Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

W tej cenie to bym rozglądał się za 65 cali, najlepiej OLED, ale to wydatek 8,5k w przypadku modelu LG B8 - który osobiście polecam.
Moj ojciec taki sobie kupil tylko powiem Ci tak- efektu zadnego nie widac jak nic nie leci np w 4K. Ja jestem zawiedziony bo co jestem u rodzicow to kurwa jakosc taka jak u mnie na starym LG 42 calowym ktory mam juz chyba z 5-6 lat.
a nie lepiej projektor za 4K BenQ TK800 ?? można z tego zrobić do 120"
Projektor mi przeszedl przez mysl ale jakos nie jestem zgrzany na to...
 
Moj ojciec taki sobie kupil tylko powiem Ci tak- efektu zadnego nie widac jak nic nie leci np w 4K. Ja jestem zawiedziony bo co jestem u rodzicow to kurwa jakosc taka jak u mnie na starym LG 42 calowym ktory mam juz chyba z 5-6 lat..
Wszystko zależy od tego, jakie materiały będą oglądane, dla mnie oczywistym wyborem jest OLED, z racji grania i oglądania głównie materiałów w 4k oraz z hdr.
Tylko pamiętaj im większa matryca, tym większa "pikseloza" na stacjach w formacie hd, o sd już nie wspominając.

@andrzej_t. sam sobie chcę sprawić taki projektor, ale najpierw muszę wykończyć swój "męski kąt" ;)
 
Ktoś tutaj wrzucał dwa linki z laptopami najlepszymi w danym przedziale pieniężnym itd. Były to dwa oddzielne rankingi aktualizowane co miesiąc. Ma ktoś te linki i będzie tak dobry ze wrzuci je jeszcze raz?
 
Miał ktoś do czynienia z czymś takim? https://sklep.hurtel.pl/product-pol...MI-ayF1ISg4QIVzZQYCh3Lhgl2EAQYAiABEgIn2fD_BwE

Potrzebne mi coś do trzymania telefonu (nagrywanie biurka od góry) i to wydaje się idealnym rozwiązaniem tylko nie wiem czy się nie rozkurwi po paru dniach...
Wygląda jak coś, co się rozkurwi od razu po wyjęciu z pudełka i wątpię żeby było stabilne. Lepiej poszukaj statywu do telefonu, który nie będzie miał mocowania na klips, albo tripoda w stylu gorillapod/octopus (niekoniecznie oryginały :) ).
 
Dysk zewnętrzny głównie do zdjęć? Może podłączany do telefonu (jeżeli tak można).

@majkelo89
Western Digital My Passport Wireless PRO
Do dysków zewnętrznych od WD mam największe zaufanie jeśli chodzi o bezawaryjność i wygodę korzystania. Ten model ma dodatkowo czytnik kart SD i szybkie WiFi, przerzucasz sobie dane i masz do nich dostęp przez aplikację w telefonie. Pojemność dysku 1 - 4 TB
 
Western Digital My Passport Wireless PRO
Do dysków zewnętrznych od WD mam największe zaufanie jeśli chodzi o bezawaryjność i wygodę korzystania. Ten model ma dodatkowo czytnik kart SD i szybkie WiFi, przerzucasz sobie dane i masz do nich dostęp przez aplikację w telefonie. Pojemność dysku 1 - 4 TB
:tiphatb:
 
Komputerswiat I Komputronik oceny poniżej 4 z tego co widzę. Dla mnie wygląda akurat.
Ocena na komputroniku niska, bo tylko 6 opinii. 2 są negatywne, ale jak dla mnie wystawione trochę z dupy bo dotyczą sprawnie załatwionych reklamacji. Nie sugeruję się specjalnie opiniami opartymi o gwiazdki itp. bo ludzie najczęściej jak coś im działa to nie piszą o tym w Internecie, jak coś nie zadziała to robią afery.
 
Panowie fachowcy, prośba taka, kupiłem sobie moduł Bluetooth do PC żeby móc z niego słuchać przez słuchawki bluetooth, no i działa fajnie.
A jaki moduł trza kupić żeby z TV i projektora można było te same słuchawki połączyć ? Z ciekawości spróbowałem ten z PC ale nie działa :awesome:
Mógłby tu ktoś coś zapodać ?
 
Panowie fachowcy, prośba taka, kupiłem sobie moduł Bluetooth do PC żeby móc z niego słuchać przez słuchawki bluetooth, no i działa fajnie.
A jaki moduł trza kupić żeby z TV i projektora można było te same słuchawki połączyć ? Z ciekawości spróbowałem ten z PC ale nie działa :awesome:
Mógłby tu ktoś coś zapodać ?
Bo potrzebujesz transmitera bluetooth z kablem jack do wpięcia w gniazdo słuchawkowe telewizora.
 
jprdl, 11 dni na 250km i jeszcze nie ma...
trza zapamietac, ze nie ma sensu kupowac z gearbestu, to sa jakies jaja
 
Jeszcze nie kupiłem, najpierw chcę wszystkie urządzenia w domu dostosować, w telefonie i PC mam BT, jeszcze TV . . . masz jakieś lepsze propozycje niż BT ?
jak chcesz po bt to niestety zawsze jakaś część pasma przenoszenia ucierpi, jak bierzesz coś z aptx hd to ogarnij czy słuchawki też obsługują.
 
Back
Top