Skoki Narciarskie

Znowu Zajebiścieeeeeeeee...............!!!!!!!!!! ZŁotooo niesamowitee to jest niesamowiteee :)
 
Brawa dla Kamila. W końcu stabilnie utrzymał pozycję i zasłużył na wygraną :-)



Kiedy się ucieczę z "mistrza świata w MMA" ;)?
 
Kto by kiedyś pomyślał,ze po Adamie będziemy mieli kolejnego mistrza:) rewelacja:) trzeba jeszcze w drużynie coś ogarnac:) indywidualne to juz wszystkie?
 
Born2kill Odpowiadajac na twoje pytanie, niestety nie wiem kiedy sie ucieszysz z mistrza swiata w MMA, ale z pewnoscia tez bedzie mial na imie Kamil :)
 
@Yagiel
No u mężczyzn indywidualnie to już wszystko.

@VaeVictis
Kamil ... hmm Bazelak czy Waluś ?
 
Mam nadzieje, ze Tvp nie spierdoli ponownie i pokaze dekoracje, bo komentatorzy sie pozegnali. Juz raz dzis przegieli pokazujac papieza wsiadajacego do helikoptera, zamiast skokow.



@juz sie balem:-)



@nie mam eurosport
 
W chuj się cieszę, ciśnienie zaraz przed skokiem mało mi głowy nie rozsadziło i jeszcse te długie podliczanie punktów ... Jeeeeeeeeeeeeeest kurwa jest !! Mamy Mistrza :D
 
4



indywidualnie - skocznia duża i średnia



drużynowo - skocznia duża



mikst - skocznia średnia
 
Mikst czy mixed, ale jak to?Łączone jakieś skoki wprowadzili? Pomijam kombinację norweską...



Bardziej bym się skłaniał do tego co Al napisał...



Stoch widać było, że ambitny jest, jeszcze pare lat temu. Fajnie, że ktoś kontynuuje dobre tradycje, choć obecne skoki to zupełnie inna bajka niż pare lat temu, gdy ktoś miał megaformę i wyprzedzał wszystkich bijąc rekordy skoczni, teraz jest rywalizacja i to moim zdaniem coś ciekawszego niż czasy Małysza, Hannawalda, Schmitta czy Ahonena, którzy jak złapali formę to reszta się nie liczyła.
 
B2K



http://www.sportowefakty.pl/skoki-narciarskie/341271/ms-druzynowy-mikst-dla-japonczykow?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=rss/skoki-narciarskie/taku-takeuchi
 
Jest jeszcze mikst, o którym rzeczywiście zapomniałem, ale przecież Polacy nie mają jeszcze kobiet w tym sporcie więc automatycznie ten konkurs odpada.
 
Czy Kruczek zaryzykował i zmniejszył belke w stosunku do tej z której skakali Prevc i Jacobsen?



Dla fanów skoków wywiad z Kamilem, gdy jeszcze był dzieciakiem i miał 12 lat. Już wtedy był wielki - każdemu polecam obejrzeć.



http://sport.tvp.pl/inne/zimowe/ms-val-di-fiemme/skoki-narciarskie/wideo/maly-kamil-stoch-wielkie-marzenia/10257051
 
Kruczek obniżył belke do tej, z której skakali wcześniej Prevc i Jacobsen - do 19



Większość skoczków skakała z wyższej belki
 
Back
Top