Skoki Narciarskie

Pamiętam, że Stoch dostał 6,2pkt? za obniżenie belki więc musiał skakać o 2 belki niżej w stosunku do pozostałych. Chyba tylko Jacobsen i Prevc skakali 1 belke niżej. Tak Kruczek dziś podjął zajebistą decyzje.
 
Prevc, Jacobsen austryjacy nie wliczając Loitzl'a i chyba dwóch niemców skakało z 19 belki tak jak Kamil, skakał też ktoś z 18 ale już nie pamiętam kto (chyba jeden z tych niemców). Doliczone zostało za to 6,8 punktu, gdyby tej belki nie obniżył, to medalu by nie było, zwykła czysta matematyka.
 
Komisja rozważała dyskfalifikacje Kamila i Prevca. Za wcześnie zajęli kombinezony a wczoraj na posiedzeniu został przyjęty nowy przepis co do tego. Cale szczęście odpuścili. To by była jakas masakra.
 
Nigdy bym już skoków chyba nie obejrzał po czymś takim. Rozumiem jeszcze jakiś inny kombinezon, za długie narty, ale za wcześnie zajęty kombinezon bo wzięli 36h przed czasem, a nie 30 czy 24h...Paranoja z tymi zasadami ;]
 
Mistrzowie :-)



e7bf9530287e4c46a9098a1.jpg
 
To ja po 12h przed monitorem przeczytałem dokładnie i stąd tak zareagowałem, tak czy siak jak im zależy na mierzeniu po to niech się spieszą, a nie potem zrzucają winę na zawodnika, bo są powolni ;)
 
Fajnie, że stoch zdobył medal. Myślę, że na olimpiadzie też może pokusić się nawet o złoto.
 
0,8 do brązu i 3 do srebra. tyle punktów nam brakło do historycznych medali. prawie, że nic. Mamy silną kadrę, jedną z najmocniejszych, z mega mocnym kotem Stochem. Skoki były bardzo dobre i jak dla mnie to mają ten medal. Za rok IO, jestem przekonany,że to nas się wszyscy zaczną obawiać. Świetny konkurs, świetna walka, medalu nie ma, ale jestem zadowolony
 
Niesamowity konkurs. Fettner - geniusz, Morgenstern - brawa



Na Stocha nie ma mocnych. Kubacki swietny. Kot zawalił 1szy skok, drugi był dobry, Piotrek 2 niezłe skoki. No coz zabraklo, jestem smutny ale wystep i tak znakomity.
 
Bardalowi źle policzyli punkty za belke



Odjęli mu 6,8pkt i Norwegia spadła na 4 miesjce



@down Nieprawda bo wygrywamy z Norwegami o 3,8pkt
 
Cytat z GW: "BREAKING NEWS! POLACY MAJĄ BRĄZOWY MEDAL! Okazało się, że Norwegom źle policzono punkty podczas skoku Bardala - przeliczono punkty tak, jakby skakał z belki umieszczonej o jedną pozycję niżej, niż miało to miejsce w rzeczywistości. Norwegowie spadają na czwartą pozycję, Polacy wyprzedzają ich o 0,6 pkt.!
 
Back
Top