Tak czy siak monitor musisz kupic (moze nie w tym samym miesiacu, ale docelowo na pewno).
 
Po wiela to stoi u @andrzej_t. a nie na allegro :)
Heh, no kurła drogie te karty graficzne i procesor też nawet nawet. Przyjadę z roboty do domu to napiszę Ci co tam w nim jest dokładnie i pomyślę do tego czasu.
Dodatkowy plus mojego kompa to ten, że był faktycznie mało używany, po tym jak go kupiłem okazało się, że wcale tak dużo nie siedzę przy nim, były całe tygodnie kiedy nawet nie był włączony dopiero gdzieś na weekend na ufc...

Edit: ale mam jeszcze laptopa 17" do sprzedania tanio, ale też muszę popatrzyć co tam w nim jest dokładnie
 
Heh, no kurła drogie te karty graficzne i procesor też nawet nawet. Przyjadę z roboty do domu to napiszę Ci co tam w nim jest dokładnie i pomyślę do tego czasu.
Dodatkowy plus mojego kompa to ten, że był faktycznie mało używany, po tym jak go kupiłem okazało się, że wcale tak dużo nie siedzę przy nim, były całe tygodnie kiedy nawet nie był włączony dopiero gdzieś na weekend na ufc...

Edit: ale mam jeszcze laptopa 17" do sprzedania tanio, ale też muszę popatrzyć co tam w nim jest dokładnie
To sprawdzaj. Tylko nie żydź tam za bardzo :lol:
 
nie. Ale znalazłem

Haha, "nie mam zamiaru za 3 lata kupować nowego"... i 3 lata później, na zamiar kupić nowy :DC:
 
Back
Top