Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

@bart123 masz szkło założone? Jest jakiś problem z doborem przez zakrzywiony ekran?
Zamówiłem jednak Note :fjedzia:.
Szkło dostałem jako "gratis" przy zamówieniu pokrowca i oczywiście za nic nie pasuje(w sensie za małe), ale leży bo idzie z Chin nowe. Układ wersji Global, a chińskiej jest inny. Różnica kilku milimetrów odstępu na górze powiadomień i gniazd nad ekranem.
 
Szkło dostałem jako "gratis" przy zamówieniu pokrowca i oczywiście za nic nie pasuje(w sensie za małe), ale leży bo idzie z Chin nowe. Układ wersji Global, a chińskiej jest inny. Różnica kilku milimetrów odstępu na górze powiadomień i gniazd nad ekranem.
Też dzisiaj na szybko zamawialem etui bo slizgi jest strasznie. I jakies szklo ma być w zestawie to sobie przymierze i ewentualnie bede szukał innego.
 
IMG_20180329_190841-432x768.png

@bart123 orientujesz sie co to za ikonka? Nigdzie nie moge znaleźć
 
Wpisywałem nawet z angielskiego jakieś frazy spinaczopodobne w google + xiaomi + miui, ale nic nie znalazło.

Jedyne co mi się kojarzy to załącznik, ale z jakiego programu, czy funkcji? Nigdy po prostu mi się nie pokazała.
 
Wpisywałem nawet z angielskiego jakieś frazy spinaczopodobne w google + xiaomi + miui, ale nic nie znalazło.

Jedyne co mi się kojarzy to załącznik, ale z jakiego programu, czy funkcji? Nigdy po prostu mi się nie pokazała.
a nie wiem. Chodziło mi tylko o to, że wygląda jak spinacz.
 
@lugasek wstrzymałem się z kupnem kompa i chyba wyszedłem na tym nieźle, bo u mnie w firmie były wymieniane kompy i mozna było sobie odkupić swojego "starego" służbowego lapka za grosze. Kupiłem Lenovo T450s za 750zł :dance: myslisz, że spoko opcja? :lol:
 
Pany, jaki tel do +/- 1 tysiaka polecacie? najlepiej od 2 połowy 2017 roku i żeby to nie był xiaomi.

Aktualnie mam starego już samsunga galaxy s4 i kończy on swoją żywotność słabym trzymaniem nowej baterii.
 
Pany, jaki tel do +/- 1 tysiaka polecacie? najlepiej od 2 połowy 2017 roku i żeby to nie był xiaomi.

Aktualnie mam starego już samsunga galaxy s4 i kończy on swoją żywotność słabym trzymaniem nowej baterii.
Coś wiecej na temat wymagań ?
 
Potrzebne słuchawki bluetooth douszne. Ktoś może coś polecić? ~200pln

Tu 2 x Sony bez oryg opakowania, mogą mieć jakieś rysy/slady. regularna cena pod 400. Jestem naiwny, wierzę w takie promocje magiczne. Gdzie haczyk?
http://allegro.pl/sony-mdr-xb70bt-s...=8e0339c8-432f-11e8-b05a-246e9680bda8#thumb/1

http://allegro.pl/sluchawki-bluetoo..._unit_id=e65929d6-6365-4290-863b-e3637c7982e7

http://allegro.pl/sluchawki-bluetoo..._unit_id=e65929d6-6365-4290-863b-e3637c7982e7

Ewentualnie jeszcze z aliexpres meizu ep52

@lugasek :cool:
 
Poszedłbym w coś sprawdzonego:
- Soundmagic E10BT
- Brainwavz BLU-DELTA

Dobre firmy produkujące niezłe słuchawki w przystępnej cenie, są to wersje Bluetooth udanych przewodowych modeli. Jakość muzyki w porządku, jakość, akcesoria i wygoda tak samo. Bateria ok. 8 godzin, w E10BT trochę mocniejsza. Powinieneś być zadowolony.
 
Poszedłbym w coś sprawdzonego:
- Soundmagic E10BT
- Brainwavz BLU-DELTA

Dobre firmy produkujące niezłe słuchawki w przystępnej cenie, są to wersje Bluetooth udanych przewodowych modeli. Jakość muzyki w porządku, jakość, akcesoria i wygoda tak samo. Bateria ok. 8 godzin, w E10BT trochę mocniejsza. Powinieneś być zadowolony.

Skłaniam się chyba bardziej co słuchawek z tym pałąkiem na szyje > mały pilot wiszący na słuchawce. Tak mi sie wydaje

upload_2018-4-19_13-4-8.png
<
upload_2018-4-19_13-6-44.png


Ten pilot sterujący w soundmagic e10bt nie ciąży na uchu?
 
Back
Top