Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

wystarczy podkręcić jak pisałem już wielokrotnie i będzie duży skok wydajności. Yt to coś od internetu albo przeglądarki. Civ 5 nie wiem jaki problem, kwestia ustawień, sterowników pewnie.
W Civ 5 jest taki myk:

jak zapewne wiesz, plansza składa się z tych "kratek" (grid), na starym lapku, jak się już uruchomiła rozgrywka, to przesuwając ekran odświeżało całe pole, najpierw "kratki" są szare ale zaraz się wszystko pojawiało i tak zostawało. Teraz jest to samo ale jak przesunę obraz i wrócę tam gdzie byłem i były "odświeżone" to znowu są szare i znowu muszą się "odświeżyć" żebym cokolwiek widział, a tak zdecydowanie nie powinno być do tego muszę robić max zoom, żeby pojawiły się szczegóły każdej "kratki" (np. droga) i tak muszę robić po każdym przesunięciu obrazu a to jest wkurwiające jak sam skur… co więcej, nie było tak od początku, dopiero od niedawna zaczęło tak pierdolić na tym nowym kompie (przypominam, że na starym lapku tak się nie działo, uciągał Civ 5, jedynie topił się na moich oczach).
 
W Civ 5 jest taki myk:

jak zapewne wiesz, plansza składa się z tych "kratek" (grid), na starym lapku, jak się już uruchomiła rozgrywka, to przesuwając ekran odświeżało całe pole, najpierw "kratki" są szare ale zaraz się wszystko pojawiało i tak zostawało. Teraz jest to samo ale jak przesunę obraz i wrócę tam gdzie byłem i były "odświeżone" to znowu są szare i znowu muszą się "odświeżyć" żebym cokolwiek widział, a tak zdecydowanie nie powinno być do tego muszę robić max zoom, żeby pojawiły się szczegóły każdej "kratki" (np. droga) i tak muszę robić po każdym przesunięciu obrazu a to jest wkurwiające jak sam skur… co więcej, nie było tak od początku, dopiero od niedawna zaczęło tak pierdolić na tym nowym kompie (przypominam, że na starym lapku tak się nie działo, uciągał Civ 5, jedynie topił się na moich oczach).
win10 pewnie, albo patch do gry.
 
to nie jest sterownik. Nie ważne, nie interesuj się tym.
Hehe, tylko pewnie jakiś
large_18a6f671-a9d6-4fcd-8d8c-04824dbd5e01.JPG
od Ciebie.

Te, wiesz, że chyba pomogło na te kratki w Civ. Tzn., nadal się pojawiają za pierwszym razem, ale po odświeżeniu już zostają odświeżone. Co prawda, dalej trzeba zoomować żeby poprawić szczegóły, ale to jest już chyba taki błąd w grze, bo podobno wielu (jak nie wszyscy) tak mają.

Dobra, to teraz pozostaje nam podkręcić kompa i podokupować co się da :lol:

@lugasek jednak mistrz :redford:
 
Hehe, tylko pewnie jakiś
large_18a6f671-a9d6-4fcd-8d8c-04824dbd5e01.JPG
od Ciebie.

Te, wiesz, że chyba pomogło na te kratki w Civ. Tzn., nadal się pojawiają za pierwszym razem, ale po odświeżeniu już zostają odświeżone. Co prawda, dalej trzeba zoomować żeby poprawić szczegóły, ale to jest już chyba taki błąd w grze, bo podobno wielu (jak nie wszyscy) tak mają.

Dobra, to teraz pozostaje nam podkręcić kompa i podokupować co się da :lol:

@lugasek jednak mistrz :redford:
Ty pewnie wcale sterowników nie miałeś:juanlaugh:
 

Ok, w miarę czytelne dla mnie, chociaż boję się coś rozjebać.
Troszkę pójdę na skróty i zapytam Ciebie czy RAM też podkręcać jak on tam i czy moje nadają się do tego tak jak on mówi ? I nie pamiętam na ile Hz one pracują normalnie...
 
Ok, w miarę czytelne dla mnie, chociaż boję się coś rozjebać.
Troszkę pójdę na skróty i zapytam Ciebie czy RAM też podkręcać jak on tam i czy moje nadają się do tego tak jak on mówi ? I nie pamiętam na ile Hz one pracują normalnie...
Nie oglądałem :).

Ale Ryzen 1600 spokojnie powinien zrobić 3,8 GHz przy napięciu poniżej 1,4V, a ramy na 3000MHz czy tam 2933MHz na 1,35V.
 
Typowe:eddieconspiracy: Polecam coś komuś zrobić samemu na kompie, ale nie obejrzałem nawet poradnika który znalazłem w sieci. Bo jak się spierodli to nie do mnie pretensje:no no:
Dzisiaj nie oglądałem. Oglądałem kiedyś, jak mu wysyłałem ten sam film.
Przecież to co mu wkleiłeś to sterowniki......

Co ty tu odwalasz lugasek?
Chodzi mu o geforce experience.


Także idź stąd.
 
Ok, w miarę czytelne dla mnie, chociaż boję się coś rozjebać.
Troszkę pójdę na skróty i zapytam Ciebie czy RAM też podkręcać jak on tam i czy moje nadają się do tego tak jak on mówi ? I nie pamiętam na ile Hz one pracują normalnie...
Ustaw tak jak pokazuje, tylko proca zacznij od 38, a nie 40 jak on i napięcie niższe z 1,35V
 
Za późno. Przecież pisał ci Andrzej, że się boi, więc zaniepokoiłem się twoim stylem jazdy. Proste.
Trochę już tu jesteś i powinieneś wiedzieć, że nie wrzucam niesprawdzonych rzeczy.

Coś nie odpisuję, chyba na 6GHz przy napięciu 2,3V nie odpalił.
 
Trochę już tu jesteś i powinieneś wiedzieć, że nie wrzucam niesprawdzonych rzeczy.
Staram się zawsze ostrożnie podchodzić do tematu, w którym jedna strona ostrożnie podchodzi do każdej zmiany i luźniejszy język mogę zrozumieć ja, ale nie osoba zaczynająca np. zabawę z podkręcaniem.

VBT sam oglądam, choć gość ma ego w kosmosie. Ale dobry jest w te klocki.
Coś nie odpisuję, chyba na 6GHz przy napięciu 2,3V nie odpalił.
:frankapprove:
 
Back
Top