Skoki Narciarskie

Dla masochistów polecam inne wywiady tego dziennikarzyny. Ja wytrzymuję maks 30s. oglądając to, a staram się obejrzeć większość wywiadów z naszymi skoczkami bo mądrze gadają. Tak słabych wywiadów ze sportowcami, to w tych czasach już prawie nikt nie robi. Nie wiem co to za koleś, ale po ocenach widzę, że nie tylko ja mam takie zdanie o nim.
Ten Regulski to jest katastrofa totalna, najlepsze, że chciał robić wywiad z Żyłą jeszcze przed dekoracją...

Swoją drogą co by było gdyby - tak jak chciała część "ekspertów" - Ziobrę wystawić zamiast Żyły, który poskakałby w drużynówce.
 
To jest piękno sportu. To co sportowcy w takim momencie odczuwają. Że te wszystkie treningi, ciężka praca, wyrzeczenia nie poszły na marne.

 
Ahonen ostatnio wspominał, że czołówki nie kontrolują pod względem kombinezonów tak rygorystycznie jak słabszych skoczków. Trochę go wtedy pocisnął Mika Kojonkoski, a teraz sam wspomina, że niektórzy mają dziwne kombinezony (podobno Wellinger i Forfang).

Nie wiem jakie są kryteria sprawdzania kombinezonów, ale gołym okiem widać różnice. Niektórzy mają bardziej "odstające" barki (Prevc), Forfang ma dziwny ten krok, a Tande pomarszczone/pozwijane rękawy (widać jak siedzi na belce). Dziwne to trochę...
 
Ahonen ostatnio wspominał, że czołówki nie kontrolują pod względem kombinezonów tak rygorystycznie jak słabszych skoczków. Trochę go wtedy pocisnął Mika Kojonkoski, a teraz sam wspomina, że niektórzy mają dziwne kombinezony (podobno Wellinger i Forfang).

Nie wiem jakie są kryteria sprawdzania kombinezonów, ale gołym okiem widać różnice. Niektórzy mają bardziej "odstające" barki (Prevc), Forfang ma dziwny ten krok, a Tande pomarszczone/pozwijane rękawy (widać jak siedzi na belce). Dziwne to trochę...
Właśnie wczoraj Szaran ciagle się czepiał Norwegów o te stroje. Że coś nie tak z nimi jest, że poprawiają na belce itd.
 
Właśnie wczoraj Szaran ciagle się czepiał Norwegów o te stroje. Że coś nie tak z nimi jest, że poprawiają na belce itd.
Jak się zaczęły treningi na skoczni dużej widać było znaczną poprawę formy Norwegów. Chodzą ploty, że nasz sztab (m. in Małysz) zauważył, że Norwegowie skaczą w bardziej obszernych kombinezonach (na treningach nie ma kontroli sprzętu) żeby się podbudować i postraszyć rywali.

Podrzucam kilka screenów (nie żebym się czepiał i szukał teorii spiskowych, po prostu zastanawia mnie skąd takie różnice w kombinezonach):
peropng_aspshhr.png
tandepng_aspshhe.png
stochpng_aspshhw.png
 
Czytaliście to ???

Żyła do siebie doszedł dopiero kilkadziesiąt minut po konkursie. Kiedy trafił na kontrolę dopingową.

- Spotkałem tam norweskiego fizjoterapeutę, który zapytał się mnie, co paliłem, bo też chciałby spróbować (śmiech). Odpowiedziałem mu, że nie wiem i że chyba nic (śmiech) - zakończyła Żyła.

Kolo rządzi :jon::jon::jon:
 
Po próbnej (chyba nie pojebałem obliczeń):

1. POL - 364,8 (Stoch chyba w najgorszych warunkach ze wszystkich)
2. NOR - 350,4
3. AUT - 346,9
 
Łooooo rewelacja Piotrek i genialna decyzja Trenera z obniżeniem belki. Trochę szkoda lądowania, ale i tak jest przepięknie!
 
Pierwsza czwórka bardzo ciasno. Będzie mega walka. Mały błąd może kosztować utratę medalu.
 
Ale tam ewidentnie coś jest nie tak bo sporo skoczków ma problem z poprawnym wylądowaniem.
Może lód się zrobił
 
Mam dziwne przeczycie, że Kamil dzisiaj będzie naszym najsłabszym zawodnikiem :D
Obym się mylił.
Ponad 18 punktów przewagi!!!!
 
Back
Top