Skoki Narciarskie

[strike]Pierwszy raz Polak wygrywa zawody otwarcia[/strike] - smród gówna pozostanie na długi czas.



@edyta



Małysz wygrał inaugurację w 2001. w Kuopio
 
Na szczęście skończyło się to wszystko z happy endem dla nas. Brawo dla Bieguna ! [strike]Historyczny moment dla polskich skoków, zwycięstwo polskiego skoczka w konkursie otwierającym sezon MJ [/strike]



Małysz wygrał inaugaracje w 2001r



4 Polaków w czołowej 10 ! Sezon zapowiada się mega !



Medal w drużynie na Igrzyskach ? To by było coś :-)
 
Dobrze, że skończyło się szczęśliwie dla nas ;). To Krzysiu sobie zarobi pare $$ za wygraną! Gratulację:)!
 
zajebistą mamy paczke widze :-) dobrze ,że Igrzyska się zbliżają - jest szansa na medal.



A ten Krzysiu to debiutant ? nie siedze jakoś bardzo w skokach ale wcześniej o nim nie słyszałem dlatego tym bardziej gratulacje!
 
@malan Szaranowicz mówił faltycznie, że bali się o zdrowie ale później wspominał też o prosteście za nierówne traktowanie skoczków.

Końcówka pierwszej serii była wielokrotnie wstrzymywana. Kiedy do jej końca pozostały tylko skoki Andersa Bardala oraz Gregor Schlierenzauer obaj skoczkowie postanowili się zbuntować. Po konsultacji z trenerami zrezygnowali z udziału w konkursie protestując przeciwko nierównym warunkom skakania dla wszystkich zawodników.
 
@Kiras To był drugi start Krzyśka w zawodach PŚ



Nieźle to wygląda :-)



gfdfsdf.jpg








Pointner w ARD:

Powiedziałem obu (Schlieri Bardal) że są najlepszymi skoczkami,a najlepsi nie mogą być zabawką. Wiatr miał b. silne podmuchy
 
Biegun utrzyma złotą koszule do końca sezonu, a po drodze wygra Złoto na Olimpiadzie, Mistrzostwach świata w lotach i turnieju czterech skoczni :)
 
Jan Ziobro wygrywa konkurs PŚ w Engelbergu !!!



Kamil Stoch drugi !!



Żyła 6, Murańka 7 !



Wow, co za konkurs :-)
 
Chyba jeden z lepszych konkursów PŚ w historii polskich skoków !



brawoooooooooooooooo:-)
 
Kiedy Ziobro przygotowywał się do skoku byłem pewien że nie da rady, a tu rekord skoczni piękny skok.



Jestem ciekawy czy dzisiaj też Polacy dają rade.
 
Stoch wygrywa, Ziobro trzeci !



To się znów stało ! Weekend marzenie dla polskich skoczków! Brawo:-)
 
@Kukul24, gdyby 2 skok Gregora był lepszy to byłby na podium itp.:-) Będziemy mocni na igrzyskach!
 
Chłopaki naprawdę się rozkręcili i to już na początku sezonu, mniejmy nadzieję, że nie będzie spadków formy i ta zima będzie dla Polaków.
 
Info kibica z pod skoczni

Na prawde tragedia. Ten upadek Czecha w Zakopcu to bylo nic przy tym co sie stalo z Morgim. Z ogromna predkoscia runal w dol z duzej wysokosci. Tak huknal ze masakra, bylo slychac jakby sie jakies kosci polamaly. Ludzi moze nie ma duzo, ale sa przerazeni. Duzo plotek tutaj krazy, oby to tylko byly plotki. Wyglada to beznadziejnie


Teraz podają, że odzyskał przytomność, może ruszać rękami i nogami







Strasznie pechowi Morgi w tym sezonie :-)



127.380.526




127.380.513




127.380.516
 
Back
Top