Skoki Narciarskie

Kasai wręcz podręcznikowa wygrana. Pięknie to zrobił aż miło było popatrzeć na to wszystko i na to jak wszyscy cieszyli się z wygranej Japończyka. Brawo.
 
Stoch nadal w czołówce, super. Szkoda tylko, że miał w I i II seri prawie najgorsze warunki ze wszytkich, może przy innych wiatrach dałoby się coś skoczyc dalej. Ale i tak brawa za 6 miejsce. Koszulka dalej jest nasza!



Kasai ! :-) Mega zawodnik. Sądzę, że nikt w najbliższych 10, ba 30 latach nie pobije wyczynu Japończyka zwyciężając zawody PŚ w wieku prawie 42 lat ! Noriaki zagina czasoprzestrzeń :-) Gratulacje dla Samuraja :-)
 
kasai to mistrz świata w lotach z ...... 1992!!!!



to co zrobił- piękno sportu...



:-)
 
Jury chyba nie ogląda konkursu, 3 skoki powyżej punktu K, 90% skoków minimum 15 metrów przed punktem K, a oni dalej ta sama belka...
 
Stoch ledwo, ale wybronił i teraz na mniejszych skoczniach powinnien więcej pokazać.







Ammann zachwiane lądowanie bez telemarku = 18.5 pkt ;d
 
Ziobro pierwszy po I serii konkursu PŚ w Wiśle



Stoch 5



7 Polaków weszło do II serii



Zajebiste skoki po pierwszej części rywalizacji, sporo powyżej 130m, Prevc rozwalił, 140,5m z podpórką!
 
Ponoć Niemcowi doliczyli niesłusznie punkty za odniżoną belkew I serii, nie osiągnął 95% wymaganej odległości tylko 94,77%



Oby ktoś się w pore pokapował
 
Po obniżeżeniu przez trenera niemieckiego belki, Welliienger czy jak mu tam musiał skoczyć 127,5m aby otrzymac dodatkowe 3,6pkt za obnizony rozbieg. Skoczył 127m



95% punktu HS skoczni w Wiśle, który wynosi 134m, po obliczeniu wychodzi 127,3m a więc zaookrąglamy do 127,5 ponieważ zakres tej odległości mieści się w (127,25m do 127,75) = 127,5m !



Dla mnie wał :-)
 
Nie dziwie sie, ten przepis jest do bani



Upraszczając, Niemiec nie skoczył w I serii wymaganej odległosci przez odgórnie nakazany przepis i nie powinien dostać dodatkowych 3,6pkt

W KUUSAMO 95%HS WYNOSIŁO Patrzyłem na wyniki z Kuusamo i tam HS wynosi 142x0,95=134,9 i tutaj też w dół zaokrąglili i brali 134,5 wiec jest taki przepis


Droni co o tym sądzisz ?
 
Już wiem, FIS olewa matematyke a dokładniej części dziesiętne. 95% z 134 wynosi 127,3 a fisowcy liczą to jako 127



Matematycznie jest to niepoprawnie gdy w skokach liczy się co do 0,5 metra, najwidoczniej chuj ich to obchodzi ...



e:



Hohoho, moment! Zmieniają sobie jak chcą te odległosci wymagane, haha



Kwalifikacje



fsvgsdfds.jpg




I seria konkursowa



i-seria.jpg
 
Ja pierdole dzisiaj jawnie na oczach wydymali kibiców i innych skoCzkow dając kolejną próbę dwóm germanom
 
Back
Top