Skoki Narciarskie

raw
 
Kurwa aż mi się płakać chce jak przy okazji wymienili sukcesy Adaśka i ten moment jak Simmi z Morgim nosili go na barkach.
 
To jest niemożliwe!!! Nie wierzyłem w drużynowe złoto, byłem pewny medalu ale nie złota, pięknie!!!!! Dziękujemy:)))))
 
Smuteczek, że nie miałem okazji obejrzeć tego konkursu live ale byłem stale informowany telefonicznie. Właśnie nadrabiam

Chłopaki pokazali moc jaką prezentowali przed cały sezon. Skaczemy najrówniej, mamy najwięcej zawodników w 10 i w poszczególnych zawodach. Należało sie na to złoto. Końcówka sezonu będzie potwierdzeniem naszej drużynowej dominacji i walką Kamila z piekielnie groźnym Kraftem. Martwi duża ilość konkursów na mamutach ale trzeba być dobrej myśli
 
Smuteczek, że nie miałem okazji obejrzeć tego konkursu live ale byłem stale informowany telefonicznie. Właśnie nadrabiam

Chłopaki pokazali moc jaką prezentowali przed cały sezon. Skaczemy najrówniej, mamy najwięcej zawodników w 10 i w poszczególnych zawodach. Należało sie na to złoto. Końcówka sezonu będzie potwierdzeniem naszej drużynowej dominacji i walką Kamila z piekielnie groźnym Kraftem. Martwi duża ilość konkursów na mamutach ale trzeba być dobrej myśli
Pewnym pocieszeniem jest niezła forma Norwegów, którzy na mamutach na pewno będą daleko latać i Kraft może nie wygrywać seryjnie. Ja tam wierzę, że Stoch dociągnie do końca sezonu w dobrej dyspozycji. Jeżeli na koniec będzie KK i trzech w dziesiątce to osobiście uznam sezon za znakomity (nawet biorąc pod uwagę skromny dorobek w indywidualnych konkursach MŚ), jeżeli nie będzie KK to sezon będzie "tylko" bardzo dobry.
 
Martwi duża ilość konkursów na mamutach ale trzeba być dobrej myśli
Ale Kraft nie jest żadnym lotnikiem, ten pogląd utarł się po jego znakomitym weekendzie w Oberstdorfie, jednak wcześniej miał raptem 3 podia (0-2-1). Loty na skoczni Hajniego Klopa wygrał (będąc zdecydowanie przed Stochem), bo zaczął mocno iść w górę z formą przy jednoczesnej obniżce formy Kamila i stagnacji reszty stawki. Na Vikersundbakken obstawiam podium norweskie, z ewentualnym akcesem Petera Prevca i Pitera Żyły. Drużynówkę też pewnie Norwegowie tam wygrają.
 
Back
Top