Skoki Narciarskie

Nawet po pierwszej serii to i tak spora niespodzianka, że jesteśmy na trzecim miejscu. Wszystko się może zmienić i nie ma się co napalać, ale w tych warunkach to już chyba wszystko możliwe.
 
Cuda wianki... Liczyłem na top5, ale to już mega sukces.
Jesli nie medal, to niech spadną na 5 miejsce,bo 4 to jak ostatnie.
 
Czyli kończymy na 6 miejscu, szkoda bo było blisko, ale nasi dali dzisiaj z siebie wszystko. Dziewczyny też super skoki oddały jak na swój poziom, nie można mieć do nikogo pretensji.
 
Jest jeszcze jeden plus oglądania tego konkursu, obczaiłem parę dupeczek. Jednak mało ma insta:cry:

Nr. 1 Karyna z Niemiec



Nr. 2 Sofia Tichonowa
yRcIvAx.jpg


Nr. 3 Elena Runggaldier


Dawać swoje typy:devil smile:
 
Jest jeszcze jeden plus oglądania tego konkursu, obczaiłem parę dupeczek. Jednak mało ma insta:cry:

Nr. 1 Karyna z Niemiec



Nr. 2 Sofia Tichonowa
yRcIvAx.jpg


Nr. 3 Elena Runggaldier


Dawać swoje typy:devil smile:

Typuje, że ma matkę z Polski.
 
Stefan dał w wywiadzie dla TVP jasno do zrozumienia, że zostały do dogadania szczegóły umowy z Niemcami, tak więc #dankeStefan i trzeba szukać nowego treneiro. Głównym kryterium będzie kontynuacja myśli trenerskiej Horna, faworytem ponoć Ronny Hornschuh - aktualny trener Szwajcarów.
 
Stefan dał w wywiadzie dla TVP jasno do zrozumienia, że zostały do dogadania szczegóły umowy z Niemcami, tak więc #dankeStefan i trzeba szukać nowego treneiro. Głównym kryterium będzie kontynuacja myśli trenerskiej Horna, faworytem ponoć Ronny Hornschuh - aktualny trener Szwajcarów.
jakos slabe widze szanse na sciagniecie ronnego, zwlaszcza teraz, gdy byc moze trafil mu sie jeszcze nieoszlifowany diament killian, a u nas kadra wiekowa
 
jakos slabe widze szanse na sciagniecie ronnego, zwlaszcza teraz, gdy byc moze trafil mu sie jeszcze nieoszlifowany diament killian, a u nas kadra wiekowa
U nas mógłby popracować z czołową drużyną świata, ze Stochem, a w dłuższej perspektywie z Kubackim czy Wolnym. Nie wiem jak z hajsem w Szwajcarii, ale raczej nie dostanie tam takiego wsparcia technologicznego jak w Polsce, a jak praca u nas może wywindować w hierarchi trenerskiej pokazał przykład Horngachera.
 
U nas mógłby popracować z czołową drużyną świata, ze Stochem, a w dłuższej perspektywie z Kubackim czy Wolnym. Nie wiem jak z hajsem w Szwajcarii, ale raczej nie dostanie tam takiego wsparcia technologicznego jak w Polsce, a jak praca u nas może wywindować w hierarchi trenerskiej pokazał przykład Horngachera.
niby tak, aleeee zyla 32 lata, stoch 31, kubacki pod 30, mlodej kadry jakos nie widac wg mnie. Wsparcie technologiczne mysle, ze szwajcarzy sobie radza, vide amman
 
niby tak, aleeee zyla 32 lata, stoch 31, kubacki pod 30, mlodej kadry jakos nie widac wg mnie. Wsparcie technologiczne mysle, ze szwajcarzy sobie radza, vide amman
Może się pokusić na prawdopodobnie najlepsze sezony Kubackiego, które właśnie są przed nami. Wydaje mi się, że z nami przez dajmy na to kolejne trzy sezony osiągnie więcej niż z kadrą szwajcarską. Inna kwestia to muni
 
Kurwa, Doleżal pp obejmie kadrę...
Gość od kombinezonów :putinlaugh:
Ale zdajesz sobie sprawę, że ten gość od kombinezonów i Grzegorz Sobczyk trenują zawodników przez większą część roku gdy Stefan jest w Niemczech? A jednym z "ojców" sukcesu Kubackiego jest dawny serwismen Małysza, Maciej Maciusiak, który skorygował jego odbicie i zmienił sposób skakania?

Head coach przede wszystkim powinien wszystko dobrze ogarniać, bo od każdego aspektu skoków ma specjalistów - asystentów, trenerów od przygotowania fizycznego, speców od stroju, od wiązań i butów itd.
 
Ale zdajesz sobie sprawę, że ten gość od kombinezonów i Grzegorz Sobczyk trenują zawodników przez większą część roku gdy Stefan jest w Niemczech? A jednym z "ojców" sukcesu Kubackiego jest dawny serwismen Małysza, Maciej Maciusiak, który skorygował jego odbicie i zmienił sposób skakania?

Head coach przede wszystkim powinien wszystko dobrze ogarniać, bo od każdego aspektu skoków ma specjalistów - asystentów, trenerów od przygotowania fizycznego, speców od stroju, od wiązań i butów itd.
Stary,ale ja sobie doskonale zdaje z tego sprawę i wiem co się dzieje na "tyłach"
Jak sobie wyobrażasz Doleżala jako pierwszego trenera,skoro gość nawet gdy wspomaga Sobczyka,praktycznie nie uczestniczy w treningach,tylko zajmuje się przygotowaniem sprzętu. Prędzej widział bym właśnie Grzesia,który juz za Kruczka zbierał doświadczenie,a teraz od Stefana. Poza tym jest blisko z zawodnikami i zna ich jak nikt inny.
Z przymrużeniem oka-Czeskie skoki są w dołku,więc czeski trener może się źle kojarzyć :crazy:
 
Back
Top