Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Zawsze mi się wydawało, że mam normalne uszy :korwinlaugh:

nie no spoko, grają świetnie, muszę przez weekend popróbować, idzie się przyzwyczaić bo nie uciskają ani nie gryzą, tylko takie śmieszne uczucie :wink2:
A tak w ogóle, to który model w końcu wybrałeś?
 
Nawet nie wiem o czym piszesz :D
:beczka:

Sprzedający w specyfikacji laptopa dał inny model procesora niż ten w skopiowanym opisie promocyjnym laptopa ze strony producenta. Tak jakby w ogłoszeniu samochodu był rodzaj paliwa: benzyna, a w opisie modelu przez producenta był podany "diesel".
 
Szanowne Pany, nawigacja 7 cali dla kierowcy ciężarówki? Prosta w obsłudze i niezawodna, z dożywotnią aktualizacją map. Bez bajerów typu kamera etc. Po prostu jakieś dobre urządzeni. Póki co tylko w oczy mi się rzucił Navitel E700.
 
Obecny! Dzięki za odzew. No właśnie mam takie Sony w domu, do których całe uszy mi nie wchodzą i po godzinie słuchania uszy bolą mnie jak cholera. Mam takie Sennheisery HD 515 i były genialnie wygodne, ale poduszki rozpadły się po zapoceniu a szynszyle stuningowały mi kabel. Myśle trochę nad Nokia Purity Pro by Monster
 
Szanowne Pany, nawigacja 7 cali dla kierowcy ciężarówki? Prosta w obsłudze i niezawodna, z dożywotnią aktualizacją map. Bez bajerów typu kamera etc. Po prostu jakieś dobre urządzeni. Póki co tylko w oczy mi się rzucił Navitel E700.
Z racji zaufania do marki sprawdziłbym ofertę nawigacji GARMIN, bo to solidna firma. Oczywiście najważniejsze to sprawdzić w specyfikacji czy mapy są w specyfikacji dla aut ciężarowych.
 
Szanowne Pany, nawigacja 7 cali dla kierowcy ciężarówki? Prosta w obsłudze i niezawodna, z dożywotnią aktualizacją map. Bez bajerów typu kamera etc. Po prostu jakieś dobre urządzeni. Póki co tylko w oczy mi się rzucił Navitel E700.

https://www.pepper.pl/promocje/nawi...u-010-01679-17-dozywotnie-mapy-selgros-145541

Niżej nawigacja dla ciężarowych.
https://www.pepper.pl/promocje/nawigacja-mio-spirit-7670-europa-truck-138993

Niestety skończyła się już promocja, ale może nakieruje na model. Ktoś w komentarzach polecił:
https://allegro.pl/oferta/nawigacja...dip+PL&tduid=1622a72b4b1447ae15b0969c913c38af
 
Nie są to niestety nawigacje z ekranem 7 cali.
Kilka modeli:
Garmin 770LMTHD
Garmin RV 760LMT
Garmin Dezl 760 LMT
Rand McNally TND 720 LM
NavRoad HUGO NR780H
Na wielu stronach pierwszy garmin ma często pierwsze miejsce. Myślę, że warto zobaczyć w pierwszej kolejności
 
Powiązane z telefonami, więc pytam:
Jakie strony polecacie do pobierania tapet i motywów do telefonu? Bo te co znalazłem póki co są dość ubogie, a oferta aplikacji Huaweia jest dość uboga.
 
Hajs ciągle ma być na karcie czy jak coś dają znać, żeby ponowić płatność?

Jak dojdzie legit towar będzie :tysonhappy:
Hajs pobierają z karty w momencie zakończenia dropu. W tym przypadku za 4 dni, wtedy na karcie musisz mieć hajs.
 
Clo, VAT itd luz czy się nastawić na fighting z urzędem celnym? :bleed:

Jak dojdą: I owe you :jjsmile:
Cło dla elektroniki z USA wynosi 0%, a dla małych paczek często nie naliczają VATu, ale wiadomo tutaj jest loteria. Najbardziej trzeba się uzbroić w cierpliwość bo paczki z USA trochę czasu idą.
 
1 raz jestem w tym temacie ale planuje maly zakup i warto sie moze popytac tutaj kogos. Chce kupic tv LED( QLED ewentualnie ale to raczej kasy za malo) 75 cali i jak ktos tutaj jest obcykany to poprosze zeby mi doradzil co kupic. Cena- tak 7-8 kola max. Najlepsze co mozna kupic w tej cenie pany! Aha i jeszcze jakies dobre glosniki do tego:wink:
 
1 raz jestem w tym temacie ale planuje maly zakup i warto sie moze popytac tutaj kogos. Chce kupic tv LED( QLED ewentualnie ale to raczej kasy za malo) 75 cali i jak ktos tutaj jest obcykany to poprosze zeby mi doradzil co kupic. Cena- tak 7-8 kola max. Najlepsze co mozna kupic w tej cenie pany! Aha i jeszcze jakies dobre glosniki do tego:wink:
:frankapprove:
 
1 raz jestem w tym temacie ale planuje maly zakup i warto sie moze popytac tutaj kogos. Chce kupic tv LED( QLED ewentualnie ale to raczej kasy za malo) 75 cali i jak ktos tutaj jest obcykany to poprosze zeby mi doradzil co kupic. Cena- tak 7-8 kola max. Najlepsze co mozna kupic w tej cenie pany! Aha i jeszcze jakies dobre glosniki do tego:wink:
W tej cenie to bym rozglądał się za 65 cali, najlepiej OLED, ale to wydatek 8,5k w przypadku modelu LG B8 - który osobiście polecam.
 
1 raz jestem w tym temacie ale planuje maly zakup i warto sie moze popytac tutaj kogos. Chce kupic tv LED( QLED ewentualnie ale to raczej kasy za malo) 75 cali i jak ktos tutaj jest obcykany to poprosze zeby mi doradzil co kupic. Cena- tak 7-8 kola max. Najlepsze co mozna kupic w tej cenie pany! Aha i jeszcze jakies dobre glosniki do tego:wink:

W tej cenie to bym rozglądał się za 65 cali, najlepiej OLED, ale to wydatek 8,5k w przypadku modelu LG B8 - który osobiście polecam.

a nie lepiej projektor za 4K BenQ TK800 ?? można z tego zrobić do 120"
 
Back
Top