Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Tablety to lipa obecnie. Chyba, że od chińczyków to bebechy mocne.

ipad-pro-12in-wifi-select-spacegray-201706_GEO_US


::really::
 
Może powiem inaczej , trwały , mało awaryjny bez zbędnych bajerów z możliwie jak największą przekątną ekranu. Do pracy nie do szpanowania.

Tak jak mowi Lugasek, nie kupuj tabletu, psuje sie dosc szybko i dosc czesto, zmarnowane pieniadze.

@lugasek
Dobra jutro wroce do tematu, pora na podcast ITC i sen przed 4-ta nocka
 
To może lepiej laptop. Tablety to lipa obecnie. Chyba, że od chińczyków to bebechy mocne.
Laptopa nie lubię wozić w aucie. Chciałbym coś mniejszego a zarazem większego niż 5 calowy ekran telefonu. Żebym mógł na szybko na coś zerknąć i mieć stały dostęp do netu. W sumie nie musi być bardzo duży bo jak teraz patrze na ceny to te duże są mega drogie. Samsungi ? Albo jakiś malutki laptop ale one też chyba bardzo drogie.
 
W tej cenie to kupisz wyjątkowej klasy laptop.
No wiadomo, ale Tytus nie podał ceny :lol: wszystko zależy od tego jaka praca. Z doświadczenia wiem, ze coraz więcej handlowców, którzy mnie odwiedzają przerzuca się z laptopów na tablety (głównie iPady lub tablety Samsunga) a do tego typu pracy wystarczy spokojnie Ipad 2017, którego kupisz już za 1499 na promce. Ma przekątna ekranu 9,7 cala i będzie działał płynnie jeszcze dobre 3-4 lata (przy tego typu pracy)
 
No dobra to jak już Samsung to które tak a które nie czym się kierować.
 
No dobra to jak już Samsung to które tak a które nie czym się kierować.
Od około 1,5 roku posiadam samsunga galaxy tab a 6, 10.1 cala.
Chodzi płynnie, nie było z nim żadnych problemów od momentu kupna (zapłaciłem około 1100).
 
Patrzyłem teraz na allegro. Z 32gb nic nie kupisz poniżej 1000zł. A 16gb to jest śmiech. Dlatego też pisałem, że tani tablet to lipa.
No ja też przeglądam Allegro teraz i mam podobne wnioski. Mam 2 laptopy i malutki tablet ale bez możliwości netu. To nie fanaberia tylko potrzebuje coś by mieć STAŁY dostęp do poczty i obejrzenia na szybko przesłanych fotek gdziekolwiek bym nie był. Ewentualnie sporadycznie YT dla syna w podróży by się nie nudził.
 
No ja też przeglądam Allegro teraz i mam podobne wnioski. Mam 2 laptopy i malutki tablet ale bez możliwości netu. To nie fanaberia tylko potrzebuje coś by mieć STAŁY dostęp do poczty i obejrzenia na szybko przesłanych fotek gdziekolwiek bym nie był. Ewentualnie sporadycznie YT dla syna w podróży by się nie nudził.
Udostępni neta z telefonu i połącz się przez wifi używając tabletu.
 
no nie wiem no. Za każdym razem inną.
Ehh, bo podobno są jakieś specjalne pasty, takie bardziej żelowe co wnikają lepiej pomiędzy zęby przy używaniu szczoteczki sonicznej. Ważne, żeby efekty były jak najlepsze, bo ciężko się przechodzi z elektrycznej i dlatego myję dwoma pastami dla różnych szczoteczek. Dla elektrycznej Elmex Sensitive, a dla sonicznej Orthoveral.
 
Bez grania. Czasem nc+ go, net, mejle, muza. Bez NFC przeżyje.
Payrzeć na wersję global?
Wg mnie, w cenie do 1000zl żadna marka nie ma lepszego stosunku ceny do jakości niż Xiaomi. Oczywiście trzeba wiedzieć czego się oczekuje za taka kwotę. Z tego co pisałeś powyżej to 4x w zupełności Ci wystarczy. Ew jakbyś kilka zł dorzucił, bo chcesz oglądać nc+go, to możesz rozważyć Xiaomi Redmi Note 4x 3/32. Ekran większy o 0,5 cała ale tez o większym zagęszczeniu pikseli na cal (ppi).

Poniżej wklejamy Ci porównanie specyfikacji:

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/xiaomi-redmi4x-vs-xiaomi-redminote4x/
 
Wg mnie, w cenie do 1000zl żadna marka nie ma lepszego stosunku ceny do jakości niż Xiaomi. Oczywiście trzeba wiedzieć czego się oczekuje za taka kwotę. Z tego co pisałeś powyżej to 4x w zupełności Ci wystarczy. Ew jakbyś kilka zł dorzucił, bo chcesz oglądać nc+go, to możesz rozważyć Xiaomi Redmi Note 4x 3/32. Ekran większy o 0,5 cała ale tez o większym zagęszczeniu pikseli na cal (ppi).

Poniżej wklejamy Ci porównanie specyfikacji:

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/xiaomi-redmi4x-vs-xiaomi-redminote4x/
Ogólnie parametry note mi w huj lepiej odpowiadają poza wielkością. Teraz mam 5,3 i jest ciut za duży, trochę mi nie leży.
Wersja Global? I na co jeszcze patrzeć, bo z tego co lukałem są zdążają się jeszcze inne rozbieznosci np. B20. Potrzebne to?
Tu jeszcze pytanie do @lugasek @bart123 jak jest wysyłka z polskiego magazynu od chinoli to gwarancja jest też w Polsce?
 
Ogólnie parametry note mi w huj lepiej odpowiadają poza wielkością. Teraz mam 5,3 i jest ciut za duży, trochę mi nie leży.
Wersja Global? I na co jeszcze patrzeć, bo z tego co lukałem są zdążają się jeszcze inne rozbieznosci np. B20. Potrzebne to?
Tu jeszcze pytanie do @lugasek @bart123 jak jest wysyłka z polskiego magazynu od chinoli to gwarancja jest też w Polsce?
B20 potrzebne. Mi akurat 5,5" nie przeszkadza aż tak bardzo w Redmi Note 4. Czy jest jakaś gwarancja jak kupisz z PL magazynu ale z portalu chińskiego? Nie mam pojęcia. Czasem są fajne promocje nawet w polskich sklepach na 4X, czy na Note 4.
 
B20 potrzebne. Mi akurat 5,5" nie przeszkadza aż tak bardzo w Redmi Note 4. Czy jest jakaś gwarancja jak kupisz z PL magazynu ale z portalu chińskiego? Nie mam pojęcia. Czasem są fajne promocje nawet w polskich sklepach na 4X, czy na Note 4.
To każda wersja global ma B20?
 
Ogólnie parametry note mi w huj lepiej odpowiadają poza wielkością. Teraz mam 5,3 i jest ciut za duży, trochę mi nie leży.
Wersja Global? I na co jeszcze patrzeć, bo z tego co lukałem są zdążają się jeszcze inne rozbieznosci np. B20. Potrzebne to?
Tu jeszcze pytanie do @lugasek @bart123 jak jest wysyłka z polskiego magazynu od chinoli to gwarancja jest też w Polsce?
Nie wiem. Ja kupowałem na ali z wysyłką ze Słubic, to paczkę musiałem odesłać do Niemiec.
 
Back
Top