Skoki Narciarskie

2019-02-15-172236.png

2019-02-15-172311.png


2019-02-15-172835.png


:brainoverload:
 
Dzisiaj klasa, bo już sie bałem ze Jakub „Mateja JR” Wolny powtórzy wyczyn przed tygodnia a tu mega pozytywne zaskoczenie i pokazał ze potrafi, Brawo Panowie ::snoopd::
 
Właśnie Michał Korościel podał informację, że mimo słabszych lokat naszych w kwalifikacjach to jeśli wziąć pod uwagę 4 najlepszych zawodników z każdej drużyn w nich to i tak wygralibyśmy drużynówkę jeśli to by była któraś seria takiego konkursu.
 
Stefan Horngacher said:
Odczuwam satysfakcję, ponieważ moi zawodnicy pokazali w sobotę skoki na naprawdę wysokim poziomie. Jestem jednak trochę wkurzony na jury, bo to nie jest w porządku, gdy praktycznie każdy skoczek może fruwać za granicę 140. metra. W normalnych warunkach tylko najlepsi powinni latać na takie odległości. Nie wiem, czego jury tutaj oczekiwało, może nowego rekordu obiektu? To jest po prostu niebezpieczne. Tym bardziej, że jesteśmy zaledwie tydzień przed mistrzostwami świata i nie chcę tu stracić żadnego zawodnika... Już w Zakopanem widzieliśmy, co może się stać, więc mam nadzieję, że w niedzielę praca jury będzie lepsza.

Stefan Horngacher said:
Gdy Ryoyu siedział na belce, miał korzystny wiatr pod narty, który był w korytarzu, ale nie dostawał zielonego światła. Został puszczony dopiero, gdy wyczekano gorszych warunków.

Niemcom najwyraźniej bardzo zależało na tym by Geiger wygrał. Kamil też wspomniał w wywiadzie, że wiedział doskonale o dalekim skoku Niemca, bo obsługa u góry i kamerzyści dość wyraźnie okazywali radość - po prostu darli mordy.
 
Mogło być polskie podium to się musiał kutasiarz wjebać. Zobaczymy co będzie miał do powiedzenia w Austrii.
 
Back
Top