Skoki Narciarskie

Jak w ogóle ta cała akcja się rozpoczęła? Skąd się wziął pomysł żeby Błachut skoczył?

HALO, WYZWANIE! DAJCIE LAJKA! Jak już jesteśmy przy temacie filmów to w ubiegłym tygodniu przyglądałem się treningowi Klub Sportowy Eve-nement Zakopane z ekipą Eurosport
1f642.png
:) Krótka pamiątka z naszego spotkania...
A może wyzwanie, 50 tys
LIKE.png
(y) pod postem i Igor idzie skoczyć z K-15? A ja to będę komentował!!!
 
Jak w ogóle ta cała akcja się rozpoczęła? Skąd się wziął pomysł żeby Błachut skoczył?
@bart123 wyjaśnił. To było chyba w czasie tej fb akcji, że jak się ileś lajków zbierze to można coś dostać za free czy coś takiego, już nie pamiętam dokładnie.
 
Nasi w kwalifikacjach:

1. Kamil Stoch 133,9 pkt (142,5 m; 12. belka) - awans

9. Stefan Hula 125,6 (140,5 m; 12.) - awans

17. Dawid Kubacki 115,5 (130; 12.) - awans

18. Piotr Żyła 115 (132; 13.) - awans

26. Maciej Kot 107,3 (132; 13.) - awans

33. Jakub Wolny 101,5 (128,5; 13. ) - awans
 
Trochę zrobił się kocioł z podstawową czwórką przed IO. Dawno nie było takiego "problemu". Zobaczymy co dzisiaj i jutro pokażą Kot i Żyła.
 
Trochę zrobił się kocioł z podstawową czwórką przed IO. Dawno nie było takiego "problemu". Zobaczymy co dzisiaj i jutro pokażą Kot i Żyła.

Treningi przed pierwszym olimpijskim konkursem wyjaśnią. Bedzie ich sporo
 
Trochę zrobił się kocioł z podstawową czwórką przed IO. Dawno nie było takiego "problemu". Zobaczymy co dzisiaj i jutro pokażą Kot i Żyła.
Byle „Stefanek” był w drużynie i zdobył z nią medal olimpijski :lol:

Hula już w tym sezonie w zdobył w PŚ więcej punktów niż w sezonach 2004/05 do 2014/15 łącznie :lol: a wyglada na to ze jeszcze niezłe powinien tych punktów dodać. Niesamowite jest to jak się „obudził” po tylu latach startów.
 
Jeśli obejdzie się bez kataklizmu to Stoch, Kubacki i Hula są pewniakami do drużyny. Zarówno Kot jak i Żyła zdają się wracać do dobrej dyspozycji, więc walka będzie do końca. Ciekaw jestem tylko czy ten piąty w drużynie dostanie swoją szansę w którymś z konkursów indywidualnych czy jednak nie.

Trochę lipa z komentatorką dzisiaj, na TVP Snopek, a w Eurosporcie Pindera z tym drugim...
 
Jeśli obejdzie się bez kataklizmu to Stoch, Kubacki i Hula są pewniakami do drużyny. Zarówno Kot jak i Żyła zdają się wracać do dobrej dyspozycji, więc walka będzie do końca. Ciekaw jestem tylko czy ten piąty w drużynie dostanie swoją szansę w którymś z konkursów indywidualnych czy jednak nie.

Trochę lipa z komentatorką dzisiaj, na TVP Snopek, a w Eurosporcie Pindera z tym drugim...
Ja tam Snopka lubię, on był świetnym dodatkiem do konkursów o 2 w nocy w Sapporo:lol:

Szkoda, że nie wiedziałem, że ESP transmitował skoki z Hakuby do kombinacji norweskiej, bo teraz Sapporo brakuje:cry: A jutro już nie mają w planach pokazywać skoków o 4tej.
 
Kurwa w zeszłym sezonie Kraft w tym Freitag musiał odpalić z formą. Nie ma lekko Kamil, ale to dobrze, jest ciekawiej dla fanów.
Jak narazie jest bardzo dobrze, Kamil mega, Dawid również no i Stefan. Jak ten chłop mi imponuje. Oby druga seria była równie pozytywna.
 
Dawid dobrze skoczył w próbnej i w pierwszej serii wiec pewnie spali skok w drugiej i skończy w okolicach 7 miejsca :wink:
 
Dziś nie mogłem wytrzymać skoków na jedynce i włączyłem Eurosport a tam chyba Pindera? Od kiedy on komentuje skoki? Naprawdę lubię jak komentuje boks i tu też się powoli przekonuje
 
Ehh nie tak to miało wyglądać. Cieszy 3 miejsce Dawida i 6 Stefana, ale jednocześnie ciężko mi się cieszyć gdy Kamil jest na 4. Miałem nadzieję, że Kamil obroni pozycje i wyprzedzi Freitaga w generalce.

A No i Piter zaczął coś skakać.
 
Nie ma takiej formy jak 4 lata temu. Moze byc jeszcze różnie. Fajnie by bylo jakby jutro Kamil zaprzeczyl tym słowom i w ostatnim tescie przed IO pokazal moc
 
Nie ma takiej formy jak 4 lata temu. Moze byc jeszcze różnie. Fajnie by bylo jakby jutro Kamil zaprzeczyl tym słowom i w ostatnim tescie przed IO pokazal moc
Forma jest. Większość skoków na bardzo dobrym poziomie ale zawsze jeden slabszy psuje caly odbior
 
Bardzo dobrze się stalo! Bardzo dobrze, media nie narzucą teraz takiej presji jakby to zrobili gdyby Stoch zamiótl. A o formę Stocha jestem spokojny. Igrzyska to przede wszystkim psychika, a o to mozemy być spokojni.
 
Forma jest. Większość skoków na bardzo dobrym poziomie ale zawsze jeden slabszy psuje caly odbior

Forma to tez i powtarzalnosc. Wierze w mega koncentracje i profesjonalizm Kamila w najbardziej stresowych momentach co powinno zaprocentowac w konkursach olimpijskich

Tande i Fraitag nie przezyli jeszcze takich emocji i nie mieli nałożonych na siebie presji medalu IO. Dla Kamila to chleb powszedni
 
Forma to tez i powtarzalnosc. Wierze w mega koncentracje i profesjonalizm Kamila w najbardziej stresowych momentach co powinno zaprocentowac w konkursach olimpijskich

Tande i Fraitag nie przezyli jeszcze takich emocji i nie mieli nałożonych na siebie presji medalu IO. Dla Kamila to chleb powszedni
W 13/14 przed podwójnym zwycięstwem w Willingen, Kamil w Zakopcu był 2 i 17. Taki to typ, jednego dnia skacze słabiej by w kolejnym odpalić bombę (choćby zeszłoroczne Sapporo). W Sochi też potrzebował trzech skoków żeby się wczuć w obiekt. Ja jestem spokojny, na sześć skoków w Willingen, Kamil zaliczył trzy świetne próby, dwie dobre i jedną tragiczną, więc nie jest źle. Jutro też są zawody.
 
Back
Top