Sig-betting.

Raphael Dos Anjos (@DickNiaz) vs.Donald Cerrone (mateusz19191010) zawarliśmy to dawno, ale nie mam zapisane o co?
------------------------------------------------
05.09.2015r Corey Anderson ( ? ) vs. Jan Błachowicz (mateusz19191010) - awatar
5.09.2015r Paige VanZant(mateusz19191010) vs. Alex Chambers ( ? ) - sygnatura ze zwyciężczynią
5.09.2015r Demetrious Johnson (mateusz19191010) vs. John Dodson ( ? ) - sygnatura z mistrzem

Założę się z Tobą o Dodsona jak weźmiesz Cerrone :D
 
Założę się z Tobą o Dodsona jak weźmiesz Cerrone :D
Biorę to, o sygnę. Cowboy wjedzie w RDA swoimi fucking leg kicksami, a za DJ dostaniesz ładną sygne z Myszą.

Ps. Ja jestem sobie panem i ze mnie nie bierzcie przykładu, że nie potwierdzam wizualnie :D ja to mam u siebie zapisane - nawet podwójnie, bo mam plik zakładów całego cohones i drugi od własnych zakładów.
 
Last edited:
Junior dos Santos (Puczi) - Overeem (?)
Holloway (Puczi) - Oliveira (?)
Gustafsson (Puczi) - Cormier (?)
 
Biorę to, o sygnę. Cowboy wjedzie w RDA swoimi fucking leg kicksami, a za DJ dostaniesz ładną sygne z Myszą.

Ps. Ja jestem sobie panem i ze mnie nie bierzcie przykładu, że nie potwierdzam wizualnie :D ja to mam u siebie zapisane - nawet podwójnie, bo mam plik zakładów całego cohones i drugi od własnych zakładów.

Może wjedzie w jednej rundzie, a potem i tak przegra ;)

Zatem RDA (mmammag) - Cerrone (mateusz19191010) o sygnę.

Mam jeszcze dwa sloty: RDA(mmammag) - Cerrone() o podpis lub sygnę.
 
Raphael Dos Anjos (@DickNiaz) vs.Donald Cerrone (mateusz19191010) zawarliśmy to dawno, ale nie mam zapisane o co?
------------------------------------------------
05.09.2015r Corey Anderson ( ? ) vs. Jan Błachowicz (mateusz19191010) - awatar
5.09.2015r Paige VanZant(mateusz19191010) vs. Alex Chambers ( ? ) - sygnatura ze zwyciężczynią
5.09.2015r Demetrious Johnson (mateusz19191010) vs. John Dodson ( ? ) - sygnatura z mistrzem

o podpis moze byc. Let's rock
 
Bader (Swebs) vs Evans (?) o sygne lup podpis
Brown (Swebs) vs Gastelum (?) o sygnew lub podpis
obydwóch underdoogów obstawiam :P hehe
 
Lawler(DamiannN)-Condit (?) 3 zakłady (avatar , sygna, podpis )
Lapilus(DamiannN)-Klaczek(?) Nikt nie wierzy w Krzyśka ?
 
Paul Felder (baju) - Ross Pearson (?)

jacyś fanatycy Anglika?

#sorrymusiałem
Ja się podejmę walki z Championem, mamy między sobą 3 - 0, trzeba to zmienić. O co się zakładamy?
5.09.2015r Paul Felder (baju) vs. Ross Pearson (mateusz19191010)
 
Szefie, albo obaj awatar na 3/7 dni, albo obaj sygna i wchodzę jak Cain po śmierć do klinczu Werduma :)

Niech będzie. Avatar na cztery dni. Widzimy się w tym samym miejscu 12 grudnia. Niech wygra lepszy (czyli Cain).
 
Back
Top