Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

@HubiSSJ3 jakiś czas temu @husarz szukał telefonu w podobnej cenie i brał Mate 20 lite jako jedną z opcji. Może jego wybór pomoże

Na 92 stronie była dyskusja. Zaproponowane jako alternatywy : Pocophone F1, Honor 10, Honor Play
 
@HubiSSJ3 jakiś czas temu @husarz szukał telefonu w podobnej cenie i brał Mate 20 lite jako jedną z opcji. Może jego wybór pomoże

Na 92 stronie była dyskusja. Zaproponowane jako alternatywy : Pocophone F1, Honor 10, Honor Play

Dzięki, będę nadrabiał. Pocophone wydawał mi się droższy :O
 
@HubiSSJ3 może cię zainteresuje jeszcze Huawei P20 1499zl z użyciem kodu MOCP20
https://www.x-kom.pl/p/441957-smartfon-telefon-huawei-p20-dual-sim-64gb-purpurowy.html

Dzięki, ale ja biorę i tak telefon od operatora razem z umową i będę sobie spłacał po 35zł miesięcznie przez 3 lata ;) Niestety Pocophone nie mają na stanie. Z porównaniami z tym modelem Xiaomi jest ten problem, że rzadko zaznaczają, który model opisują, a są przecież trzy wersje. Sam pisałeś, że ponoć zdjęcia mają gorszą jakość niż na Huaweiu Mate 20, a spójrz tutaj:

https://gsmonline.pl/artykuly/xiaom...lite-smartfon-z-najlepszym-aparatem-co-wybrac

A w innym opracowaniu zdjęcia robione Huaweiem mają dużo lepszą jakość niż na wyżej przedstawionych fotach, bo tutaj wyglądają tragicznie.
 
@HubiSSJ3 Wydaje mi się, że pisałem lepszych zdjęciach w modelach Huawei: Honor 10, Honor Play, Huawei P20 nie Huawei P20 Lite. Model lite to budżetowa wersja flagowców z reguły kiedyś były to telefony które odradzano ponieważ szybko zwalniały i były gorsze od średniaków. Dlatego Lite moim zdaniem nie warto.
Wersja w x-kom to wersja flagowa. Co do Poco gdzieś ludzie pisali, że można zainstalować kamerę google która diametralnie poprawia jakość zdjęć. Podobno ma ta sama matryce co Mi 8 który jako flagowiec Xiaomi nie mógł robić takich samych zdjęć jak budżetowy Poco więc za pomocą oprogramowania zmniejszono jego możliwości.
 
@HubiSSJ3 Wydaje mi się, że pisałem lepszych zdjęciach w modelach Huawei: Honor 10, Honor Play, Huawei P20 nie Huawei P20 Lite. Model lite to budżetowa wersja flagowców z reguły kiedyś były to telefony które odradzano ponieważ szybko zwalniały i były gorsze od średniaków. Dlatego Lite moim zdaniem nie warto.
Wersja w x-kom to wersja flagowa. Co do Poco gdzieś ludzie pisali, że można zainstalować kamerę google która diametralnie poprawia jakość zdjęć. Podobno ma ta sama matryce co Mi 8 który jako flagowiec Xiaomi nie mógł robić takich samych zdjęć jak budżetowy Poco więc za pomocą oprogramowania zmniejszono jego możliwości.

To nie P20 lite, tylko Mate 20 lite tam było wspominane :)
P9 lite mam dwa lata, dopiero po dwóch latach zaczął zwalniać - tradycyjnie jak się gwarancja skończyła :crazy:
 
Pany, czy ten standard Qi w telefonach to już jest faktycznie standard czy wciąż trza szukać konkretnych modeli żeby móc ładować bezprzewodowo ?
 
Przecież standard oznacza, że wszystkie telefony wyposażone w cewkę Qi działają na tej samej technologii i będą działać ze wszystkimi akcesoriami dla tej technologii. Nie, że wszystkie telefony to mają.
Dla mnie "standard" oznacza, że od pewnego momentu w produkcji, np. smartfonów, montowanie tej cewki to . . .standard :fjedzia:
 
@lugasek @bart123

W starym kompie chce zrobić kompletnego formata.
Mam jakiegoś windowsa 7 na płycie ale nie chce mi bootowac. Co może być?
W boot menu ustawiłem start z płyty.
Mam taki komunikat.


Płyta jest dobra bo w Mój Komputet ja widzi i normalnie można zainstalować system.
 

Attachments

  • Screenshot_2019-02-07-12-54-10-894_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2019-02-07-12-54-10-894_com.miui.gallery.jpg
    92.4 KB · Views: 7
@lugasek @bart123

W starym kompie chce zrobić kompletnego formata.
Mam jakiegoś windowsa 7 na płycie ale nie chce mi bootowac. Co może być?
W boot menu ustawiłem start z płyty.
Mam taki komunikat.


Płyta jest dobra bo w Mój Komputet ja widzi i normalnie można zainstalować system.
plyta zle nagrana raczej. Chyba, że oryginał.
 
Very nice! Przy niższych rozdzielczościach zauważysz piksele z racji wysokiej rozdzielczości natywnej + rozmiar matrycy. Szybka reakcja, wysokie odświeżanie, ogromny obszar roboczy. Do grania, montowania wideo i pracy na wielu aplikacjach monitor jest luksja!
Kurwa, może by se kupił ?? :zakręcony:
 
Back
Top