Skoki Narciarskie

Niech jeszcze bardziej kurwa obniżą tą belkę, żeby wszyscy skakali po 115.. Kobayashi niech sobie sam obniża, bo to przesada :crazy:
 
Kubacki +19, Joju +9 :arielcry:

Nawet jeśli :pudziaonicbyniedao: to i tak chujnia, że taki rozrzut...

Co innego gdyby Kubacki miał lepsze warunki :jjsmile:
 
Rekord Prevca poważnie zagrożony. Jutro i 2x w Sapporo Kobayashi ma zwycięstwa w kieszeni, to łącznie będzie 12. A zostanie jeszcze 13 konkursów do rozegrania..
 
Rekord Prevca poważnie zagrożony. Jutro i 2x w Sapporo Kobayashi ma zwycięstwa w kieszeni, to łącznie będzie 12. A zostanie jeszcze 13 konkursów do rozegrania..
Jutro myślę, że tak natomiast co do Sapporo to różnie może być - czasami zmiana strefy czasowej potrafi spłatać psikusa (przypadek chociażby Austriaków na IO w Salt Lake City czy Małysza na mś w Sapporo na dużej skoczni).
 
Jutro myślę, że tak natomiast co do Sapporo to różnie może być - czasami zmiana strefy czasowej potrafi spłatać psikusa (przypadek chociażby Austriaków na IO w Salt Lake City czy Małysza na mś w Sapporo na dużej skoczni).

W Sapporo Kobayashi wygra z palcem w dupie, zwłaszcza że większość czołówki tam nie pojedzie.
 
No niestety... Dzisiaj Dawid potwierdził, że jest przeciętniakiem, który nie wytrzymuje napięcia :fjedzia:

---------
Polska odzyskała prowadzenie w PN, a Kubacki wskoczył na piąte w generalce PŚ. Drugi Żyła punkt przewagi nad Stochem.

Jutro myślę, że tak natomiast co do Sapporo to różnie może być - czasami zmiana strefy czasowej potrafi spłatać psikusa (przypadek chociażby Austriaków na IO w Salt Lake City czy Małysza na mś w Sapporo na dużej skoczni).
No i pamiętajmy, że w Sapporo często loteria albo odwołują, bo tam z reguły mocno wieje.
 
No niestety... Dzisiaj Dawid potwierdził, że jest przeciętniakiem, który nie wytrzymuje napięcia :fjedzia:
To nie są moje słowa, ja po prostu uważam, że Kubacki nie ma genu zwyciężcy.

Taka ciekawostka, ostatnim Japończykiem, który wygrał konkurs PŚ w Sapporo jest Funaki.
 
No niestety... Dzisiaj Dawid potwierdził, że jest przeciętniakiem, który nie wytrzymuje napięcia :fjedzia:

---------
Polska odzyskała prowadzenie w PN, a Kubacki wskoczył na piąte w generalce PŚ. Drugi Żyła punkt przewagi nad Stochem.


No i pamiętajmy, że w Sapporo często loteria albo odwołują, bo tam z reguły mocno wieje.

To moje słowa i Kubacki dalej bez zwycięstwa, z ogromną stratą do pierwszego miejsca. Typowy przeciętniak niestety.
 
Kobayashi będzie u siebie, w takim gazie wygrywa wszędzie, a co dopiero na swojej skoczni. Dodatkowo kilku czołowych zawodników tam nie pojedzie, bo i tak praktycznie nie ma już nadziei na wygranie Kryształowej Kuli, a MŚ tuż za rogiem. Mam nadzieję, że przynajmniej w Zakopanem nasi popsują mu passę.
 
Jako, że Joju staje dziś przed szansą ustanowienia nowego rekordu zwycięstw z rzędu (7), można przypomnieć serię Ahonena z sezonu 2004/2005. Gdyby nie Adam, to ten wiecznie uśmiechnięty Fin mógł zanotować 11 zwycięstw z rzędu :o o:. W sumie w trzynastu konkursach odniósł 11 zwycięstw i dwa razy był drugi. To się nazywa początek sezonu.

ahonenpng_qwerwne.png
 
Ja pierdole, wiatr się nagle odwrócił i wieje ponad 2 m/s pod narty. Lanisek z 3. belki 135 m, teraz ustawili już belkę nr 1...

Teraz pytanie co zrobią z konkursem:
a) na szybko dorabią belki
b) wiatr się odwróci
c) odwołujemy imprezę
 
Teraz się mógłby wicher zerwać i koniec po pierwszej serii xD
 
Back
Top