Skoki Narciarskie

Oglądałem skoki zimowe od 17 roku życia Małysza, nawet gdy on miał parę lat przerwy po swych pierwszych wygranych konkursach za małolata, z dwa sezony przerwy w ostatnich latach poza ważniejszymi konkursami i takiej kpiny jak dziś to nie pamiętam ;-) Pozwalania na ponowienie skoków tym bardziej...Całą serię skoczków tak, wiele razy, ale nie to:-)



A co do ciągnięcia imprezy to pewnie jakby nie zakończona 1 seria to by można się było domagać zwrotu za bilety ;-)?
 
Z tego co pamiętam, były już takie sytuacje, gdy skoki powtarzali pojedyńczy zawodnicy. No, ale druga seria to kpina :-)
 
Smiechowa sytuacja z tym konkursem. On w ogóle powinien zostać wcześniej zakończony.
 
@Born2kill
Pewnie tak. Jak bylem kiedyś to jak odwołali to przenieśli na następny dzień u można było wejść z tymi samymi biletami. Dzisiaj by to nie przeszło dlatego pierwsza serie dokończyli.
 
Stoch zwycięża w Willingen !







Dobra prognoza przed IO i kolejne 100 pkt, które przybliżyły go do swojej żółtej koszuli.
 
Jutro Kamil powtarza numer i wraca na swoje miejsce tj. fotel Lidera !



Na IO zapowiada się dobra walka indywidualnie i w drużynie, będziemy krążyć koło podium
 
Ja na jakieś rewelacje w drużynówce na IO nie liczę, jednak szansa na indywidualny medal ze strony Stocha jest i to nie mała.
 
Drugie zwycięstwo Kamila w Willingen !



Kolejny wyśmienity weekend dla polskiego skoczka ! Prevc trzeci i koszulka lidera odzyskana! :-) Soczi coraz bliżej :-)
 
No jeśli Austryjacy nie zaskoczą niczym w Soczi to są naprawdę bardzo realne szanse na złoto z taką formą jaką Kamil prezentuje obecnie, szkoda tylko reszty kadry i ich dyspozycji.
 
Że nasi po złoto, bo mamy Stocha? Bardzo dobrze,że mamy Kamila, ale Słoweńcy mają teraz topową czwórkę w swoim składzie i jedynie Tepes może coś spierdolić i Kranjec słabo będzie na małej skoczni.
 
Hubi nie nasi po złoto tylko Kamil po złoto przynajmniej odnosnie mojej wypowiedzi ;p Dla mnie Słoweńcy to murowani kandydaci do olimpijskiego złota w drużynówce.
 
Piotrek już działa w Soczi



1620882_657001251027435_1691852286_n.jpg
 
Nie dostał się do czwórki na kwalifikacje i wylewa swoje żale na facebooku. Podczas treningów skakał najsłabiej z całej piątki Polaków więc Kruczek nie miał dylematu kogo skreślic na konkurs indywidualny
 
@malan



ten filmik jest mega i jak opowiada o tym, że chciałby zdobyć złoto na olimpiadzie :)
 
Świetne zawody w wykonaniu Stocha dzisiaj. Drugi lot piękny, widać forma wraca ;) Ciekawa końcówka sezon nam się szykuje ;) Pozostało jeszcze 5 konkursów do końca, walka o kryształową kulę wygląda w chwili obecnej bardzo ciekawie ;)
 
Będzie Kryształowa Kula, zobaczycie! A takie żale były po odejściu Małysza, że już nikt się nawet nie zbliży do niego. Z pełnym szacunkiem na Legendy oczywiście. :-)
 
Back
Top